Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

No, tud to je lep občutek. Jamo s pa zmirom kopljem, zakaj moram zmiri kaj zasrat? Sicer bi blo pa tudi s prijateljico lepo……,sploh če je tok fest!

;)..vcasih imeti tako prijateljico je veliko bolje..lepše kot imeti kaj drugega..saj ves;)..jaz sem vedno ob tebi..v dobrem in slabem..skoraj kot toja draga..haha..kaj pol še sploh želiš vec;)…

Hello all!

Zame je blo tega vikenda cist prehitr konc…no ja ampak recimo da se je tud delovni teden lepo zacel.
Pozdravcke vsem. 😉

www.studentarija.net

Dobr, da sta se vidva označla za prjatla, če bi se namreč za kolega, je menda razlika velika – s prjatlom ne seksaš, s kolegom pa lahk tud seksaš

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

nehi naju zavajat;)

Draga sara! Moram izkoristit tole priliko, da ti povem, da nima pametnega naslova razen službenega, ki pa ti ga tu gor ne morem dat. Če dobiš/imaš kakšnega primernega ti, naslovi temo name, pa ga napiši, če ti je še kaj do najine kavice, ha ha . Ne morem več sodelovat, bom pa poskusla čekirat vsake toliko. Pozdravček!!!!
Še to: Moje uporabniško ime naj bi bilo že v uporabi! zanimivo, saj se do danes še nisem registrirala. Trenutno mi prideta dve možnosti na misel a nimam cajta za to.

Crkljaj mojega princa!!!!

Sam da b mi pršlo – v tebe. Če ti ne paše, pa zbriš!

A drugim pa nič, a? Porednica, pa ves čas sem čutil, da si zraven….

Jst sm že spremenu mnenje, samo kolegica in kolega sva odslej!

backa moja..ti dam mejl ja..sam da ga odprem..sam se neki mi fali zaradi moje varnosti;)..in kar se tice drugih tojih besed…pozab..saj ves, da se v ozadju dogaja vse zivo…sploh ce je clovk zanimiv..nima gmaha in nima..merkam prjatla..in oba te pogresava!

japaja..to so uni, ki delajo skupaj..tko!

zbrisala bom zdele..zelim ti lep dan..se mal sm kle in se zbrisem;)…

Kaj nis še prebrala? Kolega sva, pa konc!

ne ti meni kolega…sm ti rekla, da ne delava skupi..ko bova..bova pa kolega;)

Lep pozdrav tudi tebi! Očitno sis rabila PP, a?

K……, pa tak princ, še pozdrava si ne zasluži, mater! Jaz TI ŽELIM LEP DAN na svoj ali katerikoli računalnik!

Ljubi moj KIR!

Preden me spet pobrišejo…toliko ti imam za povedat…
Namreč ne spustijo me skoz, verjetno ker nočejo, da bi se midva ljubila po netu. AH,AH. Temu se reče pravica…

KIR, pošiljam ti miljon poljubčkov!!
Ti si tisti, ki ga sem pa tja berem in je že čist pozabu name!!! Ne jaz. Sanjam o tebi, tvojih rokah, ki me božajo, tvojih poljubih z jezikom, tvoje hlačke…v mojih rokah….

Ne vem,če se bom še prebila do tebe. Nekdo ali več njih me ne mara.
A jaz maram tebe.
napiši mi kdaj kaj, če so tvoje želje še tako velike kot je velik tvoj….

poljubčki, poljubčki, poljubčki vsepovsod po tvojem telesu….zate!!!

Kir ne nasedaj, to ni prava backa…mislm folku je res dolgcas..ti backin sodelavc al kdo ze si..kako si bogi-bogi…mar ne ves tega???

Tudi jaz sm predvideval nekaj takega, možnost je pol – pol. Ne izključujem nobene, posebno ker sem pred časom slučajno čisto nekje prebral nekaj majlov v tako podobnim stilom, sam z drugim nickom. Nisem siguren, ne

Veš, kaj, dragi moj KIR in draga sara!

Ni šans,da vama dokažem, da so me ukinili od enega do drugega maila. Kot kaže mi ne dovolijo, da bi imela vpisan službeni mail (! kako je to mogoče vedo brihtne glave!) pod bacek. Zato sem probala bacek1, ni šlo, enkrat mi je uspelo backa, drugič nič več! jasno? Potem sem morala dat drug mail naslov in me ne pusti spet uporabit isti upor. ime. Zato sem se vpisala kot backica. Edinio tole zdajle ratuje v drugo. Za naprej pa ….kdo ve.

Če me pa še vidva ne marata pa nič.

Kar se tiče enakih besed, KIR, pa poglej tudi ti sedaj uporabljaš besedo kot je jap in mater in še bi lahko naštevala.

Žalostna sem, ker se mi zgubila možnost sodelovati, zdaj pa še vidva….
Bo že taka želja večine.
lp

ps: KIR, resno sem mislila, kar sem napisala. Enkrat sem tud napisala, da sem opazila najprej, da si pameten, šele potem tvoje lepe oči….pa uporabi svoje možgane. Poljubček pa vseeno, čeprav me ne maraš več!

Ps: sara, res sem jaz, verjela al ne. Ima pa sodelovc sigurno nekaj pri tem in moja služba. Pozdravček!

Sam napiš tvoje kg in težo, za hec

Visoka 173cm, težka ljubi 58kg.
ja? Naredila test? Pa si mi dal poljubček takrat! Da bi se ….zdej pa …
kaj naj, ljubi. poslovit se moram, kot kaže si mi bil res ljub, da si še v mojih sanjah. Ah, KIR, ne smem pa več na net v službi, doma pa uf, saj vidiš, da hitim….poljubček!

Očitno si bila res ti, al pa tko hitro bereš nazaj.
Sto tisoč poljubčkov, sam če si, pojdi hitro

Jaz sem, KIR. Ne vem kako bom spet drugič lahko prišla do tebe, ker se ne zafrkavam(kar ser tiče službe in kako mater, naj pridem na forum).
Poljubljam te, poljubljam te povsod in si te želim. ….
Vem, da zdaj ne govorite nič več sex pa to pa not pa ven. Saj, mogoče prideš na kakšen klepet (al kaj je primož rekel, da obstaja tudi to) Je mislil čvek?
me boš pozabil? Povej mi, ker se precej izpostavljam..A zate bi se, da te le še malo čutim…

Mislim, da si resnično ti. No, pohiti, mogoče ti drugič, jaz ti imam in te imam mmmm pa ogromnoooooooo!

New Report

Close