Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Dobro jutro “seks v mestu”

Dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro…sadna..nehi rajcat ze navsezgodi;)

dobro jutro sara*
:))) a sem jest kriva, če sem se ponoči zbujala vsa namočena in z nasmehom na obrazu :))) misliš, da je blo men fajn? ja, v bistvu mi je blo! pišuka, to se mi ne dogaja tok pogosto, zato pa je danes zame poseben praznik 🙂

lepo..nism nc fofs;)..haha

danes si pa redkobesedna… jest pa zaenkrat cel goro časa… no, sicer pa imem prijetne misli v svoji buči danes in se bom malo z njimi ukvarjala, dokler kak sestanek ne vpade.

sadna..tale forum mi ni vec to kar je bil..saj vidis da so nekateri se bolj redkobesedni kot jaz..zato bom se jaz bolj poredko tu..me ne mika vec…to je to.
Lahko pa receva kaksno zensko zdele mcn mam se casa..kot ti;)..koga bova opravljali..ej sm zanc na enem tujem programu gledala Trumpa…je pred casom napisu knjigo kako se obogati in je imel en intervju..ves kaj mi je prislo na misl, ko sm ga gledala v njegovo glavo-frizuro..tolk dnarja ma..in da si ne more uredit soje glave..in to ob vsej moderni medicini, ki ti presadijo ze vse zivo..tudi lasje..on pa lasje od zadaj pocesane naprej..na bruhanje mi je su..tak je u glavo..in pol sm pomislila na melanijo..bog ve zakaj je z njim;)..no mal babjiga cveka;)

veš, je vsa ena stvar ktere dnar ne more kupit: okusa in filinga za estetiko 🙂 tista njegova repca vrh glave bi že velik bolš zgledala, če bi se ostrigel na ničko, ne pa da jih tko lima čez pristajališče za bolhe. pa sej ej jeba tkole, če ostaneš brez las, ampak meni so bolj všeč pleškoti kot oni drugi, ki svojo kuglico prekrivajo na vse načine. pravzaprav se mi to slednje malo gabi.

ej, ti pa nikar ne bodi zadržana zaradi tistih, ki niso vredni tega! meni je tvoje čvekanje tako zelo zabavno in zdaj bom še jaz prikrajšana zanj!!!!! ne ne, nikar se ne pusti dekle! se mi zdi, da splošno obvladuješ svoj svet, torej…

Ja Sara*, nared kej, da ne bo tak dolgočasno kot tole vreme, pa še petek je….

ane, da je kr mau čudno, ker je naša sara* tko zadržana. upam, da tale petek ne bo kisel kot tole vreme. sicer pa odštevam do podaljšanega vikenda!!!! še 24 ur in 20 minut, pa se mi začne :)))

sadna..nene..kot vidis tipkam le ze z “nami”..na pravokacije nema vise ljubavi;)..in vidm da je se kir med nama..in uzitek bo popoln;)….

Ja tudi jaz sem mnenja da so moski ce ze so pleskoti veliko bolj okej, če imajo vse pobrito..in mal jezka…enim to prav paše;)

Koliko obvladujemo svoj svet..pa ce znas brati..v kar ne dvomim..ti je itak vse jasno..tako kot meni..da sva si zelo enaki..kle in tam zunaj;)..

Kir..vreme za..uzitke..cartanje..bozanje..domisljija dela..dez skreblja po strehi…mmmmmmmmmmm..pa sj jaz delam..madona..kva ti to..da naj nardim kej,)..petek je pa dan za metek..itak;)

smotka..zadrzana..mal sm fina..a sm lahko prosim lepo;)..ne kle na tej temi se mi lahko rola..tko da o cem bi v nadaljevanju..sadna bos ti dons uresnicla soje sanje al ne;)

uh madonca, za uresničenje mojih današnjih sanj bi rabila pa ogromno sreče, pravo naključje in še kaj kar bi že skoraj dišalo po malce nadnaravnem :))) ti povem, da me kar malce begajo tele sanje, ker so vlljučevale eno sila simpatične žensko :))) se mi zdi, da sem v nočnem sanjskem koktejlu zmiksala razne teme kot so: na prvem mestu ženski izliv :))). na drugem swinganje, na tretjem sex v kombinaciji ŽŽ…. marička, če se mi pa to uresniči danes…

vesela vesela vesela da si samo fina 🙂 topa le bodi, jest bom tut mal. dovoliš?

lepo po vrsti 🙂

1. tut jest sm si prisegla, da na provokacije ne bom več reagirala, ampak mi pa pritisk še vendo zraste… če dobro premislim, ej to čisto O.K., ker imam po naravi malce prenizkega, pa se mi od tega rado zvrti 🙂

2. šarmantni lepotci s plešastimi bučkami. ja, lahko je zelo sexy…

3. brati sem se že kar dobro naučila in s pridom se s pisanjem besed igram tudi sama :)) obvadovanje svojihn svetov je nekaj, kar tebi sodeč po pisanju in glede na prve vtise, ki si jih pustila pri meni, odlično gre. tudi meni vedno bolje, čeprav, priznam , se moram še marsi česa naučiti. zato si mi pa toliko bolj všeč, ker deluješ tako…. eh, v glavnem zame si prepričljiva in močna oseba.

