Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

Zeloooo strokovna bi bila, zagotavljam!

Bos reku, da ni lepo, ko te kle bozam in rajcam in lubckam;)..okej ne bom vec..hihi..kok je hudo, ko nimas kam dati pol uno..pa res ne vem…ampak tolk hudo pa spet ni no;)..mmmmmmmmmmm..sam znajdt se je treba…to je vse!

Draga, pakiram, mogoče pa v pon., sam če ne bo zbrisan! Lepo se imej!

Ti pikica, a maš ti tako službo kt jaz? Tud jaz pakiram in odhajam do pon.
lepo se mej, pa enga lubčka na lička!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kir nehi ze s tem zbrisanim, vidis da si lepo viden..nc vec zabrisan..zbrisan;)…hocm takoj..ne u pon..dej no..;)

Pa ne morem kr kle, no enkrat sm, ne veš kako so tolki po vratih, pol pa vs rdeč vn prideš… Letim, draga, konc tedna je! Če te kje srečam – glej v hlače

jaz pa ne verjamem…napis mal, da vidm al je to res al ne;)..ce obvladas;)…hihi

O, če b te enkrat dobu – pa če nikoli več po svet ne gledam……Lepo se imej, suknjič mam že na sebi, šibam

Ne me vleč, draga, odprta vrata že imam, prej bi

jaz rada vlecem…no odpiram vrata sem hotla napisat..si me zmedel;)..kajti ko odpres vrata, te ponavadi caka vedno nekaj za njimi..ali nekdo;)

KIR..uzivaj..tudi jaz sibam..merki da se ne srecava kje..ker potem nikol vec ne bos po svet gledal..hihi

Hehe.. vidm da je moralo biti ze tako dobro da vec kot smajlija ne spravis iz sebe :). TKO JE TREBA ZURAT JA PUNCA :))) .

Dobro jutro, jaz sem že pršibu. Sara, mene tak firbec matra že cel teden, dej, povej ali si hotla kej povedat?

O br jutr…in kaj bi ti želel slišat;)…jaz itak skoz neki nakladam..haha..saj ves;)

No, če si tako ponosna, bom vprašal jaz:
Povej ali sva se 29.10. v poznih popoldanskih urah srečala v trgovini (bila sva z ženo) – samo pogled, diskretni nasmeh in in kot da si komaj zaznavno pokimala, potem sva z mojo odšla na blagajno. Če ti je nerodno, samo napiši da ali ne. PROSIM!!!!!!!!

Ufff, bila sm v trgovinah ja, prav pozno ne in vedno je nekdo ki me ogleduje, spega za menoj, se smehlja..pa cetudi ima zraven zeno ali jaz moza…kako naj pol vem kje to mislis..kerga mislis ali si bil to ti ali ne…ampak mislim da ne..ker prav pozno pa res ne hodim po stacunah…

Ce vidim moškega, ki me pritegne, si ga rada ogledam in mu vrnem recimo tisto kar ,da on meni tisti trenutek…pogled..nasmeh;)..enako velja za zensko, tudi njih si rada ogledam in ne zganjam fofsije, se mojmu recm, “poglej tale pa je taprava baba”…

Kir..nikoli pa ne ves..morda se res enga dne uzrejo najine oci..kva pa veš;)..haha

Dost je blo spanja, lenarjenja..alo gremo u luft vsi!!! Dobro jutro..vam zelim!

Še malo “pametovanja” za tale teden…
*****************************************
Ko vas pokliče ljubezen, ji sledite,
čeprav je njena pot strma in težka.
In kadar vas vzame na svoje peruti, se ji prepustite,
čeprav vas utegne meč, skrit med njenim perjem, raniti.
In kadar vam govori, ji verjemite,
četudi vam njen glas pretresa sanje, kot vam sever pustoši vrtove.

Kajti tako kot vas ljubezen krona, vas mora tudi križati.
Pripomore vam k rasti, a vas tudi oklesti.
Tako kot se vzpne do vaših višin in vam boža najtanjše veje, ki trepečejo v soncu,
bo prodrla tudi do vaših korenin in jih stresla tam, kjer se oklepajo zemlje.

Kakor žitne snope vas zbira k sebi.
Omlati vas, da bi vas razgalila.
Preseja vas, da bi vas rešila plev.
Melje vas do čiste beline.
Zgneta vas, dokler ne postanete voljni.
Nato vas izroči svojemu ognju, da bi mogli postati sveti kruh za božjo gostijo.

Vse to vam stori ljubezen, da bi spoznali skrivnosti svojega srca in v tem spoznanju postali delček srca Življenja.

Toda če v svojem strahu iščete zgolj miru in užitka v ljubezni,
je bolje za vas, da si zakrijete svojo goloto in odidete z mlatišča ljubezni v svet brez letnih časov, kjer se boste smejali, a ne iz srca, in jokali, a ne izjokali vseh solz.
Ljubezen daje samo sebe in jemlje samo sebe.
Ljubezen ne jemlje v posest in noče postati posest.
Zakaj ljubezen zadostuje ljubezni.

Kadar ljubite, ne smete reči: »Bog je v mojem srcu«, temveč raje: »Sem v srcu Boga«.
In ne domišljajte si, da morete usmerjati tok ljubezni, kajti ljubezen bo, če se ji le zdite vredni, usmerjala vaša pota.
Ljubezen ima le to željo, da izpolni samo sebe.

Toda če ljubite, a ste polni želja, naj bodo vaše želje take:
Stopiti se in postati žuboreč potok, ki poje svojo pesem v noč.
Spoznavati bolest prevelike nežnosti.
Raniti se s svojim lastnim razumevanjem ljubezni in krvaveti voljno in radostno.
Prebuditi se ob zori z lahkim srcem in se zahvaliti za nov dan ljubezni.
Umiriti se ob opoldanskem počitku in razmišljati o zanosu ljubezni.
Vračati se na večer s hvaležnostjo domov
in zaspati s hvalnico na ustnicah in z molitvijo za ljubljenega v srcu.

Kahlil Gibran

Zdej sm pa kr malo žalostan! A veš da sm bil skor 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?! Še mislil sem si: poglej kok dobr babše! Očitno nikol ne bom zvedu katera je bila. Škoda

Ojla, dobro jutro pikice!
A ste čez vikend kaj padal? Tko al pa zares? Mene kar mal rita boli. Ampak, žal ne od f** ampak od drsanja po stopnicah danes navsezgodaj zjutraj. Mam pa vsaj uržah za masažo! Vsaka stvar je pa za nekej dobra

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

In spet sem vesel, da sem preživel jutro 😉

hihi…Kir…nikoli ne reci nikoli..saj ves;)

uff..uboga rita..to pa boli;)

in jaz, da te berem;)..mmmmmmmmmm

Nč drugega nis nardila, kot da bom gledal okrog sebe kot lovski pes! No, ne se bat, ne bom te “juril”, saj si se sama opredelila kot zgolj prijateljica, prijatelji pa med samo ne seksajo, ne? Še preko neta ne, prekleto!

Japaja..ti si me dolocil da sm toja najboljsa prijateljica..pa sam nehi..jaz sm to sprejela..kva pa morm..cm;)..vidis, ko si sam kopljes jamo…in zdaj kr sam notr cici..no ja k sm lih toja prijatlca, ti delam druzbo rada…mmmmmmmmmm

New Report

Close