Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Dobro jutro “seks v mestu”

Dobro jutro “seks v mestu”

manj sumi vec uzivaj..

Sara, kako si napisala? …in potem ona nam kako smo troti… kaj si hotela povedati s tem? Za starko zelo neumno in nerodno napisan stavek. Pa ne žali trotov, čebeljih samcev. Ja ane kolk je fajn, ko si zjutraj ves siten in potem oblečeš sexi perilo in se počutiš tako izpolnjenega:)). Vidim, da vama s sadno mehiške nadaljevanko čudovito zapolnjujejo miselno praznino:)). Kar na jok mi gre od ganjenosti:).

a veš kwa….
mal uporabi iskalnik , išči po avtorju pa boš mogoče kej zvedla…..
na tem forumu sem že kr neki časa (škoda k se nikjer ne vid datum registracije)…..
drgač pa ne mislim vedno vsakemu zelencu k pride sem gor razlagat vsega……..

ISKALNIK……..

Eva 1..haha…lepo da me tko rada beres..daj še..mala beri in se uči..pa iz unih nadaljevank tud lahko..baje je kar velik starih ljudi prenehalo jemat pomirjevala..in drugih zdravil..zaradi teh nadaljevank..sproscajo jih..in nekako srecni ratajo ob njih..ampak ljudje kot ti..itak tega ne razumejo..sama pa tega ne gledam ni cajta..skoda…

morš priznat da je tole dons drgač………..

dej no..sej ti paše..osvajat zelenke

Dej no, pršparej mi mal časa, tolk ga pa spet nimam. Veš, šht hitr mine, pa še tu ne morem skoz gor viset. Doma pa nimam ne volje, ne časa za kaj takega. Vidiš, kako sem odkrita, da vse to priznam. No, vrsta je na tebi

čak čak mal Sara, oblačiš se v moške obleke?????? poseben fetiš ali malo drugačna usmerjenost? Čigave obleke pa oblačiš, tvojega možakarja, očeta ali si kupuješ svoje? Menda se na karitasu dobi kakšne odslužene, če te zanima. Itak lahko rečeš, da rabiš za maškare:). A obstaja kakšno ime za ženske, ki se oblačijo v moške gvante? Zanimivo, ni kaj:).

ne domišlej si………
sm že nekje napisal da sm tu že kr precej dolgo, pa vedno kakšno ustrelim na pametno temo……samo tole kar ste se pa šli zdej nekej časa je blo pa že preveč…….
se popolnoma strinjam s primožem…… ok… ena tema nej bo…….ne pa da vsak odpira svojo….., odrpe temo: bacek kje si…… mislm….. ne morš to tko……

Kot pravm, dolg sem že kle…….vedno so neka nihanja v “kvaliteti” tem, ampak to kar se dogaja zadnji čas……, take traparije tudi odganjajo naključne obiskovalce strani, k mogoče “clo” mislijo da je to resen forum in potem ne izpostavjo svojga problema…….

priznam le to..da bo tale post naklofu velik vec kot ostali…kar pomeni..da je potreben….ta tale forum…priznam tudi to..da bo za vas ostale sedaj lazje..ko ne boste zbegani na ostalih temah…ampak ne vem zakaj ni novih resnih tem…to me mal bega..kajti vidim da se moja napoved uresnicuje..;)..tm prazno..kle vsi…glavno da mava lep dan..moj je..kaj pa toj???

ej, bejbe, hvala za odgovore, ja bom pogledala malo po sivih, saj res dobre noge naredijo:))
ampak, sem se pa skor zgubila med vsemi temi posti. A veš, eva1, če je tale forum in to, kar piše in bere za koga afrodiziak, ni to po mojem nič hudega. Če gre pa to tebi tako na živce, ja potem ti pa noben živ na svetu ne more pomagat. Ja kaj bereš, ljuba duša, če te tako nervira. In, jaz osebno mislim, da ne seksaš kaj dosti ali pa seks ni kaj prida, ko takele okoli stresaš.
Respect, zate sem že napisala kaj mislim.
Aja, milka z lešniki: le kje si ti videla, črnobelo evo? Meni se zdi črno črna, pa še mal žleht po vrhu.
Ma, jaz se trudim biti prijazna z vsemi in do sedaj se mi je to kar lepo vrnilo, eni pa zgleda tega ne marajo. Pa nič. Važno, da je meni OK. Čimveč seksajte, vsi, da boste imel mirne živce (jaz brojim sitno: še danes in jutri nič, potem pa – akcija;))
In pika, hvala za vprašanje, sem OK, enako želim tudi tebi:))

