Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Đokovića počasi izločajo iz družbe! Darwin, Robi, bereta?

Đokovića počasi izločajo iz družbe! Darwin, Robi, bereta?

Pozabljate kot zlate ribic kajne?

( https://forum.over.net/forum/tema/novak-dokovic-niso-vsi-glupi-in-slepi-22515332/ )

Je imel kar prav an, hm…

Odgovor na objavo uporabnika
in kaj zdaj, 17.01.2022 ob 16:23

Dejstvo je, da bi ga morali kaznovati v Srbiji. Če že drugje ne. Ker je ali ponaredil potrdilo (oz. nekdo zanj) ali pa hodil naokoli okužen. Kakorkoli obračate je eno ali drugo kaznivo. Pa to nima veze z Avstralijo ali s kom drugim. Da ga zagovarjate in s prstom kažete na druge, pa pove veliko o vas in o vaši “poštenosti” in “moralnosti”.

Ja, tam dol so pač posebneži – kruta, groba narava, kruti, grobi ljudje. Zato pa imaš vedno opcijo, da tja pač ne greš. Mene čisto nič ne mika.

 

S tem zapisom se strinjam. Pa še to bi dodala, da ima pač vsaka država svoja pravila in zahteve koga spustiti v državo. Potem pa greš ali ne greš, ne pa da delaš nek mednarodni incident, ker hočeš biti izjema. Zakaj že? Ko sem šla v Irak, sem morala hoditi zarutana naokrog, to je bila ena najtežjih stvari, ki sem jih naredila v življenju. Ampak kot sem že rekla, greš ali ne greš.

Tudi jaz čakam, da se Srbi malo zbudijo in da bodo ukrepali.

Samo bolj slabo kaže.

Odgovor na objavo uporabnika
mijavmijavmijav, 17.01.2022 ob 14:17

Bolano je samo to, da tukaj par plačancev smeti temo in ploska enim rumenim novicam ter razpihuje same negativne občutke, strah, jezo, delitev ljudi, sovražnost do soljudi, drugačnih itn…Ali vam res ni že malo znano tako početje iz zgodovine? Pa ploskanje Avstralcem samo zato, da nabijate eno cepilsko politiko…ko vsi vemo, da v Avstraliji marsikaj ni v redu kar se tiče azilantske politike. No, tukaj pa je Novak vrgel luč na vso to umazanijo te opevane kao države, ki ima stroga pravila, ki veljajo za vse, kao priročen izgovor za vsa kršenja najbolj osnovnih človekovih pravic. Vi pa še temu ploskate? Ne, izrabljate ene nizkotnosti za svoje nizkotnosti…

Odlično napisano. Običajno je treba te provokacije samo ignorirati, pa je.

Omenjena je bila znanost. Sem neskončno velik ljubitelj znanosti. Znanstveniki so večinoma intelektualci, ki znajo razmišljati z lastno glavo. Tudi vi ste znanstvenik.

Bolje KITAJSKA kot pa usrana AMERIKA. Raje bi videl, da je Slovenija povezana z Kitajsko kot pa, da je v EU.

Ma da ni mogel sproducirat enega normalnega potrdila, je pa res višek neumnosti in arogance.

https://www.spiegel.de/international/world/novak-djokovic-were-the-results-of-his-positive-pcr-test-manipulated-a-cf3e7344-e98f-4fc3-8bb3-7727d4795e97

Odgovor na objavo uporabnika
odlično, 17.01.2022 ob 12:47

Če se ne bo cepil, tudi na turnirju Francije ne bo mogel igrati.

Sta videla kaj se bo zgodilo z vami anticepilci? Počasi boste izločeni iz družbe in tako je tudi prav.

Kam pa bomo prišli, če se posameznik ne bo žrtvoval za dobro kolektivne celote?! Ta današnja demokracija je za – nikamor.  Jaz sem se in se cepila brez pritoževanja in se še bom, če bo treba. A da znanosti ne bom zaupala?! Komu pa bom?! V naslednjem mesecu grem prostovoljno na testno zdravilo. In? Na podlagi tega, kar se bo dogajalo z nami na dolgi rok, ki se bomo odločili za testno zdravilo, bodo izdelali še boljše zdravilo, mogoče šele za naše zanamce.  Če bo pa negativno vplivalo na zdravje, pa pač bo.  Bom nekako tudi s tem živela brez obžalovanja.

Iz neskončne oddaljenosti opazujem planet Zemlja. Tako je najbolj varno.

. https://youtu.be/nuQuNv55mdQ

Nole je zadnja  leta postal čisti opranoglavec. Dela vse, da bi si podaljšal “mladost” in kariero in postal najboljši igralec vseh časov. Obseden je s tem. Zateka se k vsem mogočim alternativnim bedarijam, od  brezglutenske diete,  menjavanjem krvi in podobno.

Jebe ga edino to, da ga publika na turnirjih nima najraje. Zaradi tega baje ful trpi, je  rekla njegova mati. Kako bo šele zdaj. Po koncu kariere bo šel čisto v k. če ne bo resno delal na psihi z resnimi strokovnjaki.

Njegov guru je Mohandji. Tudi familja Divac si ga je kupila. Blodnje za velike pare.

New Report

Close