Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dobro jutro zaspanci

Dobro jutro zaspanci

Črno z nekaj čipke, spodaj tangice.

🙂 ufff mamljivo perilo. z noskom se dotaknem med nogama in se z jezikom popeljem po trebuščku navzgor..

vzburjaš me… primem te za obraz, te potegnem k sebi in strastno poljubim… V tistem naju zmoti vibra mojega telefona…sporočilo…
Cmok

prebiraš.. medtem se spustim z jezikom nižje.. hlačke dam na stran in z jezikomna kratko obliznem gumbek.. spustiš telefon…..

lumpi, nagajaš….telefon dam tebi…sporočilo je zate…z zanimanjem prebiraš in se nasmihaš, medtem pa se jaz igram s teboj…

dobro seigraš z mano, zanalašč delam kot da berem dolgo… napišem sms in ti dam telefon in rečem preberi….

pustiš me čakati. Z zanimanje te opazujem…zamišljen si, a na tvojih ustih se sem in tja nariše skrivnosni nasmešek. Tipkaš po telefonu. Le kaj pišeš? Kaj zasebnega? Podaš mi telefon…in na njem je le neka številka…

rečem da morem v kopalnico….. tebi pa številka ne da miru… pokličeš…. javi se odzivnik z glasom…… počasi se uleži na posteljo… iz aktovke vzami……

…grrrr…sovražim odzivnike…vzamem papir in svinčnik ter si zapišem številko…naredim se, kot, da ni bilo nič…čakam te, a tebe ni in ni iz kopalnice…barabica, zakaj me mučiš? Saj vem. Želiš si, da bi bilo moje poželenje še večje, želiš si, da bi se v meni nakopičila vsa tista strast in hrepenenje, ki bi ga bil ti deležen…nežno te pokličem…nič…še enkrat glasneje…spet nič. Vstanem in grem počasi, tiho kot miška pogledat, kje si. Ni te nikjer. V hodniku na omarici je le sporočilo: “Se vidiva mačka. Pošlji sporočilo. Te pokličem.”
Kaj je to? Kakšne igrice se greš? Grem nazaj v sobo. Še enkrat pokličem in spet tajnica. Vse to mi je vse bolj čudno, a vse bolj všeč hkrati…

tokrat se odločiš tajnico poslušati do konca…. slediš navodilom, vležeš se na posteljo… vklopiš CD….vzameš iz aktovke mehko podložene lisice… si jih nadeneš na roko in na okvir postelje, zapreš oči in čakaš…..

…priklenjena na posteljo čakam na nadaljna navodila in si potiho želim, da bi prišel ti…

dolgo si čakala… vendar si dočakala….

Dobro jutro.
Kdor čaka, dočaka.
Cmok za lepši dan.

tako pravijo ja 🙂

vračam cmoka

Mmmm paše… kam pa?

izberi si 😉

Če že lahko, potem bi bil ta za dobro jutro tak nežen na ušeska.

jezik se sprehodi po uhlju…

Jst sem ti ga že pritisnil brez da bi uprašal ali lahko – kar tam dol:-))))

Jutrčka mala!

Jutro tudi tebi. Ah dragi, to me ob tebi sploh ne bi presenetilosi vedno direkten.
Cmok

Pa kje si sedaj?

A to da ga vedno pritisnem na “direktno” mesto?

Paše ženskam, baje:-))))))

Tu sem draga moja, sam se več ne znajdem v teh kurjih črevah, hahaha

Sem odprla nov post, malo višje. Greva tja? Jaz bi šla sicer kam drugam…s tabo seveda.

New Report

Close