o voljo maš……….čas bi se tud najdu……
raj povej da doma dedc ne pusti …………

se kr mal potrud……

tudi jaz sem se strinjala..ampak vedi da se to dogaja vedno na forumih vsake tolk časa..se dobi ena skupina ljudi..ki so si podobni in potem prevladuje nad ostalimi..in nato nastane konflikt..in ker smo razumljivi..ker nam je jasno..da je to pac forum ne chat..sem predlagale… ena tema nasa..ostale resne kot je treba..in kle smo..to je to!..n vedi..da bodo taki konflikti..tudi se kasneje ko nas ne bo vec tu..to se dogaja…ne misli da ce se zezamo..da smo res eni sami bebci..saj ti je jasno da bebci na netu nimajo kaj delat..sploh ne pisat vse to kar pisemo mi…zame je tole..le neko sproscanje…vracanje energije…zabava…imam pac to sreco da se znam zabavt tudi na tak nacin poleg ostalih…

hotela sem napisat: sara*, hvala…
mam tud jaz sestanke danes, se mi že mal mudi, potem moram pa še tukaj pametvat, namesto, da bi se hecala:))

kwa si že napisala o men ???????

Moška obleka..je misljeno v stilu designa..ne pa resnicno moska..vidis..sadni je bilo to takoj jasno..tebi ubogo dete ne..kaj naj ti sploh se razlagam pisem..pejd na resne teme ce ti se na teh ne gre..sita sem te..in name ne racunaj vec..na ignor te dam ta trenutek mala..

aja..ves kaksn je design moske obleke…klic u stacuno;)..

so okej draga,)..haha pika..pejva na kufe..

problem je to k se niste srečal ampak ste se iskal……..
to je isto k če bi šel jest zjutrej v mesto iskat ljudi k jih poznam zato da bi mu rekel dobro jutro………al kwa ?

uh, samo poslovne ženske, kakšne sestanke to vi prakticirate? V bistvu pa celo dopoldne visite tuki gor in meljete. Nakladačice, Sarica, sej me ni treba brat ane?:) Ti ne da, da ne bi a? No, dej samo to nam še zaupaj, kako je s tistimi moškimi oblekami:). Kar se moje črnine tiče, nisem črna črna, še blont ne:).

respect..vidis..ko ne razumes tega…nicesar ne iscemo..imamo vse kar potrebujemo u real..netno komunikacijo izrabljamo le za eno iskro za lep dan…ko ti bo to jasno..ti bo jasno vse..prides sm ko imas cas..kaj reces z sebi enakimi..ze mal pozezas..in gres dalje…to je to..razumes???Ne rabmo mi tega zdej..da brez tega ne mormo vec zvet..si kle ko ti to paše..ko ti ne greš..si drugje..

Ja, bi prav rabila zdele eno kavico, imam bolj nizek pritisk. Danes so mi ga “ta pametni” sicer mal zvišal, ampak tolk pa ne, da bi se kavici odpovedala. Jo imam stokrat rajši kot njih:))

Oh jej, ko je pa tolk stvari, ki jih popoldne pa zvečer lahko počnem. Veš, sem zlo aktivno dete in me marsikaj zanima.Tko da, men računalnik doma počiva, oz. se po njem pasejo otroci. Moj možiček je pa itak že vsega hudega navajen. Je že v tistem obdobju “bolj me pustiš pri miru, bolj fino se mam”, ampak spet samo na določenih področjih.

zdej ti bo en ta pametn odkril skrivnost kako nardiš da odgovoriš na pravo mesto……..
tm spodi prtisn “posamična sporočila” pa bo zadeva mal bolj pregledna……

hmmmmmmmmmmmmmm, kwa se človk vse nauči…….

Eva kdor zna -obvlada..je lahko na vecih straneh ..pa vse klapa…sploh v tem stoletju ob vsej moderni tehnologiji…saj bos enkrat spoznala tudi to..pocaki se mal..ti pravm uci se in uci si se..in ne kle za netom viset mala!
Berem te pa od tega trenutke ne vec..obljubim..pisi deli kar ti srce pozeli..itak sama iz sebe delas norca..jaz te mam dost..priznam!

p.s..jaz mam sreco da me placujejo tudi zato..da delam “analizo” reakcij ..kako ljudje sprejemajo netno komunikacijo..ampak to je ze visja matematika zate..bom nehala!

ni treba, itak odgovarjaš na vse poste, če se te tičejo ali ne:))

New Report

Close