Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

mmmmmmmmmm..lepo..uzivajta!!!

Sara, samo o….. in l……, drugo mislim, da ne. Vsaj povej na kteri temi je bilo in kdo je bil avtor.

nimam pojma pozabla sm..ko najdem ti povem..drugac pa Jan je cist okej decko..vec pa mene o njemu ne zanima..zanimas me ti;)..haha

Kako mi je sladko, ko mi kaj takega napišeš, AHA!

Se ti muza..aaaaa;)?

Jap!

u si pa hitr..evo se mal me mas kle pol grem delat dalje..in povej mi kaj bova danes kuhala;)

Po navadi jaz kuham le ob vikendih, sicer pa žena. Sem ji že sporočil kaj naj me čaka: čebulne buržole, mmmmmmm, pa solatka, riž, pa kozarec dobrega vina. Uživam tudi v dobri hrani in pijači, ti ne?
Pol pa bo, vse se plača!

gurmanka sm tudi jaz, no cela moja druzina;)…mmm..čebulna brzola..lepo..dobro..rada jo mam..pri nas bo biftek v gobovi omaki.pa tudi riž..solata..sladica pa bo..uno..aha;)…

Edin alko je pri meni redko..zdele v času jeseni..zime..pa mi zapase kuhano vino in si ga rada zvecer ko se vse umiri privoscim;)..pa svecke..pa sneg pada..komi cakammmmmmmmmmmmmm

Pa še romantična ženska si, zakaj nisi povedala že prej? Blagor tvojemu izvoljencu! No, saj je moja tud, ob priliki ti povem kaj mi je naredila dan po tistem, ko sva zgladila spor glede “kolegijev in sestankov v popoldanskem času”. Uf, sm bil bedak!
No, kar deli zdej, jaz bom tud mal.

Clovek, mora biti znat “vse” ob danih trenutkih…

Kar se pa tice unga “dan po sporu”…so baje taki seksi najboljsi;)…haha… in šele pol se zavedas..kako ni vredno uno kar si pocel..zaradi cesar se je sploh zanetil spetir…aha…saj ves..sele ko je prepozno se zavedamo kaj smo imeli in kaj izgubili..ne zelim ti tega dragi prijatelj moj!Sploh če je ob tebi nekaj tazga, le da ti tega ne znas gledati..imeti…..ja grem delat..lep dan mejva se naprej..mmmmmmmmm

New Report

Close