Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro radni ljudi…

Dobro jutro radni ljudi…

Jutro…naj bo lepo,naredite si ga toplega in veselo hajd v novi dan.Hja danes je pa muca že vsa v pogonu.Čaka jo zanimiv dan,predvsem zelo razgibam.Prvo kar je seveda vam najavljam,da naslednji konec tedna zaključujem s svoj tako hitro minljivo porodniško.
Tako hja delati bo začeti treba,to pa pomeni,da bo tale moj forum padel na drugi tir.Hja,kaj čem…ko pa nimam take službe,ko bi lahko na vsake toliko časa poškilila malce sem gori in kakšno napisala.No sej zapustila vas ne bom.Ampak bom lahko le opazovala kaj ste ga biksali čez dopodne.Hja..sem kar malo žalostna:(( ampak kaj čem tako je pač živlenje..čaš beži,beži….wuuuuuuuf

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, glej tkole. Samo, da ti dostop do foruma ostane, pa čeprav le popoldan, ali ponoči, samo da bo.
Delo? Ja, naj bi krepilo človeka, samo mene zadnje čase hudičevo krepa..
Delat pa moramo zato, da dobimo dinarčke, veš. Ne glede na to, da si zmeraj težje kaj kupimo, važno je, da delamo ! He, he, @!#$…….

Ja vem naporen je tak šiht..sej ne da bi druge branže podcenjevala,samo tu trpi zelo psiha,pa tud fizično močna moreš bit.Veš kako pomlad nas daje..zato krepamo.Tud jest krepujem tuki veš…vsak dan isto,monotonija…zunaj pa še tako lepo vreme,da nikamor ne moreš..ma ni da bi govoril..
he včeraj sem kar pobegnila cufuz okol jezera.uh je pasal ej zvečer ,majka.Pa noben ni cvilil za menoj,mami kaj pa to,mami dej to..al pa meni,maaaaaaaaaaami meni,popi-žejen,ama ,papa šu,in še in še aja na mmmm mngo-mngo ne smem pozabit hehehehehe (dudica)A ni pestro…če ne drugega mi pa kot pajek visi na hlačnicah in me vleče..zdej sem zdej tja…mami pa jihaaaa!!!!HAHAHAHAHAHAh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja, muca, razumem to. Popolnoma v istem zosu sem. Eno in isto, pa isto in eno, dan na dan….
Točno tako kot si rekla, najprej je na udaru psiha, ma saj veeš točno kako naprej gre…..pa človek bi še vse prenesel….
Hehe, jaz lahko grem ” cufuz ” le okrog ali v Ljubljanico :)))))))))))))))

Nikar v Ljubljanico – raj za zid , he , he ….

Nikitka vpije – RTFM

Muca , najlepše dneve smo preživeli okol jezera!
Meni je tisto naše jezerce itak skor romarski kraj , he , he , vsaj parkrat na leto je treba it pogledat , kako kaj vrabci na terasi Parka , pa kaj si misli tisti zvonček na sredi , da zmeraj glih na naše želje pozabi …..

Nikitka pa še vedno misli , da moraš spremenit svojo odločitev in mi prilepit še kak sadež na drevesce

heh ne ga biksat !Bolj bo okol,a veš kolk se človek nafila tišine, miru…Kaj boš v ljubljanco,v tisto umazano vodo. blejk!še pošten namočit se ne moreš…hehehe Bova raj pogruntale nekej drugega,pa se greva raj vržt ke nekam v potok.Tam je bolj čisto in v vročih poletnih dneh bemti da bo pasalo mal guzice namočit.Ti kar mene fleten počak,sam da se mal otopli pa bova skup nekam plohnle v kakšen čistejši bajr.Bemti sem slišala da tud klobase plavajo po Ljubljanc …….hahahaha

še eno štorjo ti povem..tkole na moju je blo..Pa plava sosed in maha z rokami hrbtno..in se dere gremooo na morjeeeeeee,gremo na morje…in tako na široko odpira usta in se dere,da ga ja vsi z obale slišijo,kak uživa..nakar se čisto mimo njegovih ust prpelje basa…..hehehehehehe brrrrrrrrrr bljek..na pa je mel morje..mislim da te prime,da te vse mine……eni so pa res packi..jebela….

hahaaha kako temo sem načela huhuhu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, saj ravno ta zid, in tisto kar ……………………………………….
me ohranja pri življenju. :)))))))))))
pa da vidimo korajžo!

Strinjam se z Nikitko. Takoj spremeni to svojo odločitev!

Pomembno je določiti prioriteto in kaj bi lahko bilo bolj nujno?

He, he, muci, no ha, ha, bova pa res plohnle nekam u en bolj čisti bajer.
Si mi dala upanje >:))))

Točno, muca !
Glej, malo še moraš uživat, predno greš na delo. Te bom jaz tudi zabavala, prav ? :))))))))))

Madonca ne me mučit,res ne bo šlo…pa bi rada res…obljubim evo..že zdejle da se pa obligiram za naslednjič da vzamem organizacijo v svoje roke!!Seveda bo pomoč dobrodošla..ampak res,sprejemam kazen tukaj pred vsemi,res mi bo v veselje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

SEVEDAAAAAAAA BOva bova bova,,pa še koga ki želi plohnt z nama povabiva zraven..uuu bo luštn

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se strinjam, muca. Ko bo vreme pravo, družba za plohnt skupaj, pa bomo veselo odgagali proti jezeru, bajerju, reki, ali morju…..yuuppii !!

Sem že, ti samo ” uhvati ritam ” .

Hja , jaz bi še kakega mišičastega reševalca vzela zraven !

Nikita je vedno previdna , nikol ne veš , kje te sreča čaka

Ti se pa danes malo preveč razdajaš , kaj ?!
FMF , pa FF , pa bog ve , kaj ti bo še padlo na um ;)))

Nikitka poziva k vzdržnosti

Da veš , da sem si tvoj odgovor skopirala !

Nikitka takih obljub ne pozablja

Kar rečem rečem..heeheeh Lahko jo nabiješ na oglasno desko..hihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, jaz mislim, da je to solidna ideja. Namreč, običajno so reševalci dokaj primerno in dobro opremljeni za pomoč :)))))))

Ha, ha, ha, ha, rada imam okoli sebe srečne ljudi, hahahah….

ja ja mašrums pa morjo met! In to po celem telesu….jao jao kaj mi delate skomine….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, pa kakega za zidom, heheh…

Mucka – te bomo držali za jezik. Od naš forumovcev jeziki so tako dolgi, da lahko več ljudi drži enega, pa še ne zmanjka prostora.

oki…čist verjamem mam pa tud dost dolgega-včasih,tak da me lahk zanjega držite vsi!!heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close