Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Domobranci so nas reševali pred komunističnim strelajanjen in pokolom lastnega naroda

Domobranci so nas reševali pred komunističnim strelajanjen in pokolom lastnega naroda

Lej, jest ti nisem kriv, če ne poznaš zadev. V prvotnem originalu je SOVJETSKA, potem pa so spremenili v svobodna.
Lej, jest se ne upam pisat, če ne znam. Pišem zato, ker VEM in znam. Nisem baraba, da bi namenoma zavajal. Če kaj ne znam, sem tiho in se učim.

Kaj lahko človek reče na to? Malo se nagnem v levo in odgovor pride sam od sebe: “prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrr pr”

Kaj lahko človek reče na to? Malo se nagnem v levo in odgovor pride sam od sebe: “prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrr pr”[/quote]

Zato pa ostajaš trotl. Trotlasto boš raje prdel, namesto, da bi vzel možgane v roke in temeljito premislil, kaj piše.

In takih je tule večina. Dovolj jim je nekaj levičarskih in komunističnih parol, pa mislijo, da so najpametnejši in najbolj vse vejo in znajo. Same lenobe, ki se jim ne da poglobiti v materijo.

Kaj lahko človek reče na to? Malo se nagnem v levo in odgovor pride sam od sebe: “prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrr pr”[/quote]

Zato pa ostajaš trotl. Trotlasto boš raje prdel, namesto, da bi vzel možgane v roke in temeljito premislil, kaj piše.

In takih je tule večina. Dovolj jim je nekaj levičarskih in komunističnih parol, pa mislijo, da so najpametnejši in najbolj vse vejo in znajo. Same lenobe, ki se jim ne da poglobiti v materijo.[/quote]

Ti se kar poglabljaj v črno luknjo materije in materializma. Jaz ti ponujam duhovnost, antimaterijo… spreglej človek, zbudi se! Kdor meče žerjavico v druge, se sam opeče.

Pohvalno! Vsaj za hece si, vnesel si malo humorja!

Verjamem,
se vidi, da ti, ja, . . . . marsikaj verjameš. :-)))
Ali brati znaš?? Malo poguglaj in beri, kaj so “domobranci” bili. Hahahaha, ščitili? Ja! Izdajali so jih okupatorju, pošiljali v taborišča, nevednež si! So ti že drugi napisali. Od kje si to prepisal???

Link:
Slovensko domobranstvo – je bila paravojaška organizacija. Več beri v linku.
http://sl.wikipedia.org/wiki/Slovensko_domobranstvo

Delo ” Slovenskih domobrancev”, je dobro razvidno v mnogih zapisih in slikah. To ve ves Svet.

Domobranci največja sramota za Slovenijo
http://www.erevija.com/clanek/1371/Domobranci-najvecja-sramota-za-Slovenijo

…kdo je prisegel zvestobo Hitlerju. Vse ostalo je samo opomba pod črto

Domobranci, najhujša sramota Slovenskega naroda. Škof Rožman jih je v imenu boga prodal hudiču. In namesto da bi ljudje npr. v ŠEntjoštu in okolici pomagali braniti svoj narod in podprli partizane, so se v imenu boga in okupatorja borili proti samim sebi. To je paradoks v Evropskem prostoru. Teh nekaj zaslepljenih ljudi ne ve očitno, da je med 2 svetovno vojno sam Papež podprl boj proti okupatorju in sklenil zavezništvo z zavezniki. Samo to lahko rečem… tudi med nami, preprostimi ljudmi, ki častimo partizane smo taki, ki verjamemo v boga in Jezusa Kristusa, pa vendar nismo domobranci. Veliko nas je ostalih vernih, ki nas je sram takih sovernikov, ki enačijo vero in vdanost bogu z domobranstvom. Domobranci ste sodelovali z okupatorji, ker ste bili enostavno preleni, da bi se pridružili NOB ter partizanom v gozdovih. LEnuhi ste sedeli doma in branili svoje ogljišče in molii, da vas bo rešil bog. In vas je… rešil in odrešil vseh muk. Predvsem pa tisti Šentjošt nad Horjulom… sramota za Slovenski narod in nas, ki nosimo boga v srcu. Sicer pa bog vse vidi in dovolj je videl. Ne razumite me napak, ne podpiram povojnih pobojev. To ni bilo prav. Bila je revolucija. Ljudje so bili razdraženi in željni maščevanja. To ni bilo prav. Prav bi bilo, da bi domobrancem sodili in bi kot taki nekateri živeli še danes… za rešetkami.

Seveda Bog tudi vidi, kako se ti v tem stavku pretvarjaš, glede na napisano v celotnem postu.
Poštenja se na da kupiti, poštenje se da le izraziti.

res je, ampak mi pišemo Bog z veliko začetnico in se ne norčujemo iz vernikov.
pa tudi iz nevernikov ne…

najbrž so domobranci in nemci imeli dobre hom. orgije, ni kaj.

Domobranci so heroji! Med 2. svetovno vojno so branili Slovenke in Slovence pred komunističnim terorjem.

Moj bog je v mojem srcu. On me ne uči izdajati in ubijati. Verjamem da imamo različen odnos do vere pa vseeno verjamemo. Eni ste bolj učeni in naučeni… mene pa kljub moji preproščini učijo le dejstva in poznavanje resnice. Bog in domobranci niso imeli nič skupnega kot to da so domobranci pod pretvezo izdali nas in same sebe. Na koncu ni bilo zmage za nikogar. Vsi smo nekaj ali nekoga izgubili. In tako je in pika.

V času ko je bil mož v ZK smo krstili oba sinova. Bili smo srečni. Imeli smo delo in verjeli smo v Boga in Tita. Bili smo pošteni in preskrbljeni. Danes životarimo in en sin je z ženo in otroci brez službe drug sin pa za male pare dela vse dneve po cele dni. Otroci ga komaj kaj vidijo. Jaz sem stara in bolana in nimam da bi jima pomagala. Upam da se vrnehjo naši stari dobri časi.

Qurac se bodo vrnili stari časi.
Komunizem vas je zapeljal v črno luknjo. V bistvu je zapeljal vaše tumaste glave.

New Report

Close