Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutro, Zapeljivke in Zapeljivci

dobro jutro, Zapeljivke in Zapeljivci

hehhehe…ste se končno vstančkali…..vauuuu

Dajmo tik per vikendom nekoga izmed nas osvajat,zdražit,razdražit,znoret ali kakrkoli , samo da bo cel vikend mislil na nekoga in mu bomo tako “zagrenili život”, ker mora živit z neko drugo osebo, ki ne seodeluje tukaj na forumu….hihihiihihihi

Blazno.noro,nagajivo,provokativno,rajcig in hudobno…..ampak prijetno…

no bom jaz začel:

MALA!oprosti, izgubil sem
medvedka.bi spala nocoj z mano
namesto njega?

In še:
Fantje so kot avtomobili,
če ne paziš si že pod njimi!!!

EJ, SEDAJ PA ŠE OSTALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hojla…lepo dobro jutro tudi tebi.

HHHII ŠE TOLE MOJ A-E PUPIKA-KE….klikni na moj meil in videla boš slikico, ki to jo pošiljam na temo prejšnjega posta……
sory sem tak zmedel da sem pozabil že prej napisati….

cmokec vsem

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ki ki ri ki!!!!!!!!!!!!
Poje od že od 5ih sem moj petelin.In zdaj,ko ga bom spustil na plano bo njegovo prvo opravilo,da en dva tri nabriše dve koki!!
Ja,tako je urejeno to v kurjem svetu.
Dobro jutro stara kljuka!
Sp

Kar dve? Opa… To pa zna lepo zgledat…

Hej hoj Poletka!
A te še kaj razganja?
Sp

Pozdravcek in cmoka tudi tebi…
Ze spodaj sem ti odgovorila, pa se enkrat. Ves da me…cas je idealen za te zadeve, pa tudi sama sem v takem obdobju, ki mu ni videti konca…
Naj kar traja…mi pase…

A si se strgala s ketnce?A zdaj pa štajerski pubeci na kljuko pritiskajo,kaj :-))
Sp

Dve!Seveda ne istočasno!Ta prizor se splača videt,ker se nasmejiš do solz!
Sp

Ni problema….. a ne de ne, deklice?!

Aja, vroč cmok za lepo jutro…..:-)))

ce bi se iz ketnice, bi bilo se ok. Tako pa imam del ketne na sebi in z tistim okrog laufam…

eh…ce ni istocasno, pol pa sploh ni zanimivo.

Saj s tistim lahko tipe na pojstlo prvežeš,ne?
A seksaš zdaj kaj več,ali je še suša?
Sp

Pa je,pa je,hi,hi,hi!
Sp

Meni se dozdeva, da vsi tukaj premalo seksamo – kaj pa, če bi odprli klub “Večna suša”???

:-)))

Ja,Sahara al nekaj takega!

Aaaaaaaaaaaaaaa…..samo še pretegnem se…pa sem pri sebi…..spet ni sonca…..pol pa bodi dobre volje…..
Ma naj se gre vse solit…..
Ti,Razo,pa kaj tebe meče iz dneva v dan bolj…od kod ti energija????
Grem si nekaj oblečt,ker samo v spalnih oblačilih ždim pred ekranom….ta oblačila pa so zelo pomankljiva…he he he:)))))))))))))
Zebbbbbe…brrrrrrrrr….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

dobro jutro tebi in ostalm !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

odkar poznam tebe…sedaj pa še kako si oblečena opsss slečena….

je to šele začetek…hihiihihihih

evo ti malo za razmislek:
Daj mi sliko svojo,
da bom videl tvoj obraz,
če že ni mogoče
da bi slišal tvoj glas!!

lop

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj naj ti rečem ali zašepetam:” Da te pogrešam vsak trenutek ko te ni ob meni, da norim, ko ne slišim tvojega glasu, da te tako ljubim, da sem tako tvoja kot ti moj in , da hrepenim po trenutkih ko se srecajo najine oči, ko se v želodcu pojavi tisti obcutek, ko oblačila kar sama hitijo iz naju in ko postaneva eno, ja to ti šepetam dragi moj…samo dobro premisli, če je to res namenjeno tebi, dragi Razočarko!!!
Saj veš, da sem nagajivka in mi ni nič za verjeti…no nekomu je tole namenjeno, to je res, samo pitam se pitam komu…no jaz vem….

Lep dan in izživite svoje sanje, naredite nekaj zato, da se vsaj del teh sanj uresniči, uživajte v življenju, ne glejte nazaj, glejte naprej in vsak dan izživite do konca!!!

Poljubcek vsakemu, na lička, da bo dan še bolj sladek;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti nisi šel???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razočaranko , jaz bi se vsedel na vlak in juriš …….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

On sicer pravi, da je taprav dec….samo ne vem….ne verjamem…kajti meni dejanja veliko več povedo kot obljube….in zato tudi vem….da se ne bo vsedel na vlak….no vsaj vem, da ta vlak ne bo namenjen k meni!!!
In mogoče bi bilo tako prav, kajti tole pisanje je namenjeno nekomu…ampak le komu, to je vprasanje, danes sem že od jutra nagajiva, se vidi, da je bila noč zelo napeta….???

In kaj bi naredil ti, če bi bilo tole namenjeno tebi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aja, pardon, saj si že odgovoril, da bi se ti vsedel na vlak in juriš…no lepo…zanimivo, cmoka za lepo jutro in se lepsi dan…si tudi ti kaj nagajiv danes???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

prvo ga vabiš, potem odklanjaš , potem ne veš ……
Razočaranko , mislim da bi bilo najbolje, ma saj niti sam ne vem kaj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close