Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dopisovanje moža z bivšo –kaj naj si mislim o tem ??

Dopisovanje moža z bivšo –kaj naj si mislim o tem ??

Me prav firbec, kaj bo avtorica posta naredila?
Dedc ji bo itak rekel, da si domišlja in, da je nora, histerična baba. 🙂

Kaj pa naj v bistvu naredim, saj kakor sem videla iz sporočil me prevaral ni v tem smislu, da bi seksal z njo. Jo prosi, če jo lahko pride obiskat, ampak zgodilo se ni pa nič.

Je pa res, da tudi te besede zelo bolijo. Še nekaj sem se spomnila, kar me je tud ful prizadelo. On njej spet piše, kdaj naj pride k njej, da bi jo rad videl, in ona dogovarja, da če je pozabil, da je poročen in da ona že ne bo druga violina. On pa potem napiše, da če je poročen to nič ne pomeni in da se lahko še enkrat poroči.

OK, po temle odgovoru se mi zdi, da ti samo mal provociraš. Ker tako tupa ne moreš biti.

Zdaj pa si že malo izmišljaš…..ti ne verjamem ta zadnji post.
Pa fajn bodi. 🙂


Mislim da je to provokacija. Saj ne more biti res.


Mislim da je to provokacija. Saj ne more biti res.[/quote]

hahaha.itak. Se je avtorica malce zapletla. Bi morala prej nehat pisat; bi še verjela, da je res.

verjemite da je lahko vse res,zenske znajo bit neumne kot noc in moski z namazanim jezickom dosezejo pri takih vse..

Metulka ti je lepo napisala, da varanje ni le vtikanje penisa v tujo vagino. Meni bi bilo manj boleče in ponižujoče, da si privošči en seks brez čustev, kot pa da hrepeni in je verjetno celo zaljubljen vanjo. Čustvena prevara je običajno močnejša kot telesna.

Ja poglej za dejansko prevaro nimam nobenega dokaza, kaj naj mu potem očitam?? Če pa mu rečem za tole dopisovanje, pa lahko reče, da se je samo zezal, ker vem kakšen je.Pa itak bo znorel, ker sem mu šnofala po facebooku, tko da to odpade. In potem lahko ostanem brez besed, ker mu nimam kaj naprej vržt. In če bom začela kaj najedat, da me je to njegovo dopisovanje ful prizadelo, bo pa rekel, kaj sem spet tako občutljiva in če mam spet pms. In kaj naj potem brezveze se kregam in sem pol še bolj slabe volje, ker vem, da me lahko zabije za vsako besedo k jo bom rekla in končalo se bo pa tako, da bo šel on gledat tv al pa na računalnik al paven, jaz bom pa jokala in se počutila krivo, ker sem mu sploh kaj rekla.

hihi…da se ti da take romane pisat…pejd rajš na en pir.

Seveda so tud take………..sam tale pa naklada pa naklada, pa si naenkrat nekaj spomni kaj je naspisal dedc………haha.no ja; boli mene kur…. ni moj problem. :))


V bistvu imaš prav. Nekatere lahko razmišljajo tipično moško. Če ni sexa ni prevare, enostavna matematika.

Pa se kako zna biti vse res…
Potem pa ne ves vec, kdo je bolj neumen, moz ali zena, ko prevarana zena mozu rece, da zgleda, da ima on obcutek, da vara ljubico z zeno! Pa se nobeden ne loci!

Jaz osebno bi naredila takoj !! aufbix (se tako reče?) Najprej bi poklicala to kozo ali ji zapisala na facebook : pusti mojega moža pri miru, ker ti bom razbila bučo ! Potem bi pa še z njim razčistila. Njemu bi vrgla vse, VSE kar vem v obraz, dobil bi jih po buči, to 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Naredi kažin, to pomeni, da narediš red doma. Zaradi tega se res ni treba ločevat, zaradi nezrelosti nekaterih koz in tudi tvojega moža. Verjetno paše njemu in njej da se igrata te ljubezenske igre, oba nezrela, to se vidi. Zato udri z vso močjo. Ne boj se. Družina mora ostat skupaj, zato naredi red pri hiši. Srečno.

Ne štekam zakaj ene mislite, da si zmišljujem, po čem? Pač sem prepričana, da me ni prevaral v smislu seksa, me pa boli, ker ji take stvari piše. Pa si mislite, kar hočete, ampak eno je seks eno so pa besede.

