Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Doječa mama v bolnici z dojenčkom

Doječa mama v bolnici z dojenčkom



Resno? To je vse kar zmores in znas? Zalostno.

v MB bolnici,sem dobila tudi plenice za malčka, pa tudi, prekuhano vodo za pitje, pa njihove pižamice za dojenčke, Bil je takrat star 5 ,5 meseca. Pa še AM mleko je dobil. Edino da sem prelila v svojo flaško, ker je bil navajen na cuclj od svoje flaske, ki je vedno pil. V bolnici pa imajo od drugih prizvajalcev flaške s cuclji in so drugače oblikovani. Tak da, lahko rečem bilo je vse poskrbljeno (je pa to bilo pred 1,5 leti nazaj).

Ko so moji hčeri operirali mandle v bolnišnici Murska Sobota, sem bila poleg nje v sobi na postelji. Pa je bila stara deset let! Ker je bilo prvo noč hudo, so rekli, da sem lahko poleg nje. Poleg tega imajo zelo prijazno in strokovno osebje, ki ni tam samo zato, ker je tam v službi, ampak so res bili pozorni do moje hčere.
Sem bila tudi v Mariborski bolnišnici, pa so tam gnoj od gnoja! Mafija v pravem pomenu besede!

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam. Tako bi moralo biti v vseh bolnišnicah, kot opisuje nikoli zadovoljni.

Res me zanima, ali tiste, ki staršem ne privoščite hrane in znosnega ležišča med zdravljenjem njihovih majhnih otrok, dojemate, da starši ne gredo v bolnišnico uživat, da se otrok ne hospitalizira za hec, da bivanje v bolnišnici ni zabava in da je zdravljenje otroka pogosto zelo stresen dogodek tako za starše kot otroke.
In verjetno ste več kot zadovoljne, da zaradi prisotnosti pri zdravljenju otroka nekaterim staršem potem zmanjka dni rednega letnega dopusta za dejanski dopust.[/quote]

Ah dej, kdo pa da dopust za to? Vse so na bolniški, ki jim jo da njihov zdravnik.[/quote]

A bejž no! Mogoče pred 15timi leti, danes si to redko-redko kdo dovoli, ker pride hitro na dan, da je bil starš na bolniški, otrok pa v bolnici- ker bolniška oz. nega ti za čas hospitalizacije ne pripada. Se ni tako redko zgodilo, da so jo morali tudi vračat. Tko da ne srat klamf. Je pa tako – starš ob otroku je enormna razbremenitev za osebje – seveda, če je duševno uravnovešen, so tudi primerki, ki bi jih jaz na zaprti oddelek psihiatrije dala! Naredijo osebju več dela kot 5 otrok s svojo histerijo in presranostjo.


točno tako, mamica je sicer lahko bila z enomesečnim dojenčkom v sobi, dobila je stol, kasneje je ugotovila, da je zložljiv ležalnik, dobila je le rjuho in vzglavnik, tako da je bila prvo noč pokrita le s svojo jopico!

Ja, no, saj. Dobi ležalnik in pravi, da je stol. Al pa gre v oštarijo in med vso hrano najde zgolj juho iz vrečke.
Kdo je zdaj tu nor?

kaj se pritožuje,sspogojev ne postavlja zdravstvo ampak zavarovalnica,zakaj se nihče ne pritožuje nad njo

pritožujemo se nad sistemom!
ene pa uživate v tem, da mlade mamice trpijo ob bolnih otrocih 🙁
Yo, nore smo vse, ki imamo bolne otroke … vi pa kar govorite: za otroke gre

Nisem med tistimi, ki vzklikajo “za otroke gre”. Najdi si pravega grešnega kozla, bo bolj zaleglo.

New Report

Close