Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

Hmmmm želje…jaz bi pa šla nekam na toplo pa na kkšno fajn plažo..v dobri družbi seveda. ;))

www.studentarija.net

O ja, men se pa to že bliža. Odhod v tople kraje. O ja, me že sam misel na to greje – počas odštevam – tko k so fantje včas pr vojakih, črtam

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Znamo hudiča, vsaj jst ne! No, poglej raje na e – pošto, me že mal skrbi al me je spet eden nasadu.

Kako nas ti dobro poznaš! Ja točno to, kar si napisala!

Me vzameš s seboj, al me boš kr tu pustila, da zgnijem?

Ja, poznam, ja, sam zastopm pa še zmerej ne.

In to me tko jezi, jezna nase, na moške.

Pol me pa pokliče, dobim mehka kolena, dobim tist zasanjan pogled – kar nekej gledaš, pa nč ne vidiš, nekaj poslušaš, nč ne slišiš, nasmeh na obrazu, v notranjosti še večji, širši, sanjaš, si predstavljaš, kako je bilo, kako bo, ga že čutiš, dobesedno.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Uh sj ti prov mal zavidam..kam pa gres? Jaz mislm da zdj se neki casa ne bom nikamor sla nazalost…

www.studentarija.net

Ah seveda te vzamen s sabo..kdo mi bo pa kovcke nosil pa me po hrbtu s kremo za soncenje mazu… 😉

www.studentarija.net

In kaj bi mi ti nardila za protiuslugo?

A ni dost, da bi te vzela s sabo, pa da ji lahko kovčke nosš, da jo pa še mažeš, je pa že tu mač. Matr s ti zahteven.

No ja, sej, k jo boš mazov, t bo pa tud kaj dala, kakšno mokroto tam spodaj, pa kakšne prijetne krče, pa mal se bo vzpela, izbočla,

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Upsa, sem se zmotla, pa sem napisala odgovor zgoraj.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

To bi se blo pa se treba spogajat. 😉

www.studentarija.net

vedno sem dejala, da enaki-podobni ljudje skupaj letijo..mislm pikimiki..zlo si mi podobna..une iskre v oceh..energija polna..nagajivost..lumparije..pa vseeno nedolzno..krotenje in jim ne gre …aha

Mal pozno ampak vseeno, dobro jutro 😉

New Report

Close