Ja, no, potem pa požiraj, trpi in tiho bodi, kaj pol težiš? Očitno ne ti in ne on nimata jajc. On bo večno kuril in vzdihoval za drugo, ti se boš večno bala izvedet resnico, ki je, da si možu “zasilni izhod”, ker pač ne mor eimeti one, ima pa tebe. Če vama tako paše, pa tako imejta. Kaj že je bil tvoj point?

očitno je itak brezveze, da ti človek kaj svetuje, ker ne boš naredila nič

pojdi v kot in se cmeri. pa boj se, da se te tvoj dec enkrat ne bo naveličal, ko si bo našel drugo, ker takrat te bo on vrgel pri vratih ven.

Ne mi zameri; toda , če bi ga našla na babi, pa bi rekel: “Saj ga nisel (še) imel not”….bi bilo ok, ker te ni prevaral?
No, ne bom ti solila pameti, vsak pač sam ve kaj in kako. Tebi in tvoji družini pa želim, da ostanete skupaj in , da si z možem zaupata. Brez tega slednjega je vse nično. Verjemi. Vse dobro ti želim.


Zakaj že? Če je ta ženska tako odgovarjala ga je lepo držala na distanci.

Pa ce bi moj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega pisal s kaksno drugo, bi …
Draga “tako boli”, besede niso konj in besede tvojega moza kazejo zanikanje druzine in zene.
Saj ce sta skupaj zaradi otrok, ni panike, pac briga te potem vse skupaj. Ampak, ce pricakujes, da bosta na stara leta uzivala skupaj, potem nimata z mozem enakih zelja. On bi bil s svojo bivso…

ja nč pol, tko k sem ti že napisala, glede na to da je ona daleč, počaki, da ti reče da gre na službeno pot in pejd za njim po ˝trd-en˝ dokaz :)))


Torej je sex huje, besede pač malo bolijo?

Seveda so tud take………..sam tale pa naklada pa naklada, pa si naenkrat nekaj spomni kaj je naspisal dedc………haha.no ja; boli mene kur…. ni moj problem. :))[/quote]
ja saj vem da naklada,ampak dejansko obstajajo zelo tupe zenske ali pa preracunljive,to dvoje je treba znat locit..tupa ne vidi in ne slisi,ker hoce bit opica mica se naprej,preracunljivka pa vidi interes v slepoti,bolj je slepa,bolj je na plusu haha

Kaj pa tisto: papir vse prenese…
Vidim, da ste vse po vrsti prepričane, da bi ga morala postaivit pred vrata. Meni pa se sploh ne zdi. Meni vse tole deluje kot pač ene sanjarije, ki jih človek izživlja še na ekranu, ne le v (mokrih) sanjah. Ne rečem, predvsem smsanje bi šlo meni zelo na živce, in tu bi hitro postala tečna, da bi nehal. Pisarjenje po facebuku je meni osebno neumno, ampak moram priznati, da si jaz z enim od svojih bivših tudi včasih izmenjujem malo dvoumne mejle. Pač, veš, da te je veliko povezovalo, narazen sva šla že pred leti, in fajn mi je z mojo družino, ampak se mi ne zdi nič narobe, če pade kak dovtip (sva namreč z bivšim oba v takem poslu, da sva hočeš-nočeš večkrat na mejl zvezi), če so kje kakšne tri pikce, če on meni napiše, lepo te bo spet videt, se meni ne zdi nič narobe. Je pat udi res, da ko se srečava na kakšni prezentaciji ali drugem dogodku, sva precej bolj zadržana kot po mejlu. In se ne bi nikoli spustila v karkoli. Ampak papir vse prenese…

Seveda so tud take………..sam tale pa naklada pa naklada, pa si naenkrat nekaj spomni kaj je naspisal dedc………haha.no ja; boli mene kur…. ni moj problem. :))[/quote]
ja saj vem da naklada,ampak dejansko obstajajo zelo tupe zenske ali pa preracunljive,to dvoje je treba znat locit..tupa ne vidi in ne slisi,ker hoce bit opica mica se naprej,preracunljivka pa vidi interes v slepoti,bolj je slepa,bolj je na plusu haha[/quote]

Mah … zajebancija ali ne. Če spodaj ena razmišlja, da bi šla od moža, ker je ravno eno stanovanje na voljo (sicer bo pa še malo z njim ali kako), potem lahko ena druga najde opravičilo za čisto vse, tudi za porabljen kondom v njeni zakonski postelji (ona pa jemlje tabletke). Na koncu jo tip tako obrne, da se mu še opraviči, ker je našla kondom.
Po svoje tako mogoče celo laže furaš skozi življenje …

New Report

Close