Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Donacija semena-sperme

Donacija semena-sperme

Zivijo
Men zanima ce kdo ima kaksne informacije kje lahko doniram spermo-semena v Ljubljani,kako to poteka oz.na splosno informacije o tem. Lp

Z doniranjem sperme lahko potem tudi sodeluješ v oddaji na Valu 202, za donatorja meseca. Samo jo moraš res veliko darovati.

Hvala…bolj me zanima sam postopek,a treba oddat kaksno dokumentacijo moje zdr.stanje, kako dolcajo za naprej,da so vsaj poskrbljeni,urejeni pari…in podobno. Denar ali javnost-radio,tv me sploh ne zanima…

nova
Uredništvo priporoča

Sem Tomaz  42   let  in želim donirat spermo   031005939 dodaj na viber. 

Preveč sperme imamo, prosimo donatorje, da jo pridejo vzet nazaj in bodoče donatorje, da nas nehajo klicat.

Če si mlajši od 29 let in zdrav lahko daruješ. Seveda vzamejo vse podatke, sploh kar se zdravja tiče. Starejše sperme pa ne jemljejo, ker je slabše kakovosti isto kot jajčeca. Slovenskim 50 letnikom seveda to ni jasno 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
leta625, 01.02.2023 ob 14:58

Če si mlajši od 29 let in zdrav lahko daruješ. Seveda vzamejo vse podatke, sploh kar se zdravja tiče. Starejše sperme pa ne jemljejo, ker je slabše kakovosti isto kot jajčeca. Slovenskim 50 letnikom seveda to ni jasno 🙂

komu ni jasno? A ti pri 50 letih hitrejše tečeš kot si pri 18?

New Report

Close