Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

Moz je pametn, ja naj fiksa z sojimi izjavami koga drugega..ajoj..ene so pa res da ne napism kaj;)

pik*ica..tudi jaz pogresam recimo tojo akcijo..daj zacni..in ves da se ti pridruzimo…;)

japaja..jz bi tud rada kej brala ne sam pisala..saj upate..alo piste..kujjjjjjjjjjj

hehehehe, zdej pa mate…….
vse ste zamoril z vašim brezveznim patetičnim čvekanjem, zdej se pa bunite………
še sami sebe ste se naveličal……….

A kej miga (!!!!!!!!)?

ti pa ze nehi kle zganjat skoz eno nezadovoljstvo k znas bit drugac zlo fajn decko..tko..mater jih bos fasu..ti recm..hihi

dej vpraš KWA MIGA !

ej, kuko pa veš da sm fejst dečko……….pa komi čakam da jih bom fasou………a me boš po nagi ?

Vem, ker te znam brat, vcasih se hocs narest mal zatezenga..ampak drugac si pa prav okej in tak bodi kle..prosim;)..hihi..ce ne bo po riti ja, nagi digi dagi..zdej pa sibam me cajt base zelo..imej lep dan!!!

kwa zdej pa greš al kwa…….
eh…………

le pejt, da nauš konc šihta zamudila !

uh, sem te pa čist nehote zignorirala :(((( no, ni blo ravno to, ampak mislim, da se mi je pokadilo iz ušes od silnega dela. norišnica, norišnica. mogoče bom ta teden manj zgovorna, ker mi zmanjkuje časa za čisto vse. tudi za nove izkušnje :))) ti pa vsekakor kakšno povem, en dan, ko bom imela več časa čičat za računalnikom. velja? ti pa samo takole na hitro, predno šibam delat naprej (ja, tut zvečer sem v službi), napišem, da sva še danes z mojim čist trapasta od vsega lepega ta ta zadnji vikend. povem, povem, vse povem, samo da ujamem čas.ždrga moja sara* tut ti se mej lepo, bom rekla br večer, pa se bereva, ko nanese

Lep dan ti želim. Ti kar piš, mi bomo pa bral, menda nam ne boš še tega veselja vzela. Komaj čakam, da bosta s krenom spet v taki dobri formi in spet napisala novo nadaljevanko. Se že veselim

ja, ko je tak dan..tipke letijo kar same;)..br jutr dragi..si lepo spal..mmmmmmmmmmm

Dobro jutro – lepo jutro. Kako pa kaj spanje? Pa sanje?

O pikica, dons pa nism skor nč spala – ampak od prijetnega vznemirjenja. Me je nekdo presenetil, res čist presenetil. MIslim, da tega še nekj časa ne bom pozabla. Oooooooooo, kok lepooooooo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ta teden smo pa ocitno vsi zelo bizi, tudi jaz…bo pa drugi teden bolje..;)in si bova dali duska..tudi tu!

Pa vsaj povej kaj je bilo tako nobl, ka s tak ohrna?!? Cmok!

a ne no..vsi neki pisejo kok je blo lepo in oh in sploh..in to je vse..mater sami egoisti..nc nocjo delit z nami..;)..bom se jaz utihnila…aha

ker sem vceraj sla..si me danes zelis se vec..aneda..hihi..zezam se..ampak resnica pa je ta, da si itak zelis tisto kar nimas;)..si ti tudi tak…??

🙂

Dobro jutro vsi skupi. 😉 Koncno petek… 🙂

www.studentarija.net

Ej, preberta unga o varanju, pa si bosta na jasnem kdo in kwa

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

zezam se..mmmmmmmmmmm…mene kle ne smes cist resn jemat na temi br jutr..draga..okej..;)..kle se mal pucam..polnim..hihi…igram…

petek je dan za metek..tko pravjo..vsak petek;)

Ti pa sploh ne smeš, Sara*, če ne bomo štrajkal!

Ja, a bo pošten metek?

Hi everyone! 😉

o dragi..dej mi enga..mmmmmmmmm

New Report

Close