Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro, novo leto, nov dan…

Dobro jutro, novo leto, nov dan…

Lepo in sončno jutro….ljubčki moji….

Enako tebi zajci in vsem na Tjavendanu!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tud z moje strani, lep in sončen dan in polna srca veselja 🙂

Jani je danes malo… ponovoletno razpoložen…… mamiiiiiiiiiiiiiiiiii… ajaaaaaaaaaaat :))))))

Ma, Jani, nehi no. Boš že zdržal, kaj se to pravi. Ajde greva na pir, da ti bo bolje……dijo mijo……:)))))))))))))

MHM…….lepo je videt te zjutri…

Vuau.. pir 🙂 ampak.. nau n’č zajček…. Danes spet tisti smotani šiht.. k moram ljudi mal zafrkavat.. zakaj nimajo popucane pc pa tko naprej :))))

Pismo rosno, a nisi včeraj zaključil ?
Danes jo bodo dobro odnesli, ko slabo vidiš:) novo leto pa to….
samo boš do dveh, a ne? Pol pejt pa počivat :)))))))
Joj, Jani, a res ne moraš vzdržat:)))))))))))))))

Dobro jutro, prijatelji.

Lipa, ta mogočni simbol našega slovenstva
naše samostojnosti, lipa v cvetju oz. že v osipu
in njen zjutraj še tako močan vonj sta me pričakala že ob prihodu v službo. Ustavim se, obstojim na mestu, zamižim in s polnimi pljuči vdihnem enkratnost tega naravnega parfuma. Le še kak dan bo to mogoče, le še kak slab dan … In ob tem pomislim, da me tudi doma čakata dve lipi, dvojna porcija teh vonjav, če se bom le utegnila tako ustaviti in obstati, kot sem to storila ob prihodu v službo. In zajeti vonj mi bo dal moči za današnji dan, misel na čakajoče in valujoče lipe pred domačo hišo me bo vlekla proti koncu službe … in misel, da bo enkrat to lepoto doživel tudi moj zajček…

Muca, tvoj dan včeraj ni bil izpolnjen v pričakovanju, zato sem si zamislila izpisati ti pesem Meška Ksaverja “Mati govori otroku”, ker si to zaslužiš, ker … saj ne vem, morda zato, da bo tvoja bol in razočaranje ob misli na tvoje dete zmanjšana. Sicer, vzemi, kot sama želiš, rada pa bi, da bi morda začutila tisto, kar si imela ob tem pred ne tako davnim časom, rada bi, da bi ti telo spreletel tisti prijetni srh, tiste mrazčalice, ki naredijo srce tako toplo in ob čemer se oči orosijo ….. sicer pa, preberi:

————–
“Iz zemlje droben vir žubori,
iz matere zemlje zajemlje življenje.
Narašča v reko. In koder hiti,
na materi zemlji oživlja zelenje.

Tako si ti, dete, se v meni spočelo,
iz mene življenje in rast si zajelo.
A jaz iz tebe zajemam veselje,
spolnjene v tebi vse moje so želje.

Brez virov in rek bila zemlja bi vela,
kako le brez tebe jaz bi živela.”
————–
No, kaj ni res lepa, najdi v njej tisto sporočilonost, ki ti bo dala pozabo na včerajšnji dan in te popeljala novemu naproti.

Vsem ostalim Tjavendanovcem pa tole: Jani, smej se z mneoj, ker to je res smešno:
Obisk na Gorenjskem: “Lepo so mi postregli. Osemkrat so mi dali led v viski.”

In zlato pravilo za vse, ki se danes kam odpravljate: “Kadar boste na širok odprli debelo denarnico, se vam bodo na stežaj odprla najbolj trdno zaprta vrata.”

Leta 1996 pa so pametni ljudje izpisali naslendji RECEPT:

Pomešamo gospodarske in politične načrte, dodamo nizko storilnost, veliko porabo, neizpolnjene obljube, zmedo in strankarske interese in pustimo vse skupaj stati v nedolged.

Očitno se recept kar obnese?

Imejmo se lepo, danes in ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro radni narod .. ma je šel nou let mimo mene tko potih .. da sploh nisem nč vedla :))))) niste nč ognjemeta uštimali ..

B. želi vesolnemu Tjavendanu en ful lep dan in veliiiiiiiiiiik sončka :)))))

pa lubčke tala ….

:)))))

Mariči moja, kot vedno unikatna in enkratna !!!!!!!!!!!

Cmočke od zajčka !

Ja, barbi, je bil ognjemet, od 00.00 do 13.00, samo verjetno nisi slišala.
Je pokalo iz vseh topovskih salv, grmelo je in bobnelo, bilo je kot na Soški fronti. Nebo polno barv, sneg se je mešal z raketnimi izstrelki 🙂 , bilo je lepo…..

lupčka nazaj!

Pa bo takoj bolje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej..kako prelepa pesem…oja..ta je moja….HVALA MARIČka cmok****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uau … sej se že bere lepo kaj šele …. hmmmm 🙂

pridni pridni :))))

Ja, smo žural prej nekje drugje, pa smo pol uletel še sem 🙂

ja krasne so božično – novoletne noči z ognjemeti…

Jani, da ne boš v službi govoril, da imaš novoletnega mačka 🙂
Veš, ljudje so danes čudni, pa ne razumejo praznikov, božičnih, pa to…
tok, da ti ne bi knjižce v tačko dal :))))))))))))

Ja, ja, pa de naujo tebe za čudnega imel,
še to za povrhu, de te naujo čudn’ in
mau postran gledal?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehehehe.. zajček, ma veš da bom zdržal :))) smo tolk trdožive živali.. da nas en tak nov let pač ne more spodnest :)))

Ampak, Jani bo šel popoldan mal… globok dihat hehehehe

…. takjo bo bolj kislo hehehehehe

Jani ve, da se klin s klinom izbija :)))))))))

:))))))))))))))))))))) ma če bi jim spomnil kej tacga.. bi knjižico dobila moja žena v roke… mene pa bi direktno iz fabrke z rešilcem pod hitno v Polje :))))))

Barbi, viš.. sej smo te budil, pa vraga.. kot kaže k zaspiš.. pol te tud ognjemet ne zbudi. Vseeno, srečnga pa zdravga :))))

Jani vrača lubčke Barbari in ostalim dekletom našega … Ke v tri dnija :))))

Hehehehehe.. se globoko strinjam :))))

To, Jani, To !
Pa boš blizu mene in Lilike!!!!
yeess!!!

Madona… ne boj…… mejdun… klanje ne boj :))))) ups.. sej je sam grmelo :)))))

No.. pol mi ne bo treba skrbet.. da ne bi mel koga za igranje šaha :)))))

New Report

Close