Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro kletka!

Dobro jutro kletka!

No,pa poležite še malo,saj je gospodov dan.
Jaz pa moram it k tašči garat :-((((, pa saj tko hudo upam da ne bo,sploh ker bova s taščo še šnopček kuhala obenem. ;-)))
Preživite lepo sončno nedeljo!
Sp

Sprevržko moj…pri nas pada snegec kot v zimski pravljici…lepo je, skoraj neverjetno…upam, da pri vas vseeno ni tako zasneženo,no tja kamor greš.. ker vaju bo potem s taščo zamedlo in bosta ves snopček že prej popila predno bo prišel v stekleničke, ker je zima in je brrrrrrr, mrazek;))
Dragi moj prijatelj, pa preživimo lepo nedeljo, ne bo sončna, bo pa zasnežena, saj pri nas, ampak tudi to paše, pa čeprav je pomlad v zraku, no že skoraj poletje in morje in sonce in…..kje je sedaj to, ko pa polgedam skozi okno in vse okoli mene sneg, noro, ampak lepo in romantično…Cmoka prijatelj in uživajva, uživajmo in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene pa Sonček greje,SončeK!
Ma kakšen sneg neki,ko je pa tako lepo sončno jutro!
Sp

Dobro jutro srči!!!!!
Le glej,da se mi ne napiješ!!!!!!:-))))))))))))))
Cmoka in lepo nedeljo,seveda ostalim tudi!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

toplejši dan, prijatelj…
Tako zmrzuje in nosi snega, da je jooooj. Zakaj ga nisi pri vas pustil?! :-))
Cmoka na lička.

A imate snega???…ups…emmm….dobro jutro Žverčica…….Pa nismo tak daleč narazen,mi imamo suho hladno vreme…..verjamem,da boš danes kar najraje med štirimi stenami…Uživaj v tem zadnjem dnevu vikenda!!!!!
Pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ojla, klapon- Sp in klaponke lumpike ;)) Kolk sem jaz zgodej vstal ;)))
mmmmmmmmmmmm

Ja to pa res,še malce bi ajal,pa bi bilo že jutri…;-))))))))
Cmoka…:-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close