Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Dobro jutro “seks v mestu”

Dobro jutro “seks v mestu”

hehehehe, samo ne tolaži se s tem da nisi zasvojena s tem……..
vsako jutro prvo k prideš v službo ščekiraš kaj je novega…….

Moški design obeleke? ja odloči se, sama si govorila o moških oblekah, kaj se zdej vlečeš nazaj. Očitno je, da si malo drugam usmerjena, pa kaj. Zdej dobiš kar 2 vzdevka, starka nakladačica. Pazi, da se z vročo kavo ne popariš na tistem delu, ki ti gleda iz moškega reklca:).

ti bom eno primitivno nazaj vrgu……..
…..SEJ TI NI TREBA BRAT, GREŠ LAHKO DRUGAM, NAS PA PUSTIŠ PRI MIRU….

pa še besede ne znaš držat Sari, zdej si že drugič obljubila, da me ne boš več brala in pisala, pa še vedno ne moreš, da ne bi:). Tudi, če ne boš pisala, brala pa boš, brala:)). Od tvojega tvezenja o sestankih pa že glava boli, po moje si navadna pometačica, ki je zajahala en opuščen računalnik. Aja, proti čistilkam nimam nič, vsak poklic je časten.

kako se motis..in kaj delam še med tem..pa nikoli ne izves..in to je to..čar neta..mmmmmmmmmmmmmmmmm

me niti ne zanima kaj delaš vmes…… dejstvo je, da če bi te hotel bolje spoznat, al pa od tebe met še kej drugega kot črke na zaslonu (kej bol mesenga), bi pač mogl pridt do srečanja………tm se pa večini konča……., ker niso to za kar se izdajajo……..

aha vidis..in takih ljudi jaz ne maram..in taki so ponavadi tisti..ki kle najvec gobcajo..u resnic pa nc ne upajo..respect..ni blem men kave pit iz oci v oci..pa verjem ali ne..me tudi ne zanima..saj bo srecanje..pa pridi..ni hudic da nam enkrat na rata se pogledat tudi v zivo…

hehe, Sarica že napeljuje vodo na svoj mlin, mogoče ti bo pa uspelo prepričati ga, samo me skrbi, da bo razočaran. Pa sej ne bo prvič:).

zakaj pa ne? včasih ti je dolgčas, al pa maš lih pavzico, pa poiščeš družbo. ko meni ta pisarna pogleda že iz ušes, grem en kratek sprehod po našem kompleksu in kakega osebka z isto težavo srečam, pa se pozdraviva, mal počvekava, potem je pa delat lažje.

o madonca…. to je pa za v mnoge moške fantazije, še meni se dopade in mi je doišljija zalaufala :))))

ja, sva si precej podobni. a ni to fajn 2 smotki nabriti:)

No kdo je koga Respect popustil Evi,kar bi bilo nemogoče,ali je Eva mogoče zmagala v hudem besednem dvoboju,no in?

draga Eva in dragi Respect – najprej naj odprem svoj ščit, če me slučajno popadeta 🙂 – poglejta… ne vem, zakaj toliko hude krvi! pa madonca, a kdo tule gor komu kaj hoče. nekateri se zabavamo, nekaterimpa gre to očitno v nos. jest sploh ne vidim razloga, ki je pri vaju sprožil takšno slabo voljo. to je pč eden od postov in zakaj ga je treba glodat in raztrgat???

no, se mi zdi,. da sva z respectom že umirila svojo vročičnost v najini medsebojni komunikaciji, ker sva se pač človeško pomenila in mislim, da vsa oba dovolj zrela, da pač razumeva kaj se drugemu plete po glavi.

ampak eva1, tebe pa res ne razumem. kaj te je tako dotolklo? pišuka a ni to en plac, kjer nej bi se fajn mel ali pa si celo kej koristnega povedali, ne pa da vedno kdo zagrabi kost in jo razcefra. komu na čast? men se zdi sara* ena fajn punca (vsaj takole preko neta), pri tebi pa res ne vem, kdaj ti je na žulj stopila, da se osredotočiš na neke nepomembne besede in si zmišljuješ vedno nove cefranke iz njih.

