Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutro, Zapeljivke in Zapeljivci

dobro jutro, Zapeljivke in Zapeljivci

Ti pa jaz povem, kaj bi bilo zanj najbolje – da si na glavo povezne vrečko. To bo sigurno lahko realiziral, kaj drugega pa ne upa……

Ne nisi prebral dobro, to je namenjeno nekomu…samo komu…zato ne misli, da je to Razočarko…ali pač…nekdo že ve komu je to namenjeno…

Pa saj ni važno…uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hahahh lubika…a misliš, da je potrebno še vedno skrivati…..jest ne morem večččččččččččččččččč……….zakaj bi skrival, ko pa je tak fino….

evo moj odgovor:

Sanje mi pričarajo bližajočo se ljubezen mojo. Vse bližje in bližje prihaja, dokler ne čutim njenega vonja in toplega diha na svojem licu.
»Tukaj je!« zakriči moje srce. Kot bi brala moje misli, se me nežno dotakne, da ves vzdrhtim. Počasi me prime okoli pasu, jaz pa se privijem k njej, da začutim njeno telo na svojem. Odkrito si gledava v oči, v katerih lahko prebereva le eno misel: »Želim si te!«. Te vroče oči naju posrkajo vase, pozabiva na svet, sva le ona in jaz, le dve osamljeni duši, ki hrepenita ob studencu ljubezni.
moje roke na tvojem telesu in moji poljubi prebudijo žensko v tebi. Strast je postala že neobvladljiva, sva le dva človeka željna ljubezni.Najprej se pomikam nežno in počasi, dokler ne postaneva vse en velik val, ki naju nosi. Moje roke grabijo po tebi, nežno govorim tvoje ime………… Vse bolj in bolj naju reka strasti premetava, dokler od užitka in veselja ne doživiva vrhunca ljubezni. Nežno se privijem k tebi, te pogledam in rečem »Zbudi se!«

hehhehhehehhe

evo

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz sem barba štrump, in k meni se pride po nasvet

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sem se že zbudila, prepozen si…..

kako pa veš za koga je…..hhihihiiih

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

Evo ti ŠAPA , tole ti bom prekopiral – mogoče še jaz barba štrump omrežim
našo Štrumfetko

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne, ne bo iskreno, napisi sam s svojimi besedami…pa ni hudič, da Štrumfetka ne bo padla v tvoje naročje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tvoj gornji post je bil prilepljen name, pa sem domnevala, da leti name – če si pa sam naredil napako, si pa sam kriv. Se ne oproščam, ker se ne smatram za krivo.
Amen. Nič cmoka.

Zbudila sem se in kaj sedaj??? Ampak ne pozabi, da ko se zbudim sem vsa nežna, ranjena…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hiihihh

in zakaj naj bi bila -če naj bi bila domneva napačna………

ok bom pa še nekaj napisal, kar je nedvomno namnnjeno za muciko:

Resnično, globoko in iskreno si želim, da bi bil z mano
v moji sobi, v moji postelji, brez luči in da skupaj zlezeva pod odejo, da ti pokažem…
.
.
.
.
.

.
.
.svojo novo uro, ki se sveti v temi.

leta letijo - iščem stevardeso.....

Materijalist!
Nimam rada takšnih ljudi….. čeprav izgleda, da me marsikdo daje v tale rang….
Pa se moti, verjetno pa se motim tudi jaz….žal.
Oprosti za moj obstoj!

hm……………………………..brez besed ostala……v grlu pa velik knedl…..:)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

NO-*NO

to je pa danes prvi resen namig zapeljaevanja…hihihihi

ma zakaj se pa malo ne pougraš z besedivo URA in mogoče glede na tvojo nagajivost, bo pa vun prišla čisto druga besedica….hihiihihi

no a tega tudi ne marašššššššššššš…..smrk….

evo cmOkc …
————————————————–
bom pa kaj bolj intimnega napisal:

poljubček na tvoj nosek,
ti pošilja tvoj vosek,ki
se rad topi pod tvojimi rokami.

tvoja misel je svetlo nebo,
tvoja iskrenost kot zlato,
tvoja toplina me greje čez noč,
tvoje ustnice mi govore,da me
ljubiš na vso moč.

Ko bi se lahko moje oci v
tvoje zazrle in ce bi mi ustnice
ne hrepenele po tvojih poljubih,bi
se vedno sanjal tvoj dotik,ki
bi trajal v vecnost!!

in na koncu še tole:

Od dne,ko prvic poljubil sem te,
se ne pocutim vec dobro,ko bi vedela,
kako pogresam te,kako zelo ljubim te!
Brez tebe ne morem ziveti,
moram te objeti in te imeti!!

vau jest bom kar k tebi prišo in CMOKKKKKKKKKKKKK

leta letijo - iščem stevardeso.....

pod tvojimi obljubami bi še rožice iz kamna začele rasti….:-)))))

ma kakšne obljuba…

realnost draga moja pupika zlata mucika…pa še in še…..ne upam napisati, me tak rokce srbijo in tak so vroče…..
kaj imaš kaj hladen telešček…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lahko sem tvoja ledena kraljica…. pa boš še ti zraven zmrznil…..he, he, he!

Joooooojjjjj če bi jaz bila Žverčka, bi ti dala hudiča, veš toooo, ti ta pravi moški, ko te nekega dne dobim v svoje roke…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj je že odmrznil-skliznil drugam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close