4. hi hi hi, zdej pa sem ti mal preveč zapisahala na dušo, bš še zardela…. no, najbrž te zelo težko kaj spravi do zardevanja… je kaj takšnega, kar ti obarva lička?

ja fine bodva..;)..enkrat sva z mojo najboljso prijateljico debatirali..z njo si poveva vse..sva ko sestri..in nanese debata na seks;)..in zenska zensko…in ali naju to mika..in obe sva bili enotni..če ze bova kdaj bova to probali sami med seboj..edin tko sva se vidle…mene ganejo le zenske, ki so kot jaz…in s tako..me zamika..aha…ampak ce bom pa res kdaj to ne verjamem..zavestno nikoli..edin enkrat ko bo to cist spontano;)..o parckanju..sm pa ze pisala…ampak nikoli ne recem nikoli..bom rajs tiho..tebi pa zelim..da se ti uresnici tist kar ti paše;)..pa nehi bit tko fina..haha

Pa grem po vrsti tudi jaz…sem si rekla “ma koji ***** jaz rabim se tole..drkanje kle”..pa si pol recm “ampak zakaj bi zaradi tega ne rekla vsaj se kaj..z “nami”,ker mi to paše”..in sm kle…tudi v nadaljevanju;)…

Vedno so me privlačili moški, ki so dobro vedeli kam plujejo, sploh pa sarmantni tipi..dominantni…skratka moski, ko se ozres za njim in recm..bemti to pa je dec..mam enga tazga v blizini…priznam;)!

Ucimo se itak celo zivljenje, jaz rada srkam znanje od drugih, tudi iz tazga cveka, zezanja, je vedno kaj za posrkat vase, če znas to…in nehi me hvalt..pustva to..meni je jasno kdo sem..ti mogoce enkrat to se spoznas..kaj ves kava pade..in tam receva piko na i..in povej mi je tale toj mejl tule..pravi..al sam tko..ti pisem se kaj na mejl..kar ni za oci neta;)…ko bo cajt!

Zardim redko…raje zadrego spravim v svoj smeh..kar butne ven in potem se smejimo itak vsi in zadrega mine, in nism clovek ki bi reku nehi no..saj ni nc tazga..ce vem da je hvala iskrena iz pravih ust, recem le hvala, veliko mi pomenijo te besede…za ostale hvale..so pa cene male..saj ves;)

sara, res si mal čudna, če boš probala z žensko, boš s svojo najboljšo prijateljico???????? In zdej spet malo bolj štekam, zakaj nosiš moške obleke. Aja, kaj pa vajina partnerja, bosta pa med sabo al kaj? še domišljija ti več ne dela prav.

ja, na tale mejlčič le piš!!!!! je pravi, sicer ustvarjen za moj nick, ampak deluje, tko da le piši piši piši. bom z veseljem načekirala tu in tam, a si mi kej naklamfala!!!!

O.K., te ne bom več hvalila, bom raj mau sebe, no, ko semi bo zahotelo 🙂

uh uh tut men so všeč moški, ob katerih se lahko, čće mi paše, počutim varno 🙂 pa moški, ki mi ponudja izzive, take intelektualne, take fizične, take v mišljenju… mi je všeč, da sem močna in večinoma nekje v sferi dominantnih, ampaknikoli pa ne smem dobit občutka, da je moj moški švohnejši od mene. no, sej kdaj popi***m, ko mu ne morem doživega, ampak odvrnilo pa bi me, če bi se počutila ah in oh superiorno. me razumeš? se pravi ne sme biti šibkejši od mene, nimam pa preveč rada, da bi bil nadvse pdominanten. no, sej vem, da veš, kaj mislim

ja, ko sva se z mojim pogovarjala o trojčku MŽŽ, sva si bila enotna, da bi jaz zbrala žensko, sicer pa so nama (preverjeno) všeč isti tipi žensk, kar niti ni čudno, glede na to, da je tudi meni bolj všeč meni podoben tip ženske, kot kak čist drugačna deklinica. no, kakor koli že, ko sva se pogovarjala o tem, sem tut jest prišla do razsvetljenja, da me ganejo ženske kot sem jaz (tako kot tebe). bi pa to znal bit problem, ker bi obe enako želeli popedenat “najinega” moškega :)))), no zgolj o ŽŽ pa nisem razmišljala. me zaenkrat ne mika. no, o tem mogoče kdaj drugič.

on bi mislil pa da sanja imeti dve tebe ob sebi..mmmmmmmmmm..ma to so stvari o katerih jaz le “sanjam”, pa itak poredko..kajti če bi me mikalo ornk, bi si to uresničila, tako pa se zavedam marsikaj, kar lahko kasneje nastane iz vsega tega…zato je to u pozadini…mogoče enga dne…kaj veš…

pišem..okej..pa se bereva še tam;)…saj si bova mele ocitno se marsikej za povedat zanimivga..nagajivga;)..nasveti gor ali dol..zelim ti lep vikend…uzivaj..nagajaj…rajci..pocivaj..skratka..vse lepo..do..torka..aneda;)!

saj veste kdo ste to;)..želim vam tak nagajiv vikend…in spocijte si od vsega “napetega” ta teden;)…cao!

Eva,

resnično mislim, da nehaš pisati po forumu, nimam časa razlagat zakaj, lahko pa mi pišeš na mail.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close