Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro radni ljudi…

Dobro jutro radni ljudi…

Na takole:) Zdej sem prebral o vsem in svačem in vse skupaj strnil v nekaj točk:

1. Muca, ne se sekiraj, boš pač “not pr’nesla” popoldan in zvečer, pa kot vidim tudi ponoči 🙂 Torej se nimaš kaj sekirat 🙂

2. Ker iščete reševalce za naslednje mokro srečanje, se dobrovoljno javim…. glede na to, da je tukaj gor z reševalcimi takimi in drugačnimi precejšna suša… mislim, da mi ne manjka možnosti za uspeh :)))

3. Naslednje srečanje… si bom zapisu za uho… rihta muca.. torej bo… mokro heheheheheh

Jani vas prov vse veselo pozdravlja in vam želi dan, kot še nikoli :)))

HEHEH GLEDE NA TO,DA SVA SI BLIZU..MISLIM PO KM..IN SEVEDA TUD TKO..HAHAHA A BOVA SKUP ZRIHTALA NASLEDNJIČ MISLIM,BOŠ POMAGU???

Matr da bdo vidl kaj se to prav pridet na Gorenjsko aa??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….vidva , pozor , zmaji letijo nizko in povsod !

Nikitka se boji sovražnih napadov

Uf, če bo po gorenjsko, jao meni i vama…………..

hahahah a veš kaj zmaje prepodi,česa se na moč bojijo..če fejst pihamo v njih..pihhhhh pihhhh pihhhhh fijuuuuuuuuuuupihhhhhhhhhh evo…zdej bo mir!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Yessssssss, to… muca, evo, zdej nama pa ne bo potrebno organizirati ;))))) ker po Gorenjsko… gospodi ni všeč al kaj?

Jani je hudo zaskrbljen….

Jani , dobil boš ti detajlna navodila , tolko , da veš !

Nikitka se gre zdaj pobarvat – Jani mal misli nanjo , saj veš , v kaj se spušča

Nikita… pa si ti zamenjala frizerko? Da ne bi bili jutri spet prekleti vsi frizerji tega sveta :))))

Jani čaka na farbo in detajlna navodila 🙂

ha a ti zdej farbaš al kaj? Pa spet se izmikaš orka špinčič ti bom dala hudiča..Ojejjj folk kje je naša Mariči….Nestala ko magla,bemti da jo ni ugrabil kak fejst dedec??MiŠIČAK!! heheh Marijaaaaaaaa kje siiiiiiii???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, pa ti maš vse na kup 🙂 N’č se jest ne vlečem ven, samo, a veš, da če so pa gospoda tolk fini pol nej majo pa žurko u lublan :))))))))

Jani bi bil tud za Lublano

ah no dej….če pa mam kazen sladko za naslednjič organiziram jest pa ti..pa židana marela..boš vidu k dam naujo hotl

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehe, kazen sladka ja :))) to bo.. kremšnite :))))))) Ja valda v vašem koncu so šnitce prou poznane a ne 🙂 No pa nej bo po tvoje, dekleč…

Jani pa šamšnit ne je!

Ma koštruni domišlija domišija..ma kje si jo pozabu no..eh kake kremšnite neki!
mam že v glavi en špica načrt..No med drugim kremšnitke zakaj ne,,ampak domače..domače..hmmm men se drgač približuje tista okrogla..pa če prej ne-na vašo željo potem takrat ziher.Zdej bom pa tih,ker ker je na vidiku še prej nekej finega.Hja ka čem reč kolcalo se mi bo zelo zeloooo…Le glejte da se zame zvrnete en kozarček al pa dva.!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca moja domišlija ful laufa… samo jo mam na ketni.. sej veš…. šefica pa to a ne 🙂 No drgač… ta okrogle obletnice so tabolše… tista v kero lezeš je pa sploh ta boljša :)))

No, da bo le domače, a ne…. najboljš je domače, domače.. z dežele 🙂

Jani ma rad…. deželo domačo 🙂

aha ta pravo domače.heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close