Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro, novo leto, nov dan…

Dobro jutro, novo leto, nov dan…

ja sej ponavadi je tko .. začneš nekje .. pa potem obredeš vse punkte .. na koncu pa pristaneš tam .. kjer je najlepše :)))))

lubčke ja … B. je dans prav vesela kakšnega lubčka 🙂

o madona.. pa ne da danes še tebe… kaj… preganja :)))))

Jani pošilja še enga lubčka.. mogoče bo pa pol boljše :))))))

Ja… ampak…. bemti… ma kdo kej selotejpa… da zalimam mal moje oke… da bo zgledal da gledam?

Jani… dremucka … mal po mal :)))

Bova kar zuni igrala, veš kako imajo lepo okolico :))))
Pa še sprehajalne potke so zraven 🙂

aja, bolj slabo igram šah, a lahko malo goljufam?

Tole Barbi, je pa tko lep stavek :)))))))))))))

Ja saj, ker mi tuki smo čisto normalni, samo drugi so hecni :))))))))))

ahm 🙂

a ni to fino .. lep in resničen :)))

o Jani .. dej še mal no .. :)))))

paše .. še pa še :)))

haha .. B. ki zdej gre gledat film … baje je dober .. K-pax .. pa Kevin Spacey špila .. :))))

lepo nočko ..

Hehehehehehehehe :)))))) ma ti kar dej.. sej jest to tako ne bom vedel :))))))))))))))) ampak, res.. moj brat je bil kot medicinski bratič na praksi v Polju in je mel tam enega, s katerim je vsak dan moral odigrati eno partijo šaha :))))))))

Jani je trdno prepričan, da je polje najlepše takrat, ko cveti trava :)))))))

Če je pa tko hehehehehe, pa zato da ne bo slabega razpoloženja hehehehehe… na še enga lubčka :))))

Janija zanima, a je bil film res dober? hmmmmmm :))))

he, he, ja pa rožice rastejo…
lepo je tuki,
bom igrala šah s teboj, prav!

film je bil več kot zelo dober :)) še podnapise smo zrihtal :))) za kočljive situacije .. ha ha ha .. ampak res .. super film .. da o muski ne govorim .. oki, B. je mal pred koncem zaspala .. ker je blo res že pozno … pa ležalnik je bil preveč udoben :)))

Jani .. če želiš .. sam reč .. ful se ga splača pogledat .. to je eden tistih filmov, ki ti da ogromno za razmišljat .. o življenju …

B. vrača velizga .. od dežja premočenega lubčka :)))

New Report

Close