Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dolgotrajno samski – pogrešate seks?

Dolgotrajno samski – pogrešate seks?

Tisti, ki ste samski vsaj 5 let, a kaj pogrešate seks? MOškim se verjetno trga od pomanjkanja seksa, kaj pa ženske?

Ja, jaz pogrešam. Ni mi pa do avantur.

Ne, komot sem brez seksa, mi je to zadnja stvar na listi želja. Moškim se pa pomoje meša ja..mene druge stvari bolj zanimajo..za tiste 3 dni na mesec, ko ovuliram se pa ne splača zapletat v neke avanture, ker ponavadi ženska od tega dobi en prazen NIČ, pa ne samo to, še težave si lahko nakoplje. Tako da, odkar sem samska in brez seksa je kvaliteta mojega življenja drastično poskočila navzgor.

Absolutno pogrešam, ampak ni pa spet tako hudo, da bi se zaradi tega šla avanture ali občasništvo. Sem človek za resno vezo.

Velja za oba spola. Nekaj mesecev suše, pa zjameš ritem in se niti ne spomniš, da seks obstaja.

Ja, pogrešam kvaliteten seks, to pa niso avanture.

1 leto samski moški in itak pogrešam sploh, ker imam libido izjemno močan pri 36letih. Včasih so vsaj sexal orng ženske in moški danes pa se izogibate edn drugega. V 90-ih slišim so se pa med sabo žgali tudi, če so se isto noč spoznali danes pa ste tok zategnjeni vsi tudi ženske marsikatere pa dobro zgledajo a raje imajo sušo.Dobr, da obstajajo za vas sedaj vibratorji moški pa na suhem v letu 2024.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno4000, 25.05.2024 ob 10:29

1 leto samski moški in itak pogrešam sploh, ker imam libido izjemno močan pri 36letih. Včasih so vsaj sexal orng ženske in moški danes pa se izogibate edn drugega. V 90-ih slišim so se pa med sabo žgali tudi, če so se isto noč spoznali danes pa ste tok zategnjeni vsi tudi ženske marsikatere pa dobro zgledajo a raje imajo sušo.Dobr, da obstajajo za vas sedaj vibratorji moški pa na suhem v letu 2024.

a SPB te pa nič ne skrbijo? za tistih par minut užitka.. ma ne, hvala. na klinikah je polno čakajočih, ki so okuženi. nekateri hodijo celo k prostitutkam, mislim, dno od dna.

Gorenjski volk, vem, da nisi ravno izobražen, ampak brati bi pa lahko znal: tema je za 5 let in več samske. Razumeš? Ni tema, da bi ti nabijal o prostitutkah in gonjenju okrog in okrog.

Odgovor na objavo uporabnika
5let, 25.05.2024 ob 10:38

Gorenjski volk, vem, da nisi ravno izobražen, ampak brati bi pa lahko znal: tema je za 5 let in več samske. Razumeš? Ni tema, da bi ti nabijal o prostitutkah in gonjenju okrog in okrog.

Kdo pravi, da se gonim okoli in okoli. Pa nisem gorenjski volk.

Zmeraj manj. Pet minut pogovora z večino žensk, ki jih poznam je dovolj da me vse mine. Preden začnete lajat- vem, moja krivda. Zelo težko prenašam brezvezne pogovore.

Sem pa vseeno še za staro šolo.Aja sex v 2024 ni več in. Si velikokrat želim, da bi bil v 90-ih mlad. Kokr slišim od drugih je bilo takrat pravi užitek sedaj pa vsi mrtvi do teh stvari in te sovražnosti med moškimi in ženskami.

Ja trga lih ne… Ker Termin… Popolnoma neprimeren.

PA bi Mel Zeno…

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno4000, 25.05.2024 ob 10:54

Kdo pravi, da se gonim okoli in okoli. Pa nisem gorenjski volk.

Lažeš Primzi, točno ti si. Tako naiven si, da te vsak takoj prebere.

Ej, Primzi Volk, zmanjkalo denarja za eskortke, ki jih tako hvališ?

Nabijaj v svoji temi. To temo pa pusti tistim, ki je namenjena.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 25.05.2024 ob 10:56

Zmeraj manj. Pet minut pogovora z večino žensk, ki jih poznam je dovolj da me vse mine. Preden začnete lajat- vem, moja krivda. Zelo težko prenašam brezvezne pogovore.

pri tebi je sploh čudno da ga zmeraj manj pogrešaš, glede na to da si ravno ti pisal da je sex brezvezen, da nočeš veze, nočeš ženske, nočeš na zmenke, avanture te ne zanimajo.. lagat pa res ni lepo!

Ženske, verjetno večina, pogrešamo KVALITETEN seks. Ne kar en seks. TIsta, ki naleti na tipe ala Gorenjski volk, jo pa sigurno mine še za naslednjih nekaj let, da bi se zapletala s kakim moškim.

Veliko moških je takih, da se jim trga od manjka seksa in na ta način odbijajo ženske. Pa veliko jih je takih, da pojma nimajo kaj je kvaliteten seks in zato ženske dobijo odpor in se še redkeje zapletajo z moškimi.

Seveda so tudi ženske, ki jim je bolj važna kvantiteta in se gredo tudi avanture pa to. Večini ženska pa je pomemben KVALITETEN seks.

