Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

mogoče;)…

cccccmoooooooooooooooooooook! 😉

še hočmmmmmmmmmmmm..;)

mmmmmmmmmmmmm, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, … to so pa tisti tamali, ki se končajo pri… 😉

Prvič sigurno ko vulkan, drugič mal manj, ampak bolj nežno, tretjič?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

zdej sm pa vsa…mmmmmmmmm

slinasta..hihi,,ampak je lepo 😉

Kar realen opis, no tretjič pa ponavadi podiram rekorde… in kasnej čez dan poslušam pogovor v stilu “wow, danes je pa bilo…” 😉

Joj nehite no..mene tale petek ze cist prevec razganja..pa je se tko zgodi;)

www.studentarija.net

Še mal potrp, draga, pa bo……A kej pomaga, če ti dam en cmok?

Ja najbrz bi ze pomagal…al bi blo pa se hujs. 😉

www.studentarija.net

Kako je lepo takole pričakat doma – vso neučakano, vročo…cotke kr same letijo dol, pol pa tisti vroči, strasni seks, crkljanje!

Mene nazalost ne bo noben pocaku…bo treba kr solo. 😉

www.studentarija.net

Sej b te jz, sm ti že ponudu, pa s me nadrla. Sicer pa mi je za zvečer že dala idejo Sara*, pa ne bom nč povedal, bi bla prec suha, ženske ste res čudne

Nadrla? Dobr da jaz nc ne wem o tem. 😉

www.studentarija.net

Pol pa oprosti, pol ne maraš PP?

KIR jaz dons teb ne sledim najboljs. verjetno so hormoni krivi. 😛 PP bi nej blo kaj?

www.studentarija.net

PRVA POMOČ, draga, pa celo zastonj!!!!!!!!!!!!!!!

jz bi pa rada brala kako jo bos..dej no..hihi..mmmmmmmmmmm

Prve pomoči se pa res ne bo branla, sploh ce bi bla strokovna. 😉

www.studentarija.net

Pa kaj čem, če ne pristane? Take ste ženske, pač!
Si pa ne upam napisat kak bi jo, bo šlo takoj vse vn

Ja dušca, mislu sm tebi, ti govoriš pa v 3.osebi!

take so zenske..jz nism taka sej ves;)..ti pisi ne bo slo nc ven…ne bom dovolila;)

Ja se opravicujem…zdj si me tko zmedu da se pisat ne znam vec..seveda je blo misljen v 1. osebi.

www.studentarija.net

Ja, Sara, ve b me sam fest zakurle, pol pa naj gre, maš srečo da ga nimaš zmeri, le občasno! Ne veš kako hudo je, ko ni kam vtaknit…, sicer pa čist mal še, pa bo, zagotovo!!!!

dej napiš no, koko bi jo. Da dobim kakšno idejo. Prosiiiiiiiim! Pa da si te v živo predstavljam, pa zdele je vikend vmes, da bom mela o čem sanjat, pa….

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close