Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

Želim, da mi nekdo vosci lepo jutro, kot ga jaz voscim Vam;)..

Smo preziveli podaljsan vikend;)..smo al ne..je blo kaj lepga..napetga..trdga..seksi…alo besede na plan…mmmmmmmmmmm

Mal za smeh..zabavo pa vam popam se tole:Jaz obozujem jabolka..banane..in jagode..in ko sm prebrala odgovore..kaj naj recm..mislm da so zelo resnicni!;)

Značajske lastnosti in ljubezenske sposobnosti ljudi,ki najraje jejo:

Jabolka:
on-v ljubezni kar se da previden,
ona -je dobra zakonska žena.

Pomaranče:
On-vesten,ko zagrize ne spusti kar tako,
Ona-dobra gospodinja,ampak z seboj ni zmeraj zadovoljna.

Banane:
On-strasten,z mnogo čustvi,potrpežljiv,odločen(kaj sem res tak,no banane obožujem),
Ona-ljubezensko predana.

Hruške:
On-premišljen,zato ga je težko navdušiti,
Ona-podrejena oseba.

Fižol:
On-samotar(potem lunatki ne jedo radi tega,vsaj tisti aktivni ne),
Ona-smisel za družino,sicer zadržana in prijazna.

Grah:
On-ve kaj hoče,vsepovsod,
Ona-interes za muziko,kar ji je všeč,se preda z vsem(čustveno in telesno).

Jagode:
On-aktivist,ki se nervira,dosegel bi več z umirjenostjo,
Ona-spogledljivka,ki se igra z ogenjčkom,ampak je njena lastnost zvestoba(no oboževalke jagod,previdno torej).

Lešniki:
On-slepec v ljubezni,ampak zna zaslužiti na materialnem področju(vse ne moreš imeti izgleda?),
Ona-ženske,če ste osamljene,jih sigurno obožujete,kajti sreče v zakonu ne obeta.

Kumare:
On-hitro navezuje stike,povsod priljubljen(zdaj pa razumem moške,kljub občutkom,da jim gre gor),
Ona-dejavne poslovne ženske,pa še kritične povrhu,sreče v ljubezni malo manj.

Korenje:
On-strasten ljubimec,ampak ga žene rade prevarajo(ubogi zajček,pa pravijo,da je korenje zdravo,aja tisto je za oči),
Ona-kar naprej nekaj sprašuje,ampak umirjena,odločna.

Krompir:
On-strasten,obziren v ljubezni;živčen je tisti,če ga ne mara,pa še prej bo umrl
(moški,ki ga ne obožujete,še ni prepozno),
Ona-optimistična,prijazna,skorja idealna žena,če ga pa ne mara:nesrečna,hladna,pa še nedružabna povrhu(ojoj,zdaj se bom pa bal/izogibal takšnih,ki ne jejo krompirja).

Češnje:
On-občutljivo nepotrpežljiv,
Ona-zvesta le enemu,če bo nepremišljen pa bo še tega izgubila.

Zelje:
On-resen in zanesljiv,ki drži besedo(tole je pa kar res),
Ona-neprijazno odklonilna,posebej do prijateljic,ne navduši se zlahka.

Leča:
On-zaprt v sebe,še posebej se boji žensk,(pa res ne vem kaj je ta zelenjava?)
Ona-plašna,preveč skrbi po nepotrebnem.

Breskve:
On-burno čustveno življenje,če je slep v strasti mu lahko celo škoduje,
Ona-uveljavitev svoje volje,pričakuje partnerjevo prilagajanje.

Slive:
On-praktik,ljubezensko igriv,nekaterim ženskam je to všeč,
Ona-uspešna privatno kot poklicno.

Rabarbara:
On-ni kaj preveč ljubezenskega ognja v njem,raje ima službo in hobije,
Ona-vse naj(zdaj se bodo zagnale ženske):dobra gospodinja,zvesta,kot ljubica v redu in seveda tudi kot zakonska družica.

Solata:
On-delavec,ljubezensko stabilen in univerzalen,
Ona-ohranja hladno glavo(ne s tušem!),preveč kritična.

Zelena:
On-Casanova,redko zvest,nemiren,
Ona-v dvomih in strahovih,žalostna duša(potem pa dol iz jedilnika?).

