Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dom….

Dom….

Dom je tam, kjer je ljubezen…..
toliko hiš , pa tako malo domov !!!!!!

Neža Maurer..sem pozabila napisati !

eja zajček, kako prekleto prav ima Neža 🙂

Dobro jutro pa… cmoka!!! trista!!!

Jani bo danes spet v gužvi in zelo malo tukaj 🙂

Kot sem že dejala, Jani, srečno opravi,
imej veliko uspeha pri tem, kar začenjaš
na novo, res veliko veliko uspeha !!! Mi s
bomo že še dobili, pa ob poznih popoldnevih
in za par minutk zvečer, nič ne de, ko bomo imeli
voljo in čas, se bomo našli. Življenje pa je življenje !
Tega ne moremo spraviti v škatlico vžigalic, četudi
bi si kdaj želeli. Lahko pa vanjo zložimo tisto nekaj
naj …. naj…. naj…. najčudovitejšega, kar želimo nositi
s seboj !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija hvala ti za lepe želje in ja, maš prov.. če ne tuki dopoldan, pa potem popoldan… zvečer… vendar kot pravi Saško… pustimo stat, pa bo čas pokazal svoje 🙂 Kaj se hočmo prezgodej obremenjevat a ne :))))

Lep dan Mariči!

Vesela sem, da imam oboje…ljubezen in dom…in tako želim tudi tebi dragi zajči, tako želim vsem….pa četudi kdaj ljubezen pobegne, se potuhne, se skrije ali pa gre malo na dopust…..saj se slej ko prej vrne…če ta ne…pa druga…pa ne pozabimo, da ljubezen lahko najdemo, vidimo, čutimo, sprejemamo… v velikih stvareh, ki nas doma obdajajo…samo gledati, poslušati, opazovati…moramo z srcem…no tako mislim jaz in zato je mogoče okoli mene toliko ljubezni…ne vem?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tole je pa prav lepo napisano in.. ja ti dam čisto prav SončeK :))) Res je tako… tudi če ponikne… se potem vrne… še močnejša in še bolj… strastna in še.. lepša… ljubezen!!

OJEJ ***

AJA? :))))

New Report

Close