Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutro , danes …danes..

dobro jutro , danes …danes..

Pismo, bajte še zmeri nisem zakurila, v
prste me tko zebe, da mam klince (beri:
prste) trde ku svinčnike, in če ne grem
kmau zakurt, bom imela pod nosom svečo,
ah, in nos, tale, ja tale je tisti hudič, v katerega
mene najbolj zebe, ku je mraz, ker ga imam kot
Ostržek! Sunce vam zlato, a zdej veš Jani, kam
mene zebe? Nikoli v noge, nikoli, ampak v …….
noooooooooooooossssssssssssssss, ker
spominja na Ciranoya de Bergeraka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Upsaaaaa, ja pozabila, gre noter in potem spet
ven in spet noter in spet ven, ja, ja, sej pol pa
to nekak znese pridobivat na temperaturi, anede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, sej, ziher, sej če se kolkr tolk hiter premikaš,
lohka rata še vroče, ne le, da bi člouk mraz preganjal.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

dajva zdaj to razčlenit Jani ! Kot pri algebri matemačini ali bolje kot pri logiki matematični seveda . Saj govorimo o matematiki, ne ?
Torej :
smiselnost prihajanja in odhajanja..
prihajaš lahko vedno ( se pravi prištevaš
odhajaš tudi..recimo takole..
vse je odvisno od zmožnosti števila prihajajočega elementa hahah..pismo umiram

a ja , pri temperaturi smo ? :)))))))))))
mene skrbi zmožnost prihajanja in odhajanja v številki ?

Pusti ti številke, zajček, pusti, drži se raje……….
časa…….. minut……………. bogami!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Viš pismo, je ratalo Janiju od prihajanja in
odhajanja vroče, ni več minusa, he, he, he!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zmeraj spi..i , ko je vroče

no saj lahko preidemo v prakso..

kul formula :))))))))))))))))

yeeees !
zajček je bister !

mislim da ni vse v zmošnosti in številu prihajajočega elementa, da je velikokrat zraven števila prihajajočega elementa, potrebno upoštevati tudi časovno razdobje, s tem pa posegamo že na področje fizike….

Torej kratko in jedernato…. daljše kot je časovno razdobje, večje je število prihajajočih elementov 🙂

:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bul ku drgneš, vroči je :))))))))))))))))))

ja, klever rabbit :)))))))))))))))

Hm , tale moj trud razmiljanja mi boš plaču :))))

oki , greva takole od osnove :

Fizikalni pojmi so proste stvaritve človeškega duha in niso , kakorkoli že to zveni , enolično določeni z zunanjim svetom.” — Albert Einstein (1879-1955) po mojem sploh ne bi smele biti in imeti povezavo z znunanjimi vplivi , niti malo ne.

Dalje :))
da poenostavim , to so stvari , ki se dogajajo v temi in fizikalna sposobnost vsakega je odvisna izključno od njega samega , niti ne poseže tu vmes mati narava . Mislim , da ne .
sicer pa , še veliko tega je neodkritega :)))

No , ja seveda . Zdaj sva pri posledicah ali boje rečeno vzrokih , ah ne , pri rezultatu trenja . Vročina ! sopara in nato pride olajšanje , ko se elementi ohladijo .

:))))))))))
če me bo zafrkavau , bo zajček hud ! heh..

hmmm evo sami neki fizikalci,tehnici i gumarabiki..hmmmm:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no če odmislimo miselni efekt teme in namesto tega dodamo miselni efekt prižgane luči, potem pride lahko do strašnih fizikalnih pojavov, kot so razna drhtenja in ostali normalni pojavi pri teh trenjih.

In spet smo pri časovnem elementu, ker zna ta miselni efekt (prižgana luč), vso stvar pohitriti. Torej časovnih elementov nikakor ne smemo zanemariti in zato je Ajnštajn še danes maček na področju gune teorije, kaj je že.. kar je gor.. mora zaradi težnosti vedno pasti dol …

no ja moje skromno mnenje je, da Ajnštajn tuki ni upošteval, da lahko prihajajoči elementi, oz, njih število, vso stvar pospešijo, oz. v nasprotnem primeru upočasnjijo, kar pa je spet, kot sem že omenil odvisno od časovnega okvira….

Zajček…. jest nimam pojma kaj sem hotu napisat.. ampak, bere se pa … strokovno ne de :)))))))))))))))

hahahahahahaha cmoka !
čaki ti odgovorim na nivoju , kot se spodobi !

praktično dokazljiva je teza , da je element sproščanja nujno potreben v vsak dom . Pri vsem tem igra odloćno vlogo čas in seveda prostor hahaha..
torej…združitev elementov nujno vedno prinese reakcijo .))))))))))))

n’č jest zafrkavu.. ampak.. zajček je bister. tko!!!!

ja.. kot uni elementi v JE Krško.. k jih Sava zaliva.. prov tko se ohladijo ja :))))

dobro ! Ti verjamem kot vedno !

in glej ej, cmoka ***

tisti elementi niso zanesljivi :))))))))))))))))))))))

New Report

Close