Beluši:
On-idealen ljubezenski partner,hoče osrečiti tudi partnerko,
Ona-neizmerna energija,kot da bi zanalašč iskal težave.

Špinača:
On-redko izgubi glavo pri ljubezenskih zadevah(a je bil res Popaj takšen?),
Ona-poslušna ljubezenska žena,včasih kakšna ljubezenska težava prisotna.

Paradižnik:
On-dobrodušen,pomagati je pripravljen,močne volje,včasih se loti nalog,ki jim ni kos(še dobro,da je bilo letos dosti paradižnika),
Ona-trdoglava,nestrpna,notranje nemirna…(torej zato ženske rade moške pošiljate v trgovino).

Čebule:
On-družaben in se prilagaja,včasih površen,neodkrit,neurejen(zdaj pa razumem ženske,ni to potem samo zaradi zadah,potem pa že imajo prav),
Ona-vesela,ustrežljiva,talent za umetnost,ampak ni pa modra,mogoče malce nestanovitna(ženske pa lahko,to pa ne,oba naj jo jesta ali pa nobeden vsaj v mladosti).

Lepo jutro, Sara*, vesel sem ko zagledam tvoj mail. Sam tistega …aha…nisi napisala, to se mi zdi tako simpatično in samo tvoje.

Kaj “pametnega” se mi ne ljubi napisat, saj me bom ponovno med “izbrisanci”, kot se je to ne vem kolikokrat zgodilo v četek in petek.

KIR–tukaj pisi kar zelis..garantiram da ne bos izbrisan…ker tukaj nam je to dovoljeno..kar se tice drugje pa pozab..bo ze bolje…

Si tudi ti v sluzbi???..Kok sva midva pridna..na enga mmmmmmmm..tja nekam sej ves kam…ti moj Jan Plestenjak..ves da so te ene zenske oznacle da si to..haha

ha, ha, ha! Kaj takega pa niti približno nisem – pojem slabo, niti približno nisem tako lep; sam sebi sploh nisem všeč, všeč so mi ženskice, kot si ti…..
Pa mi spet nisi napisala “aha”. Kar žalosten sem zaradi tega!

Še kaj mi napiš, tako dober stil imaš, da smo vsi pravi vajenčki zate. Zato ti v tem priznam primat svetovnega prvaka, kaj šele za druge reči, ki jih ne vem…..

PS: Na kteri temi je pisalo tisto in kdaj? Zdej sm postal zeloooo domišljav!

Res me kar nekaj časa ni blo ampak ko sem nazadnje tu gor jadrala je blo govora da GREŠ?! No, morda sem kaj zamudila. pa da ne bo pomote, vsekakor sem vesela da se še naprej zabavaš in kratkočasiš.
lp
sara*lep pozdrav

Kir…ne rabs mene hvalt;)..tega itak ne maram…povej rajs..si se mel lepo..cez vikend..in un aha;)..ti ze u nadaljevanju povem kako in kaj…ne bod tko resn..in kje so najini kompanjoni..da je tak mir kle…mmmmmmmmmm..sva res samo midva tko delavna…

Erci..KIR..ne gre..kle je in bo..pa nehimo že s tem…

rajs povej ker sadje obozujes pa ti..da vidmo kam te dat;)

Banane, beluši in … jagode. 🙂

PS
Kje je pa sladko grozdje?

grozdje tudi jaz pogresam..kajti ta hip je grozdje pri meni na prvem mestu..br jutr dragi..si lepo spal;)..

Ni ga sadja ki ga nebi z veseljem pojedla.
Obožujem pa lubenico in melono mmmmm…

Lepo spal, zdej pa nemorem več… A se pri tebi da mogoče lepo spati? 😉 Bi malo nadaljeval! 😉

Ob meni se samo spati ne da…saj ves..tako kot ob tebi ne…ce pa imas v mislih vse skupi..pol pa ja pridi…mmmmmmmmm..bova lepo spala in še kaj,)..haha

Podaljšan vikend je bil lep, kot vedno, saj veš ogromno crkljanja, izletov in seksa (komaj se še upam to napisat), ne bodi sigurna, da lahko pišem kle kar mi na misel pride! Ugotovil sem, da se tudi vi ne morete pogovarjat, če jaz dam kakršno pripombo.

