Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutroooooooooo :)

dobro jutroooooooooo :)

mmmmmm…mmmmm..kak dišiiiii…a bi en mal..sam da jezička namočiš..aa?’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

in ga čedalje bolj namočim, čedalje bolj……….

jezička mislim he he he

Ja, Jani to, vidiš…a ne kako je lepo imeti izziv…ja podobno razmišljam.
Evo pižamca je tam nekje…jaz pa sem tu, kofi je tako dober in že svetim, čutiš to…in kako je kaj danes, smo še tako nagajivi kot vceraj…smo…smo, kako že reče mojster Miha v risanki???Aja…bomo zmogli ….in mi vsi v en glas;” BOMO”!!!

In gremo veselo naprej novim dogodivščinam ali pa izzivom…a ne Jani…naproti…;))

Cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Novim dogodivščinam naproti. Pa pojdimo

Zvitorepec, Trdonja in Lakotnik

Soncek, tudi tebi želi lepo…no tako jutro kakor ti paše…in kofetek se ne bo zaletel…kje pa..ga pijem , srkam z užitkom, lepo počasi…saj veš kot to počnemo s “tistim”, kar nam je še posebno pri srcu;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja seveda namočiš..namočiš…vv vvv

vvvvvv

v dišečo…

toplo…

mehko….mokro

vpojno dišečo…

kavicooooo!!;JUP!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa pojdimo in so šli…in prispeli…in uživali…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dokler vulkan ne začne bruhat, a ne? ;o))

In dogajali……

Najprej smetanco, šele na to kavico ;o)))))

Smetanca..na kavici al kje drugje..aa? To je zdaj prašanje..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj misliš? hahaha

In ….kaj še….in špičili…ušpičili…smejali…ma imeli se lepo in to je to…
Se imaš lepo tudi ti danes Seba??? Ali pa ti sonček že preveč nagaja, ga vidiš tam kjer si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še najlepše se bom imel ob 14.30

Sem pa skos nagajiv. Pa špičpit bo treba spet

Cmoooooooooooooččččččččččkkkkkkaaa,
sprevržko moj mili, dragi, cortkani !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Takrat ko bo konec službice verjetno…se boš imel najlepše, kajne???
In lepo, da si nenehno nagajiv, lepo…pa kaj čakaš…ušpiči že kaj ali pa špiči…recimo svinčnik…ga imaš tam??? In ko bo konica lepo našpičena, tako lepo piše…se kar zapelje …….recimo po papirju…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no ja.. danes bi znali biti še kako nagajivi, ker.. končno je tu konec tedna.. vikend, tam zuni se vse premika, izzive bomo za par dni postavili na stranski tir in… uživali….. na svojih sončkih 🙂

SončeK… cmoka na cmoko in.. krasen dan!

Ja…kaj bi mi brez svojih sonckov…no pa nagajajmo se naprej;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

yap, ko bo konec službice he he he. Svinčnik, da bi špiču. Bejž, bejž. Bom raje mojo doma špiču, pol pa………

Pa dejmo ;o)))

brez sonca cvetja ni
in roža oveni,
brez sonca prazen je
in osamljen svet…..

na pa sem spet pozabu, kako nadaljuje Domicelj 🙂

Ja to bo res bolje…no uživajta…pa ne preveč špičit svojo drago……se lahko znuca…no saj svinčnik se pa res lahko znuca do konca…če ga preveč špičiš…ali ne???;)). Lep vikend!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Enako. saj špičanja bo konec ko bomo v poznih letih hehehe

Avtomat
Za vogalom stoji avtomat

he he

Pa plastične solate hehehe

??????

New Report

Close