Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dominantna in stroga ženska

Dominantna in stroga ženska

Privlačijo me dominantne in stroge ženske. Zanima me takšna, ki nosi hlače pri hiši in od mene zahteva red, ubogljivost in pridno sodelovanje pri gospodinjskih opravilih. Všeč sta mi odločnost, ko ženska ve, kaj hoče, in ukazovalnost, s katero postopa do mene. Prav tako mi je všeč, da lahko delam zanjo, izpolnjujem njene želje in sem koristen. Ne gre za zlobno izkoriščanje, ampak za to, da ona postavlja pravila in je avtoriteta. Takšna ženska me tudi (telesno) kaznuje za neubogljivost, sitnarjenje, lenobo ipd. Lahko mi reče kaj takega: “Do večera moraš počistiti kopalnico. Če ne bo sijala kot luč, bo šiba pela!” Skratka, želim si, da me ženska vzame v roke in me ima pod strogo komando. Takšna dinamika bi potekala kot erotična popestritev (z obojestranskim pristankom), lahko pa kasneje tudi kaj več. Star sem 32 let, vljuden, stabilen, miren, iščem strogo žensko v približnem razponu od 30 do 45 let.

Če se katera prepozna v zgornjem zapisu in jo zadeva zanima, naj mi piše: [email protected]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close