Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro prijatelji!

Dobro jutro prijatelji!

Spet je tu nov teden, spet je tu ponedeljek. Po grdem in deževnem vikendu se je končno le prikazalo malo sončka. Njegovi žarki se poigravajo po listih dreves, ki so še vlažni od jutranje rose … Tu pa tam kakšen uide in se odbije od okna sosednje stavbe in pristane na mojem obrazu in tako lepo ogreje premražena lička …
Ravnokar sem spila dišečo in poživljajočo kavico, ob kateri sem popapcala še krofek, da me spravi k močem … in dan se lahko prične. Kar čutim kako je pognalo kri po žilah … tisto kri, ki mi jo je pil komar danes ponoči … Kako sem pogrešala kakšen Raid, da bi ga vtaknila v vtičnico, ki bi odgnal to nadležno živalco … Namesto tega mi je celo noč frčal okrog glave in me celo popikal … Ne vem kako je mogoče, da je par centimetrov od mene ležal moj mišek in ga komar ni pičil niti enkrat in je spal kot dojenček, kljub temu, da sem se jaz cel čas nemirno obračala po postelji gor in dol in se poskušala braniti pred ponovnim napadom …

No … kakorkoli … PREŽIVELA SEM … sicer s par kaplicami krvi manj in z nekaj prav nič privlačnimi bulami po telesu (ki srbijo kot ne vem kaj) … ampak … saj smo močni … Danes grem vsekakor v trgovino kupiti Raid … za naslednjič … da bom prišla v boj oborožena …

No … kakorkoli .. želim vam lep začetek delovnega tedna in … napolnite se z energijo!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Živjo BGV … kaj nej rečem .. komarji in klopi tudi mene ne marajo :))))) zdej, ni da bi se človek zarad tega sekiral …. vendar, ko vidiš, da so vsi okol tebe popikani, ti pa ne .. se pa vseen mal zamisliš, le kaj mi manka, da mene ne marajo :)))))))))))))))

btw … sedmice spet niiiiiiiiiiiiiii …. yeeeeeeeeeeeees 🙂

B.

Imata slajšo kri, hihihihi…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aja? a komarji cukra ne marajo ??? so zato taki suhci :))))) pazijo na linijo :)))

Ne, komarke grejo na tiste, ki imajo bolj sladko kri.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Samo komarke pikajo! Komarji so pridni!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

haha .. ja, to vem .. sam zase pa res ne vem .. a mam sladko al mal man sladko kri ….

Jest mam pa ta zoprno kri,pa me noben ne mara..eko! Pa maš mir!= O je zmeraj tako,vsi bi jo radi….a je shudiča!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dej mal definiraj .. a komarke je ne marajo .. al kako :)))

he,hecam se..nakladam…hja,komarke majo rade gosto kri…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no .. sem se že ustrašla, da samo plemenito :)) ker mene tud ne marajo :)))))

Kolk ste ve srečne, ker vas te nadležne zoprne hudobne živalce ne marajo … Jaz se pa vsak dan zbudim z novim “spominčkom” … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv…. a veš.. na nek način je pa tud potrebno zgubit tažlehtno kri 😉 In očitno si ti izbrala (oz. komarke heheheheh) ta način :))))

Jani tud Bgv želi lep začetek tedna in čimmanj komark in čim več polnokrvnih… komarjev :)))))))))

Jah, Barbara.. sej glih ni prov fajn, če te majo take žvalce full rade :)))))

Janija obožujejo komarke in klopke :))))))))))))))

hehehehehe … klopke :)))))))

ja jest mam mal sreče .. da me ne marajo 🙂

Eh … Jani .. veš … pri ženskah ni problem zgubiti tažlehtno kri … Jo odtočimo 1X na mesec … in to vsak mesec … razen v določenih primerih, ko nimamo čist nič žlehtnobe v sebi … ampak to traja maksimalno 9 mesecev :)))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja sej, Barbara.. tebe klopke glih ne…. bi .. no.. hehehehe

.. ej Bgv .. 9 prej .. pa še pol ene tolk 🙂 .. kar je super 😉

Uuuu … viš … kaj vse se ne zve tu na forumu … :))))))))))))))))

:(((((( Jst bi tud … :(((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehehehehe Bgv… ampak, jest mislim,da tam glih tažlehtne ne zgubite kej preveč :)))))

Jani verjame, da mate za to.. kakšne druge.. variante :)))))

Hmmmmmmmmmm??????

Jani nima pojma… ampak, ziher je ql :))))

ma pr teh žvercah nikol ne veš :)))))

hehehe .. Jani .. kaj češ met pa za to pojma :))) to tko je .. pa nč drugač 🙂

Ne vem … ne vem … Vem pa samo, da ko jo takrat izgubljam, postanem jaz žleht … :))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha… sej to mene tud skrbi.. da se mi kakšen klop ne prsesa.. kam.. na kakšno .. bolj skrivno mesto :)))))))))))))

New Report

Close