Sara*, jaz te bom še kar hvalil, hočeš to ali ne, vsak lahko napiše kar čuti, se ti ne zdi?

Tako si mi draga, da sem se v soboto spomnil nate, veš. Prebiral sem eno strokovno revijo o podganah – pa se ne zgrozit, saj so kar luštne in pametne, posebno pa so baje nore na seks! Ali verjameš v reinkarnacijo? Jaz ja in spomnil sem se kako bi bilo, če bi nekoč prišla na svet kot taki luštni podganci in lahko bi se drajsala po mili volji, nihče naju ne bi izbrisal zaradi tega…..

Sigurna sem…in zato piši kar želiš..seveda ne pozabi na bonton;)…haha

Okej okej..udam se..želela sm ti le povedat..da vsa ta hvala…to nekoga druzga lahko nardi fofsljivga..fofsije..spetira je pa že tko al tko dost..vsaj meni.

Podgane mi niso drage, vem pa da so zelo intiligentna bitja..pametne zelo zelo..od njih bi se lahko marsikaj naucili…ampak ne morem si pomagat..jaz jih ne maram;)..bljakkkkkkkkkk..haha

Ne rabiš biti podganca ce zelis uresnicevat svoje zelje..dragi prijatelj;)..mar ni tako,)

Hehe, sem se lihkar najavil 😉

;)..mal sm bla bizi..priznam…najav se se enkrat pa pohit..hihi

No, s tabo bi bil karkoli, samo da bi..

tale “da bi”…rajs ne mislim kva mas ti v teh besedah;)…mislih

Od vseh teh ev;)..se nam bo se zmesal…haha

no, kako lepo je videt tale besedna “oblizovanja” brez kakšnega špikanja. Dobro jutro vsem. Po silnih sestankih sem se zdajle počila dol s svojim kofetkom:)). Najprej sem šla k sosedam, potem šele sem, ker prejšnji teden je bilo tako, da me je kar minevalo… Ah, je bila ta huda polna luna.
sara*, tole je ful dobro, sem že možeku poslala (mimogrede, jaz sem jagoda in mi je kar pisana na kožo:)), on je pa hruška:)), ampak je kar navdušen in tudi navdušujoč, vsaj za seksi aktivnosti:)), tako, da si bo moral izbrati kaj drugega za najljubši sadež:))
Podaljšani vikendi pridejo prav, ja. Mene čaka še eden ta teden, če bo zneslo, moj škorpijonček ima namreč rojstni dan. Hmmmm, kaj naj si kupim, da bo vesel?:)))

aja, še to: ko sem prebrala, da naj bi bil Kir kao Jan P., se mi je ka…, ne vem kako naj to opišem, da ne bo spet kdo užaljen, ampak ta tip mi je ćist mim! In sem vesela, da lahko ugibam še naprej, kakšen je ta perzijski kralj:))

Kupi nic..bodi gola in ga povabi taka za mizo…si ze jedla gola ob mizi..paše veš..se posebno ko ti zdrsi iz ust nekaj dobrega in on to polize..;)

pika dannnnnnnnn..lep mej..ti zelim..en mal nagajiv;)

A s pol kaj vesela, pika, da nisem tist J.P.? No še dobro, ko pa sem izvedel, da je bilo to nekje napisano, sm se zelo nasmejal in bil zeloooo domišljav. No, potem pa me spustite na trda tla. Lep pozdrav!

Kir..mal si mu pa podobn aneda,)hihi

Ma dan je že nagajiv in iskriv, po podaljšanem vikendu so ljudje nekam boljše volje. Celo “moj voznik” je danes povedal en vic po sestanku. Sem bila tako začudena, da sem se pozabila smejat, pa spet ni bilo prav. Sem se hitela opravičevat, da sem pač blondinka, ampak ni prav zapalilo:))
Tale golota za mizo je OK, bomo sprobali že med tednom, morda prav na Datum, če bodo le otroci hoteli it spat (zdaj so počitnice in se ne skidajo:)). Za vikend me pa pelje, nekam, nič ne vem še kam, ampak bo hotel, ker pravi, da naj samo zobno ščetko pa pasto pripravim:))

New Report

Close