ženske bodo rekle da ga ne pogrešajo. Zato si dobijo moškega za par mesecev, da se zgonijo. Nato ga pustijo, ker jih pač nekaj “moti na njem” Ampak to za nih ni občasništvo. Ampak pač niso naletele na “pravega”.  Mi pa vemo, kako je v resnici, ane ženske. Pač tajite.

jaz ne pogrešam sexa. ker spolnost povezujem s partnerjem, kot samska torej ne morem pogrešat nekaj s komer ga ne morem povezat.. boloj mi je fascinantno kako nekateri lažejo da nočejo ženske nočejo veze da jim je sex brezvezena a potem prijavijo da sex zmeraj manj pogrešajo, namreč oni ga sploh ne bi smeli pogrešat lede na trditve ki so jih pisali.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 25.05.2024 ob 11:16

jaz ne pogrešam sexa. ker spolnost povezujem s partnerjem, kot samska torej ne morem pogrešat nekaj s komer ga ne morem povezat.. boloj mi je fascinantno kako nekateri lažejo da nočejo ženske nočejo veze da jim je sex brezvezena a potem prijavijo da sex zmeraj manj pogrešajo, namreč oni ga sploh ne bi smeli pogrešat lede na trditve ki so jih pisali.

dej dej škartrose, ne blebetaj. spolnost je ena osnovnih človeških potreb, in tudi kot samska oseba lahko čutiš to potrebo, neglede na to ali imaš koga v mislih ali ne. res ne poznaš nobenih osnov.
seveda pa se da brez, mnogi ljudje živimo z nezadovoljenimi potrebami – po bližini, emocionalni povezavi, celo hrani, itd.
gre za človekovo potrebo. ki nima s tem, ali nekoga imaš ali ne, nobene veze.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno199, 25.05.2024 ob 11:20

dej dej škartrose, ne blebetaj. spolnost je ena osnovnih človeških potreb, in tudi kot samska oseba lahko čutiš to potrebo, neglede na to ali imaš koga v mislih ali ne. res ne poznaš nobenih osnov.
seveda pa se da brez, mnogi ljudje živimo z nezadovoljenimi potrebami – po bližini, emocionalni povezavi, celo hrani, itd.
gre za človekovo potrebo. ki nima s tem, ali nekoga imaš ali ne, nobene veze.

Ja, se strinjam da kr neki nabija pa skusa bit cistunka. Nabijas PA tudi ti. Seks ni osnovna potreba. Ne umres ker nebi seksal. Niti noben se ni umrl ker nebi.

osnovne človeške potrebe so voda hrana oblačilo streha nad glavo. če tega nimaš lahko umreš, zaradi neseksanja ne moreš.

sicer pa opozarjam na laži blesave nepotrebne. krive pa ženske, ker sam na veliko laže ja..

Odgovor na objavo uporabnika
5let, 25.05.2024 ob 11:13

Ženske, verjetno večina, pogrešamo KVALITETEN seks. Ne kar en seks. TIsta, ki naleti na tipe ala Gorenjski volk, jo pa sigurno mine še za naslednjih nekaj let, da bi se zapletala s kakim moškim.

Veliko moških je takih, da se jim trga od manjka seksa in na ta način odbijajo ženske. Pa veliko jih je takih, da pojma nimajo kaj je kvaliteten seks in zato ženske dobijo odpor in se še redkeje zapletajo z moškimi.

Seveda so tudi ženske, ki jim je bolj važna kvantiteta in se gredo tudi avanture pa to. Večini ženska pa je pomemben KVALITETEN seks.

Ti boš vedla ja kakšen sem jaz. Imam trenutno eno mamico s katero se ujameva in sex ni samo not pa ven, da se zastopimo . Dolga predigra itd poslušaš njeno telo. Uživava skupaj in lahko trikrat zaporedoma pri 36:) Maš malo napačne predstave o meni 🙂 Sevede jih mine, če eni znajo samo not pa ven:) Če ona pravi, da sem vredu, se res potrudim zelo rad v postelji za žensko potem boš pa ti govorila k me ne poznaš kakšen sem, če so ljudje dobri do mene.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 25.05.2024 ob 11:25

osnovne človeške potrebe so voda hrana oblačilo streha nad glavo. če tega nimaš lahko umreš, zaradi neseksanja ne moreš.

sicer pa opozarjam na laži blesave nepotrebne. krive pa ženske, ker sam na veliko laže ja..

Si pa uničiš psiho , če nimaš rednega sexa. Sploh moški postanemo zafrustrirani. No jaz imam lepo preprosto povprečno nenaličeno mamico sedaj in uživava. Umetnih spak še pogledam ne, ker so take ponavadi slabe v postli. Preproste in divje v postelji .

Gorenjski Prizmi, si končal OŠ? Če si jo, bi razumel, da je tema za tiste, ki so samski 5 in več let. Ni tema za bebavce, ,ki se hvalite kako seksate vse kar leze in gre. Niti ni za jokcanje kako ste že eno leto samski pa vas ena zavrne in potem jokat na mon. Prejšnič si se hvalil kako porivaš eno samsko mamico in zraven jokal kako te je ena druga zavrnila, ko si ji težil za zmenek. Bebavi Primzi.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno4000, 25.05.2024 ob 11:26

Ti boš vedla ja kakšen sem jaz. Imam trenutno eno mamico s katero se ujameva in sex ni samo not pa ven, da se zastopimo . Dolga predigra itd poslušaš njeno telo. Uživava skupaj in lahko trikrat zaporedoma pri 36:) Maš malo napačne predstave o meni 🙂 Sevede jih mine, če eni znajo samo not pa ven:) Če ona pravi, da sem vredu, se res potrudim zelo rad v postelji za žensko potem boš pa ti govorila k me ne poznaš kakšen sem, če so ljudje dobri do mene.

Aha Primzi, še naprej lažeš kot kuža teče. Zakaj ti je pa potem tisto bivšo iz LJ na črko B drugi porival, ko je bila s teboj? Zanesljivo vem.

New Report

Close