Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dobro jutro “seks v mestu”

dobro jutro “seks v mestu”

…sem preverla nohte…in ugotovila, da se grebst ne morem…komolci me tud bolijo…po kolenih se ne znam plazit…nagrada me ne rajca…niti popoldanska…prej sem mal naložila…pa tud raje navijam kot tekmujem…in se zato niti prjavla nisem…

Kaj si hotla z nohti in komolci? Pr nas se ni treba nč grebst, ker ti je vse dano vnaprej! Misliš da ne?

…mislim, da ne…ampak jaz itak nič ne vem…če pa kaj vem, najverjetneje ne drži…

Ti se kar postavi v vrsto, boš vidla da bo, sam ne se prerivat!

…saj bi se postavla v vrsto, sam ne vem, katera je prava…

Saj je samo ena, le številko si je treba pribori. Kaj nisi bila še nikoli pri zobozdravniku? Kar v čakalnici čiči, prideš na vrsto, haha

o kaksni vrsti vidva tole..kle nc vrst..kle urivanje..prepriravnje..guzva..vecja leps je..

br jutr..seks v mestu…kako smo danes..ko sije sonce..in mene mece za popizdit..grem rajs kej delat pometnega..če ne kle napism kaj perveznega ..bo hudo spet,)..

…vrivam in prerivam se samo v vrsti pred sekretom, pa še to le, če me blazno scat tiši…

madona kaksn besedni zaklad ;)..zezam se…ma jaz pa se vrivam kadar mi to paše..drugace sm lepo vzgojena in se trudim to ne delat;)..br jutr enax

…zameni zobozdravnika…

Jutro vsem, sicer sem malo pozen, sam je blo treba se tut kake druge strani pogledat, pa kej postorit :).

Naj te malo popravim! Ženske lulajo in imajo ritke! Tko…

A če te na sex se pa ne? Takrat je šele treba!

A ti o lulanju, saj menda vsake toliko časa to delaš, b te gledu pr tem!

Ti ga rabiš, sam jaz ne bi popravljal tvojih zobk, pač pa mucko tako lepo….

En mrzel pozdrav vsem 🙂

www.studentarija.net

New Report

Close