zdaj pa le v napad, čeprav ne vem zakaj

kwa ti pa dogaja………
jest se z evo nism nč kregal………

sej ni kej štekat…….

zdej ne vem kaj je znerviralo Evo (bo že povedala če bo hotla), mene je razkačl to, da že en mesc skupi gledam eno in iste sranje od istih osebkov………..Jest ne vem kwa vam dogaja – vem pa da forumi niso namenjeni temu – (matr si grem že na živce k se tko ponavlam) – za to mamo klepetalnice…..
Dons se mi ja pa pač strgal, ne vem slab dan mogoče…… hehehehe
Mal poglej na ta forum kdo se pojavlja dons, predvsem pa kolk se jih pojavlja, pa poglej za kakšen mesec nazaj….. vidla boš de je precej več različnih osebkov blo gor……..
konč je tud primož pogruntal kaj se je začel dogajat, zbrisal par tem, samo nekateri se s tem niso mogli sprjaznt pa še dons jadikujejo kako jim je hudo in kršene ne vem kakšne pravice, javno objavljajo odhod s foruma pa ne vem kwa še vse…………

mah dej no…….. spet ti je ratal……….me znervirat…..grem na čik…….
ajd….

Iz srca bi prosila, da ne mešate mojega nicka – Eva (!!!!!!!), z nickom eva1 (!!!!!!!), ki nima veze z mano! Jaz nisem zajebant.

Ojla respect, dobro jutro! A so dons usta navzgor obrnjena al še kar navzdol. A bodo resne teme a hec?

ob petkih so ponavad navzgor……..

dobro jutro!!! moja usta so u iber na gor. madonca, še zdej se mi sline cedijo po mojih današnjih sanjah. ziher je luna kriva za to. takšnih sanj pa še ne. erotika na višku. mislim, da sem bla pošteno… narajcana ko sem se predramla. madona, mojga pa ni blo ob meni… grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

jutro jutro jutro

pa mi res ne grejo iz glave :))))

nevroza še kar traja…:)

Uh, to me pa zlo veseli. Namreč, najbolj uživam, če so ljudje okoli mene, sploh moški, zadovoljni. A je za ta nasmešek kriv samo petek, a tud kakšna nora noč, mogoče popoldne, jutro? Mal sem firbčna glede razlogov za dobro voljo ljudi, saj sem lahko, a ne

pa si res firbčna……
hehehehe
za nasmešek je kriv samo petek………hehehehe

glede noči………u bistvu je bla kr v redu……..po dolgem času sem si privoščil (bil prisiljen – ne pijem več red bulla po deseti uri) skor celonočno streljanje neprijateljev……hehehehe, ukol štirih zjutraj sem pobil še zadnjega in obrnu igrco…….hehehehe…….ah kakšen otrok…….ne trud se s tem, mi je že moja povedala svoje k sm se prvleku u postlo…….., ampak zjutri sem bil pa dober……….

pa ti……..

A jaz? hm, zvečer partija taroka pr sosed ke do ene polnoči, pol pa aja tutaja – brez določenih sprostitvenih aktivnosti. Itak je pa dons petek, dan za …, pa vsak dan pa tut pr ns ne. Sam nekej me še zanima, čist tko za boljšo predstavo, samo okvirno v katero starostno skupino pa spadaš (20-30, 30-40,40-50,50-60) Res te ne morm uvrstit, ker tista usta navzdol človeka ziher postarajo. To s dons, k maš usta navzgor, upam prašat

hehehehehe
a to sprašuješ ker sm napisal da sem (skor)celo noč pobijal sovrage…….
hehehehehe, jebiga nedorasel pač…….
res firbčna…….
recimo da mi še manjka neki do khm………kristusovih let………

zadovolj(e)na ?

zadovoljna – ja, zadovoljena – danes še ne

New Report

Close