Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Dobro jutro “seks v mestu”

Dobro jutro “seks v mestu”

pri meni danes zlo napeto..sestanki..na sestanki..ampak mi paše;)..ko se bockam z moskimi…haha

Pika..jutr odpreš ti br jutr..tist ko je prvi..aha..in si drugac vredu;)

mala..ti si zasvojena z nami..poišči pomoč..to ni več hec..haha

Hvala šefe..in lepo nagajivo jutro želim tudi tebi!

Ja, žan, malo domišljije prosim, no…
Naj ti bo:)), enkrat so šle ene gatke, pa smo jih pol nazaj zašili, tudi tako, bolj “na švoh”. Dobile so tudi svoje ime: hlačke za nujne primere:))

respect..budalo..se delas sam iz sebe..ti to še ni jasno..beri..piši..pametuj drugje..tvoja pomoč..gleda česa..glede tojga jamranja..nehi no k mi gre na smeh..!

uh ti pa si babnca :))) bockat se z moškim spolom zna bit kar zanimivo, ampak jaz velikokrat obupam, ker določenih stvari jim pa ne morem v glavo zbasat 🙂 ampak ravno to je zanimivo. jest danes nimam sestankov – hvala bogu, sta vodja odsotna, jaz pa kraljujem v miru!

Lastna hvala cena mala…ne pozabi tega…respect…če si sam sebi pameten še ne pomeni da to dejansko si..le cevlje sodi naj Kopitar!

a kšnga močnejšga argumenta nimaš……..(če ti ni všeč greš lohk drgm…..)

če nas lohk posiljujete z vašimi osladnostmi lohk valda tud jest mal popluvam …….

no pika, le tko naprej. štupfke pa le kupi! jaz razmišljam o štrumfpantlih, so mi zlo sexy. tiste s pasom in nogavičke… lepa barva je lahko srebrno siva. pa ne jih prec strgat, čeprav tut strgane nogavičke majo lahko nalsednjič ko jih daš gor posebno vsebino in posebno zgodbo :))

moski so moski..ko jih enkrat postudiras..ko si na takem polozaju..ko si ženska res v pravem pomenu..ko ves..znas…obvlasaš…ti jedo iz roke..verjemi..in se posebi ce ti je izziv..se ukvarjat z najbolj zapetim moskim..ki deluje nedostopen..na vseh podrocjih;..in pol čez nekaj časa..je tko krotek..haha..poznas to..;)

veš, vedno bolj ugotavljam to kar si povedala. zmeri sem mela tak mal distančen in malenkost strahospoštovalen odnos do teh dedcev (sem namreč v familiji mela izrazito patriarhalno vzgojo žejen sem – pa je prinesla mama, lačen sem – pa je prinesla, “tiho bod!” – zakaj – “zato ker sm jest tko reku” – pa je bla tiho…).

no potem pa sem ugotovila, da se da precej naredit s tem, kar si napisala. če ženska zna, lahko doseže, da so precej krotki. predvsem zato, ker sta nagon in strast močnejša od razuma. no, se še učim na tem področju, ampak res se da pokomandirat! te čist razumem

respect..zavoljo vas..da boste lahko se naprej tule..da vas ne bomo tko begal z nasimi besedami drugje na drugih temah…smo se odlocili da imamo na dan le tole temo..br jutr..na ostalih smo resni..in dovoli nam no..ali pa si tudi ti ze zasvojen z nami…in ti ne damo spati..lep dan ti zelim;)..

hmmmmm a veš, da sem temeljito poskenirala napisano, pa se nisem zlepla na kaki osladnosti, kje si jo pa ti srečal?

hehehehe
mislm da se niste odločil, ampak vas je primož prsilil v to…….

priporočam ti da odpreš temo: pi*kica (al kwa je) kje si…………

a lohk dodam, pliz pliz : “kovačeva kobila je vendo bosa”, ah sem si oddahnla!

hehe, Žan, ti se najprej lepo odloči al boš kranjski Janez al kaj boš:). Zakaj pa menjaš nicke? Za kravico Milko pa naslednje, ponižno odgovarjam na tvoja vprašanja: ženskam prihaja ja, kolikokrat naj pa vsaka šteje sama, položaj 69? sem sprobala že dosti boljših, gumic ne uporabljam, ker imam že več let stalnega partnerja, za okus ne bi vedela, ne prakticiram oralnega sexa z ola gumami, nam ti zaupaš, katere so ti najbolj okusne? In še zadnje, kaj pa je afrodiziak?:) pri tebi je verjetno to, da tule gor hočeš biti všečna in to te podžiga, da si zvečer za kakšno rabo ali kaj?:)

poglej že samo tole..če zenska da svojemu moskemu enkraten seks..dela njen moski z njo kot z kraljico..pozabi na vse ostale pomankljivosti..kaj kuhna..gospodinjstvo..sam da je seks bozanski..in vse klapa..če pa samos eska ni..gre slej ko prej drugam…to ti pove vse..na ostalih podrocjih pa je enako;)…ce nekomu pokazes..cesa vse si sposobna..koliko znas..ce res obvladas svoj posel..ga ni moskega..ki bi temu oporekal..ja so petelini k nimajo pojma..tisti..ki pojem imajo..so s teboj.

to da se morte razni čvekači vsako jutro sedemnajstkrat voščit dobro jutro je zame že pretirana osladnost………

se strinjam..meni osebno je na sploh spodnje perilo zelo pomembno..pocutim se tko seksi..samozavestna…tudi zaradi njega…pa ceprav ga ne vidijo..no vcasih en mal zgornjega dela pod kako mosko obleko…

jap, bo držalo. pravjo, da če sta prodajalca avtomobilov, en moški in ena ženska, oba enako dobra, bo ženska prodala več. pravijo tudi, da so v menedžerskih krogih uspešnejše ženske (seveda, če se tega lotijo), ker zašpilajo tudi na note iz desne plovice možgan in ne samo strogo poslovnost. hja, če znaš izkoristit človeško plat človeka, ga hitro matiraš.

kar si pa povedala glede sexa in ostalih zadev… ti pa tudi ne morem oporekat. dobro ga popedeni pa bo zadovoljne, na pico gresta lahko pa tut v oštarijo 🙂

pliz pliz pliz——- (OSLADNO fehta respect)
a lohk še jest na vaši temi neki napišem……

kdor drugemu jamo kople sam vanjo pade………..

WTF ??????

a to ti gre v nos. ja, lej, enostavno kot pasulj: tut svojmu dragemu vsako jutro voščim dobro jutro, pa šefu tut, pa tut vsem našim čistilkam, pa sosedi tut, če jo srečam, včasih tut kar kakemu neznancu ker mu mogoče s tem polepšam jutro. v čem je pol problem?

respect..kaj naj ti sploh se napisem..če ti niti ni jasno da Primož tu ne more nikogar v nič prisiliti..dokler se kulturno obnaša v pisanju…in mi smo se!Obnašaš kot otrok v vrtcu..ne ljubi se mi vec..igraj se sam..cao

a si ti tut v lukno padu :))))

New Report

Close