Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

Hitim, hitim. ampak dej mi no še slovar za tele tvoje besede!!!!

Saj nimaš časa:
imam ti ogromno za povedat
zelo, zelo te imam … v mislih

Al me pa nekdo na suh nate…, ne vem

Poljubček!!!!!

Dooobrooooooo jutro, pikice!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Vsem pikicam, zvezdicam in ostalim – koliko vas je – en lep, prijeten dan vam želim. A vas kaj zebe? Jst sm kar mal žalosten, adijo mini krilca, v glavnem hodite v hlačah, pa tak lepo je blo polet gledat vaše lepe ritke, pa nogice…

o br jutr pikca nazaj..si lepo ajala,)…

Kako pa kakšne oprijete hlače? Pr kakšnih se prav fino vidi tist hribček oz. žemljica. Ampak morjo bit res tko lepo oprjete, pa ženska mora bit lepo zaobljena. Al pa ritka v kavbojkah – napeta? A te to kej ma?
K jaz pogledam moškega ke dol – hm, če ma dobre hlače, si lahko kr dobr predstavljam kolk pa v kakšnem stanju je not

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Dragi..mar ni lepše mal zakrito..kot vse ocem takoj odkrito;)..in moje noge lahko gledas se naprej..le da so ovite v lepe nogavice..zanimive..vcasih pisane ..vcasih divjih barv..vcasih diskretne nezne, vcasih mrezaste…vcasih celo samostojece…vedno zanimive in zeljne, da se jih slece;)..haha zezam se..sej ves ;)!

Br jutr KIR..in ne zaluj za poletjem ..prihaja romanticna zima..pomisli na sneg..rdeca licka..delanje snezaka..kepanje..vijuganje unih ritk po smuciscu..nato pa bazeni..savne..kopeli..masaze in ogenj v kaminu..in ljubljenje pozno v noc, ko pada sneg..mmmmmmmmmm..zima je meni zelo ljub letni cas, kot poletje!

Ne vem, jst mam raj, da je čim manj tekstila, pa kakšno prosojno krilce, ko se lepo vidijo hlačke skoz, bog ne daj, da se še malo dlačice spred! Resnično se mi kar noge zašibijo; no žena je parkrat to opazila in v jezi rekla, da sam babe gledam in to zato, ker se v meni pretaka pol laške krvi! Misliš, da je to res?

Tudi zima je meni všeč, sam kaj, ko pa vas iz tega foruma ne morem občudovat, pa tak dobre ste. A veš, da ste me že zakurle?! Pa obljubil sem si, da se skuliram in postanem tako vzoren mož, kot si ti žena! No, saj na zunaj sem že (po službi takoj domov, po rekreaciji nič na pijačko s kolegi, doma pomagam maksimalno), le še znotraj moram pošlihtat.

Jaz pa se kar ne verjamem, da si to ti backa..okej ce KIR rece, da si… pol bom verjela..drugac pa ne ..tko!Kako si lahko
mal prej imela registriran nick backa..nato pa ti še ne po eni uri…ta nick nekdo vzame..in ratas backica…oziroma prejsnega ne mores vec imeti, po tvojih besedah..halooo, to lahko onemogoci le Primoz…zato meni tu to smrdi..in itak me ne zanima..se bova ze dobile ko ti dam mejl…takrat bom pa vedela si ti ali ne,)…cao.

Uzivaj zivljenje kolikor se da..biti dober moz se ne pomeni biti nenehno ob soji..zakaj le..uzivaj..ampak vse do meja…in potem raje domu..in z njo pocenji vse uno..kar te je tam nekje zamikalo..ljubi jo..imej rad,..spostuj jo..pogovarji se z njo..carti jo..razvaji..in vse to ti naj vraca in garantiram da tudi pomislu ne bos vec na druge, ker bos vse imel doma!

Da se pa umes tkole mal igras..pa si doma potem zaradi tega le se boljsi..mar ni tako;)

Definitivno ponovno vesel, da sem preživel… 😉

Ja, Sara*, isto vprašanje sem si postavil tudi jaz. Sam pol sm namerno še enkrat vprašal po njeni višini in teži in glej – točno je bilo do cm in kg! Zato verjamem da je ona, ali pa si je nekdo tako dobro zapomnil vse, to je skoraj nemogoče. Pa tisto njeno : pa not pa ven… nihče drug tega ni pisal! Nisem pa siguren, res ne.

Kva naj pa jaz pol rečem, k sm čista gorenjka. Ti maš vsaj dobr izgovor.
Pikica, dons pa tud pišem težko, mam čist mehka kolena, pa mravlce lezejo po men. Pa še nč ni blo. Mogoče pa zato. Že odkar sem sedla v avto, sam še na nekaj – nekoga mislm. Uf, dons bo pa vulkan

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

To je vse res kar si napisala, sam če bi bla spet prilika, bi spot preskočil plot! Ne vem al me je narava kaznovala, al je res “laška kri”, kot moja pravi, kdo ve?

Blagor mu, komer mu jo prineseš! Sam to, da s Gorenjka je le plus zate, morda si tak “ohrna”, da niti ne daš?

Kaj si preživel, Kren? A tak hud seks a kaj? Sej je tud mene zjutraj kar mal ščemel, tok dolg sm ga matru ponoč!

Ne, jaz sem vesel, da preživim bujenje! Sem nočni človek, ne jutranji 😉

Dam, dam, sej veš. Nismo vse Gorenjke ohrne – no, včasih, tko k vse, pa odvisn kje.
Veš, to je tko: doma, k maš šans kokr češ, se t včas ne lub, pa ne daš, drgje, k ne morš lih vsak dan, pa bi, o, pa še kako.
Pa sej ti to dobr veš, sej si poskusu.

Ampak, kakšne oprijete kavbojke, pa spodaj …..ne veš kva je. Men je to tko dobr. Ko je tko presenečenje. Malce obrnjen pregovor: zgoraj povprečje (fuj), spodaj aj in oj!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

A je tvoja tud nočna? Če ni, se pa bolj težko ujameta – zvečer ona zaspi, zjutraj spiš ti. O pikica, res hudo. K men velikat zjutraj paše, pa če bi moj še spal – no ja, res da ste moški pri tej stvari hitr budni, pa vseeno

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Dobro ves, da je tu lahko vsak vse in veliko jih …nas samo bere in šala mala je vzeti ene določene besede “not pa ven”nekomu in se delat potem tu backa, oponašat nekoga drugega…Da ves da je res ona, so lahko le besede, ki jih vesta le vidva, ce pa sta komunicirala le tule na forumu, je tu lahko vsak vse..pa pustva to…skoda casa..energije…ji bom dala mejl in mi bo kmalu potem jasno kako in kaj…do takrat pa jemljem vse te backe z rezervo!

ce bi ti mel ob sebi nekoga tapravga, verjem ,da tud pomislil ne bi na skakanje cez plot…

Ampak… saj sem zelo nezna,ko te zjutraj prebujam..mar ni tako;)…dragi kren;)

To ti zagotavljam, da nimaš prav! Bil sem zaljubljen, da tal nisem videl in veš kaj sem naredu ko sm šel od nje? Že po dveh urah sem bil med rjuham z drugo, pa kar za zabavo! Je to sploh normalno?

New Report

Close