Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro gmajna….

Dobro jutro gmajna….

Kjerkoli že ste…

Dobro jutro, zajček!

Danes ob 15:00 pridi na vogal tvoje ulice, da ti vržem ribo. Especially for you!!!

cmoka tebi in vsem ostalim

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, sunce, pa saj veš, da lahko pridem ob 16.00. Prej ne morem !
A je kaj novega na vašem, mojem koncu ?

Oki, ob 16h. Pa niti minutko kasneje.

Če je kaj novega na mojem/tvojem koncu? Jah, saj veš, kako je pri norcih. Noro! :)))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he, madonca, kakšen hud ultimat !Uhu, niti minutke kasneje, joj, mene in moj kožušček…
Hja, bom ubogala.
He, he, menda je res ta moj / tvoj kraj bivanja kriv, da je vse noro. Noro, ampak lepo :))))))))))))

O, ja!! Vse je noro. Tja do konca poletja bo noro!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, nehi, premalo. Še naprej v jesen mora biti noro !!

Dobro jutro, dobro jutro … Ooooo …. pa kako lepo je to jutro. Nebo je kot biser, niti enega samcatega oblačka … Soneč je že navsezgodaj tako lepo topel … in Bgv je tako tako tako … aaaaaaaaaaaaa … zaspana … :))))))))

No … zgleda, da je skrajni čas, da skočim na kavico … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Počasi, počasi… najprej moramo poletje preživet. Če se ne motim, bo zelo pestro.

Aja, novo temo moram odpret. Treba se je zmenit, kdo in kdaj bo dežural tukaj gor.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he, odvisno, dobro bi bilo dežurat v dvoje :)))))))

Jutro, Bgv…..
Res se lep dan kaže zuni :))))))

Ja, se strinjam, zajček.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))))))))))))))

Tudi v Lj. je sonček, pa brez oblačka. No, vsaj na štacjonu. Zajček pa bo povedal, kako je na vzhodnem delu.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

OOooooo … zunaj je res lep dan .. zdej imam pred seboj kafečke pa krofek … tko da bo dan v kratkem še tooooolko lepši … :))))))))))))

Zgleda, da je danes cela Slovenija v soncu … a ni to lepo :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tudi tuki sonček, poroča zajček !
Hej Bgv…ne tok krofkov :))))))))))))

Uf … pa zjutraj tako paše ob kavici … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Krofa za zajtrk še nisem jedla. To je ta pravi american breakfast!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, prav, izjemoma :))))))
Jutri sadež, hehe…

Uf … mi imamo tok fajn poštimano dol v naši “kavarnici” … lahko vzameš krofeka, al pa brioš, al pa tako dobre skutne ali jabolčne zavitke … njami … Za zajtrk je ku šus … Doma na žalost ne uspem dati nič v usta (he he … sem bolj med tistimi, ki vstane zadnjo minuto) … tako da pojem zajtrk šele v službi … Brez zajrka pa ne gre … Se raje odpovem kosilu, malci, večerji … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jutri bom prinesla za sabo bananco … :))))))) … A bo v redu? :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A si že prizemljila ?

Nikitka se rahlo dobrohotno ( in tudi mal foušljivo ) smehlja zajčku

NISEM !!!
Ha, ha, kakšen naslov ????
Ej , Nikiti, ti si sonček :))))))
Lupčka !

… mazni ga !
Dej , nehi ga biksat , pri tvojih letih tud meni ni blo treba gledat na kalorije :)))

Nikitka priporoča Bgv , da si privošči zdaj , ko si še lahko, ker , ko začne ritka rast (tam naprej od 35 – 40 :)) je treba začet gledat stran od krofkov ( ma ne glih zmeraj :)))

hehe…..
seveda ne :)))))))

New Report

Close