Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Dobro jutro “seks v mestu”

Dobro jutro “seks v mestu”

Dost je blo počivanja..lepo jutro vam želim!
In kaj imamo danes v planu;)…

dons sm se odloču j.e.b.a.t. take k odpirajo tko brezvezne teme !!!!!!

PRIMOŽ – a se ti to zdi v redu ?

jutr sara* :))))) kaj je danes na urniku? upam, da čim več hotnega in lepega. sicer do konc šihta bol malo, potem pa se bo treba potrudit, da četrtek ne bo tako navaden siv dan. no, jaz vsekakor imam danes na urniku pospešeno doštevanje teh dveh delovnih dni pred mano, saj bom ta vikend po dolgih tednih spet frej in imam z mojim kar konkretne načrte 🙂 tut nove hlačke že mam, pa samostoječe nogavičke…

kaj pa ti kuhaš zanimivega?

No, končno sem dočakala, da si se zbudila. Sem bolj plašna, si nisem upala sama začet:)) Me prav zanima, če se bo še kdo od “ćvekcev” pridružil…

ni odziva…:)

Eno sporočilo za dobro jutro je dovoljeno in v njem se lahko vsi pofočkate, saj se vedno pojavi na vrh, tako ni treba odpirati novih tem.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ker si me ravnokar zbrisal,
a lahko tukaj respectu prilepim
željeno mojo slikico?

Hvala za sodelovanje.

Respect, samo za tvoje zelene oke:

Dobro jutro Sadna,samostoječe mrežaste nogavice si kupila.Ali jih tvoj obožuje?Črne ali bele,pa tangice in po možnosti visoke pete.Rajcanje na višku.Mož bo srečen in še pravilna in učinkovita tehnika,pa je.

končno (upam da tudi z mojo) pomočjo je Primož začel opravljati svoje delo……..

Pa brez zamere !

Fant, ti se pa res visoko ceniš.
A je na vseh področjih tako?
Zdaj pa spusti glavo malo nižje,
pa poglej a ti vse fu(n)kcionira
kot je treba!

Pa brez zamere!
Večno tvoja Milka za lešniki

Uh, zdej pa še Žan:)) Ja Milka, to je slikca “wanna be”, taprave pa rajši ne kaži!

Zakaj se cenim……. kdo me pa bo, če ne sam…..

Nekateri ne potrebujemo potrditev prek raznih forumov…….. in nam kljub temu fu(n)kcionira…….

Pa ni treba bit večno moja……….
že imam svojo (in upam da za večno)…..

ja, vsekakor črne in potem visoke pete. mislim tudi jaz, da bo zadovoljen (lahko prebereš na dva načina: s poudarkom na zadnjem o ali na zadnjem e:))) ) ja, všeč so mu take nogavičke, meni pa njegova reakcija.

tudi tebi dobro jutro, kako pa kaj pri tebi kaže z nogavičkami (na njej, ne na tebi :))

To me zelo privlači in kar nekaj sva jih že strgala zaradi strastnega ljubljenja.Visoke pete pa imam zelo rad na sexi ženskah.No glede nogavičk ima moja najraje samostoječe z velikimi in malimi kockami,pa tudi bele si kdaj obuje.Super ker je to všeč obema in uživava.

Ej, to pa je slikca. Glede na to, da sem ženska, bi rabla še slikco bikca. Z velikimi lešniki, pa celimi. Tale je tko za silo. Ja, pa lep dan vsem skupaj!

ja, zna bit drago, hi hi hi… tudi midva sva že trgala, ampak kaj hudiča, ko pa takrat kontrola popusti, pa še fajn je bit mal divji

Tudi ona jih zelo rada nosi,nasjraje črne vseh vrst in to me zelo rajca.Skratka erotično perilo je zakon.

Eva1,
a si ti že kdaj kaj pametnega napisala,
kar bi se tikalo tega foruma?

Kaj meniš, ali ženski lahko pride 7x?
A ti ustreza položaj 69?
Kateri okus sadnih gumic ti je naj?
Katera hrana je tvoj afrodiziak?

Pa še slikico prilepi, da vidimo tvojo
sijočo lepoto.

Tudi midva jih veliko potrgava.Jih imava kar na zalogi.Včasih obleče še oprijeto miniko in strast je še večja.Da vikend bo kar pester.

Ma, ej, eva1, saj ti gremo tako na živce, kako,da zdaj vseeno sodeluješ na tej tako zelo brezvezni temi.
Mene je branje o tem, nasprotno, spodbudilo, da bom šla med malico pogledat kake štumfke (moj je “nor” na barvaste, rdeče že imam, hmmm, le kakšne naj si danes izberem?) :)))
En velik lep in seksi dan vsem, pa še sonček sije!

Eva kako si kaj?Ne se nervirati,to zmanšuje potenco.

Pika čim več takih deklic,ki vedo kako osrečiti moškega.Sta jih tudi vidva že kaj strgala od strastnega seksa?

Ja, pa ne samo štumfkov:)))

Kaj pa še,povej?

Respect..tale “moja-naša tema”..dobro jutro je odprta z dovoljenjem Primoža..tko da kaj beres..se pizdis..napis rajs kaksno ornk temo al odgovor…in tam pametuj..tukaj pa bo vsak dan ena taka samo naša tema..če je tebi to okej ali ne..tko bo!

New Report

Close