Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

Res je draga, sploh pa je moj ponavadi pokonci pred mano 😉

No, jaz zdržim brez spanja kompletno noč, ona malo manj 😉

Kaj je zdej, Rubyfruit draga, zakaj si se razjezila name? Jaz ti želim lep dan, kaj pa ti meni?

ne vsega povedat no..naj nekaj ostane samo najino;)..haha

če vem zakaj morm bit pokonci celo noc, tudi meni to ni problem;)

Rekla sm ob tapravi zenski..tega ne bi iskal..potreboval drugje…kajti v njo bi bil zaljubljen..ljubil bi jo …imel rad in še nor bi bil na njo..ona bi ti bila vse…ali pa si res tip, ki enostavno rabis vec zensk ob sebi..tudi taki so…kljub vsemu kar imajo doma..zelijo se drugje…ce je to normalno..ne vem..jaz ne sodim nobenemu..lahko le recem, ce ti paše zakaj ne in ce si pripravljen na vse posledice;)…

Sara, doma imam tapravo in ljubim jo, spoštujem, se prav da je tisto drugo kar si napisala. Sem pač tak, da bi šel k sosedu slabo vodo pit, sam da bi jo probal! Katastrofa, ne? Sam boš vidla da se bom skuliral in to tudi in predvsem zaradi tebe!

Sej željo maš pa očitno zlo veliko – poboljšat se namreč. A veš, da so mi tak zlo všeč, tak, ki vedo, kaj hočjo, pa da jim čez nekej časa rata (na to foro: sam mene še, po pa lohk nehaš – se hecam)

Veš kolkrat se zalotm, da opazujem in ugotavljam kdo je zvest in kdo ne. Že tko, na videz, brez besed. Gledam njegov pogled. Pa se tko, v ene par procentih zmotm.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja tko samo še eno, tako tud jaz razmišljam. To je isto kot s kajenjem – samo še to pokadim, pa neham. Sam kdaj?

Nc zaradi mene..zaradi sebe..ampak ne vem meni se poraja le tole..le enkrat se zivi in zato poskusaj ziveti tako kot ti paše..matranja odpovedovanja je ze tko prevec na tem svetu..tko da..ce mislis da je to to, ki te drzi pokonci..potem uzivaj..jaz ti ne bom sodnik!
Želim le, da si srečen…mmmmmmmmm!

Hvala, draga za lepe želje. No, mogoče sem se napačno izrazu: ne zaradi tebe, ampak tvoja sporočila so mi dala pošteno mislit. Lepo se imej!

Dragi …tele najine misli..to ni dobr;)..mislis ti..mislim jaz..kva ze pravjo..mislt se prav nc vedet..ja to bo..haha

Dobr no, pol pa nč ne veva, vem le da si mi všeč mmmmm..

ne tko na glas..bo spet hudo;)

New Report

Close