Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Dobro jutro “seks v mestu”

Dobro jutro “seks v mestu”

še en glasen aplavz………….. plosk plosk…….

ti si itak že nas..brez nas ti je dolgčas..zato bodi nas se naprej sam ne tezi nam vec..okej..;)..haha

pika …zasvojena je z nami..to je to,)..bolezen modernega časa..haha..

aneane!!!! kok je fajn občutek, met na seb neki noro zapeljivega, pa tega nihče ne ve, ti pa uživaš v ideji, kaj imaš na sebi in akšen bo doziv, ko to ne bo več skrito, ampak bo postalo sprožilec za divji strastni ognjemet!

pa mam na sumu da je tale Žan, pa Janez bil nekoč Alf…………

Obljubil si..da mi zazelis br jutr..ne pozri obljubo..aha..če ne bo..mmmmmmmmmmmm..ne ves kaj zamujas..haha

ahhhhhhhhhh……….
ne noooooooooooooooooo, dej šeeeeeeeeee maaaaaaaaaaalllllll !!!!!!!

Aha, torej sexaš? :=)
Po tvojem pisanju sodeč
bi te uvrstila med vrste uršulink.

Gumic tudi jaz ne uporabljam,
ker imam stalnega partnerja,
in skupaj imava dovolj idej za
potešitev vseh najinih potreb.
Prav tako ne rabim tujih pohval in
komplimentov. Še najmanj pa, da bi
jih tukaj iskala.

Za razliko od tebe ta svet in življenje
vidim v barvah, veselim se vsakega novega
dne. Raje sem vijolična Milka kot črnobela
Eva1, ki je zagrenjena in nevoščljiva celo
virtualno zapisanim besedam. Kakšna
moraš biti šele v real lifu?

Pa brez zamere (naučeno od respecta).

problem je v tem, da forumi niso temu namenjeni………nč drucga……….

Še kdo brez karte……

cel dan si u luft..in vse ti gre po maslu..si kdaj taka..da zjutraj vstanes z levo nogo..in pol seveda si tega ne dovolis..bit sitna..in obleces nekaj rdecga..in un parfum k te nardi polno energije..pa spodnje perilo se prej tudi v rdeci barvi..in u trenutku ti pogled v ogledalu pove da bo lep dan,)..in slabe volje ni vec..imas kaj tazga..s katerim znas pregnat slabo voljo..

Milka ne pricakuj od naše Evice1..kaj pametnega puno mlatenje prazne slame..in pol ona nam kako smo troti..punca se ti sploh beres???

Ponižno prosim, a bi lahko
še ti kdaj kaj v stilu foruma
sex v mestu napisal… ne
zgolj neumnih opazk na
poste drugih osebkov?

Npr: Si že kdaj sexal?

respect ne niso..in zato bo ena taka tema nr jutr…..in kle po nase..se je tko tezko spijaznit z tem..pa vidis kako uzivas med nami;)

lej zakaj pa ne. forumi seveda prvotno niso namenjeni samo voščilom za dobro jutro. ampak ljudje se tu gor spoznajo (pa ni važno ali so ali niso dejansko takšni tiči, kakršne se ustvarijo na forumu). vzljubijo se, tudi takole virtualno in se razveselijo drug drugega vsako jutro, ko se srečajo tu gor. pač prijatelji in zananci, ki se srečajo na virtualnem trgu

ne domišlej si da sem vaš…….
sem si danes sam mal popestril dan …….

da ne govorim o tem da sem ga popestril tud teb in ostalim potrditve potrebnim čvekačem……….

hehehehe, pa spet se hvalm……………….
matr sm dobr….

nema dost mava..ti se ni prislo..si pa neumorn..haha

uh ja sara*, definitivno. vedno sem širila to svoje prepričanje, da ko se dan začne sila zaje**** še predno se dvigneš iz postelje, da moraš to dotolčt in se opremit s pravim orožjem za bombastičen dan. mam nekaj kompletkov spodnjega perila, ki me že apriorij, ko jih nataknem, spremenijo v poredno, odločno in fatalno baburo (no, vsaj po počutju, pa tudi sicer :))))). super vplivajo na preobrazbo v trenutku. torej ta prav komplet (moj ožji izbor je komplet sexy zelene barve, drugi rdeč, tretji črn), pa ta prave štumfe gor, pa krilo, kaka srajčka, pa čevlji s petko (poleti naravnost obožujem odprte sandalčke). ja, kot da bi se res oborožila za napad na slabo voljo in za pot novim zmagam na proti!

aja, pa še to deluje če se zbudiš driskaste volje- si že probala? : se postaviš zjutraj pred ogledalo in se začneš sama sebi smejat, to potem res največKRAT PRERASTE V DOBRO RAZPOLOŽENJE!

meni ga nisi..priznam….itak sibam delat dalje..in ne zatiskaj si oci..ko ves da ko bos tu brez nas ne bos mogel..ne da ne bi pokukal..napisal kaj..aha

Milka dejstvo je..da vsi ti..ki so najbolj pljuvali..kako zganjamo teror tu nad njimi ..niso napisali se niti ene dobre teme..kaj šele podali svoje pametno mnenje..in to ti pove vse!
Sedaj imajo forum frej..in kaj vidis..vsi visijo kle ..tam pa tisina…ma jih je lepo met tudi kle naj uzivajo..;)mene ne motijo..se vsaj smejim!

hehehehe…..
ni bla neumna opazka ampak odkritosrčen aplavz za pogumne besede eve……..
Eva še enkrat………….. plosk plosk……

sexal ? nazadnje pred slabimi šestimi urami…….
se oproščam, k nism zarad tega odprl teme…………

hehehe
vse tko pravjo……………………, pa ponavad še dodajo NENASITN…….

Dej no respect povej no, a kaj sexaš? keri položaji so ti bolj všeč. Da se izobrazim še na tem področju, mi lih mal še manjka do popolne ženske – pametne, zapeljive. Res bi ti rada ugajala, pa te mal zapeljala. Veš, pokrite rihte mi pa niso všeč – dej no, mal se no odkrij, ne sam pod kovtrom, pa luč ugasnena

smotki sva obe..velik podobni..se pacim..si recm smotka zakva pa hocs bit slabe volje..mal popacm se pred ogledalom..in kako se sama sebi ne bom smejala imela rada..in pol je toj cel svet..

in se neki me nardi tako..dobre volje..mam eno posebno rada…mosko obleko..in spodaj oblecem le en cipkast body…seveda samostoječe nogavice..salonarje..in okoli vratu zavezem kravato..frizuro strogo poslovno..u luft..in gremo u napad;)

jaz bom dobila se respect pred tabo..hihi

po novem mors kle vse to napisat..in ko gre lulat tudi prosim povej..saj pocas te bomo udomacil..ze vidm se hit ucis;)

New Report

Close