Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro vam voščim, danes je torek 18.3.2003 :)

Dobro jutro vam voščim, danes je torek 18.3.2003 :)

Hehe, da vas spomnim… not like, da ste že toook zbujeni, lahko ste tudi tooooooooliikoooo zaljubljeni ;))??

Ne, ne, še nekaj drugega je danes… moja čebelca me pelje zvečer v gledališče, ne v kino ;). (Njeno darilo za moj roj. dan, ki je že bil…) in s tem se mi bo izpolnil delček mojih sanj (ne zgolj za gledališče, če veste kaj mislim)… , se resnično veselim, mi dela srček tika taka… ali me kdo razume :))??
Samo, naslov je pa kar malo čudno, grozen.. M’ te ubu! :-/ ;)))
No, vsem cmoka za dobro jutro in lepe drame, komedije,… vam želim ;))

dan, ki da ti vse in vse ti vzame… naj upanje te ne zapusti…

Bravo Razbo!Vsaj nekomu,da se kaj uresniči!Ti privoščim iz vsega srca,kolega!
Sp

Razbojnik,
uživaj do konca in naprej!

Cmoka na lička.

Sicer se bojim, da to ni to kar vsi mi mislimo, da je gledališče res le gledališče…ampak saj imaš lepo napisano:” Naj te upanje ne zapusti!” Saj bo nekega dne bo,pa ne kino… ampak bo pela šukca…ti iskreno privoscim…, do takrat pa uživaj kot do sedaj…pa ne pozabi da te imamo rade tvoje čbelce in kje si moj medek-medvedek, te pokrivam in božam in šepetam besede, ki te zadanejo in še moj poljubcek, ga cutis???

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close