Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOPISOVANJE Z DRUGO

DOPISOVANJE Z DRUGO

Super 🤣

Kaj pa je vsebina teh sporočil?

samo goli fuk, brez dopisovanja, klicev in podobnega sranja, če se strinja, prav, v nasprotnem primeru jebse

Hahahahahaahahhahabababaab

Odgovor na objavo uporabnika
čubika, 21.10.2021 ob 11:53

Pozdravljeni, prosila bi vas za pomoč – nasvet. Sem poročena, imamo 2 prekrasni hčerki. Mož priden, delaven, ljubeč oče,…

Vse ok, do 1 leta nazaj. Mož si je začel dopisovati z žensko, ki bi mu lahko bila hčerka. Na začetku me ni motilo, ker sta bila včasih sodelavca. Ko sem ugotovila da si dopisuje z njo, sem mu povedala da mi to ni všeč. Saj se z njo dopisuje vsak dan. Pravi da sta samo prijatelja. Ampak prijatelja si nebi vsak dan pisala cele romane. Priznam, da sem postala zelo ljubosumna. Večkrat sva se že skregala zaradi tega. Posledično tudi sex več ni to kar je bil.

Razmišljam da bi dala vlogo za ločitev, saj z pogovorom nič ne dosežem.

Prosim za vaše mnenje, kaj bi vi naredili na mojem mestu ?

LP zaskrbljena

tako dopisovanje se je končalo z vlogo za ločitev. njegovo, seveda, ker se je nesmrtno zaljubil.

bolj kot se spuščaš v intimne pogovore z nekom, večja je verjetnost, da se zatreskaš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 21.10.2021 ob 12:31

Omisli si tudi ti enega za “dopisovanje”. Lahko se tudi meni javiš.

hahaha zmenjeno 😉

Nismo se včeraj rodili, da ne bi vedeli, kaj pomeni, ko si partner redno dopisuje z drugo osebo. Slej ko prej se v teh primerih povežeta na čustveni, kasneje pa še na telesni ravni. Ne se slepiti in prav nihče me ne prepriča, da si z nekom redno piše, ker nima drugih namenov. Slej ko prej se ti pojavijo. Pri eni ali drugi strani, največkrat pa pri obeh. Takim ljudem nekaj manjka v zvezi, nekaj, kar želijo nadomestiti ali nadoknaditi z drugimi, a njihova ubrana pot prinaša nove težave. Namesto da pišejo drugim, bi to raje storili s partnerjem in se konkretno pogovorili, kako naprej.

S tem bi prihranili sebi in sedanjemu partnerju veliko težav. Zakaj pa se dogajajo tragedije? Ravno zaradi takih stvari. Laži, prevar, neiskrenosti in pomanjkanju komunikacije v zvezi.

Če bi se vsi, ki so kdaj varali, toliko posvečali svojim partnerjem, kot se potencialnim ljubimcem, potem bi bila verjetno oba v zvezi bolj zadovoljna. Nekateri sanjajo o večnih metuljčkih v trebuhu, večni zaljubljenosti… Še pri vsakem paru to slej ko prej mine. Ostane spoštovanje in večna povezanost, ki ji rečemo ljubezen. Če te ni, preprosto končajte zgodbo, da lahko vi in vaš partner najdete nekoga kompatibilnega sebi.

Ne vem, zakaj si tudi nekateri delajo utvaro, da pa bo z drugim boljše. Metuljčki bodo tudi pri naslednjem odleteli. Nič ne traja večno. Kdor misli, da ja, bo večno iskal nekoga drugega in nikoli ne bo zadovoljen.

Odgovor na objavo uporabnika
čubika, 22.10.2021 ob 12:51

hahaha zmenjeno 😉

Maš kakšen kontakt?

Nikoli ni nedolžno…če nisi srečna z njim, če nima namena stvari uredit v glavi in lajfu… Pojdi. Bolje sama srečna, kot v vezi zagrenjena in žalostna.

Vsekakor se hitro zbližujeta in navajata eden na drugega , da se ocitno zaustaviti več ne moreta . In kaj bi rada ona od tvojega moža in kaj bi rad on , da jo tako vpeljuje v svoje, vaše življenje?  Men se ona zdi ena mrha , ker drugače je ne morem imenovati saj se vpleta v vaš vsakdan in mož bo to težko prekinil. No pa saj se že vidi , da ti želi speljati . Povej možu , da je stvar resna in da razmišljaš o ločitvi . Po hitrem postopku takoj in sedaj naj se je odkriža .

Glede na to, da že resno razmišljaš o ločitvi, nimaš kaj veliko za izgubit. Njemu postavi ultimat ali se to neha ali pa ločitev. Če se bo upiral z egom in vsemi štirimi, nima smisla nadaljevat s takim človekom. Njo pa povabi na kavo. Verjetno ne bo hotela prit, jo boš pa vsaj spravila v neprijeten položaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 22.10.2021 ob 15:07

Maš kakšen kontakt?

Javi se v zs🤪

Odgovor na objavo uporabnika
Mateja976, 21.10.2021 ob 12:48

Ne vem zakaj delaš tako paniko? Jaz sem poročena, imam sina in hčerko, pa grem vsak dan po končani službi za urco ali dve k sodelavcu na kavo. Se malo pogovoriva o delu za prihodnji dan, pa zato še nimava intimnih odnosov, saj več kot do poljubov in božanja med nama še nikoli ni prišlo… Mož pa med tem časom pobere otroka iz vrtca in pogreje kosilo, ki sem ga jaz skuhala prejšnji večer..

Ne delaj panike po nepotrebnem, da ne bo res ušel, kriva boš pa ti!

Poljubi in božanje ni nič?

Ne razumem kako je lahko vse ok super enkrat… Pol pa se on dopisuje z drugo. Plus sex ni več isti??? Kaj je kle ok??

Jaz sem imela podoben primer. Moj je imel prijateljico/sodelavko, s katero sta službeno delala in bila tudi prijatelja. Sta se dopisovala in tudi dobila vsake toliko časa. Meni se to več let ni zdelo nič takega, potem sem pa v določenem trenutku zaznala, da je tega več/preveč. Lahko, da je bilo tega že prej toliko, samo prej sploh nisem razmišljala o tem. V glavnem, pogledala sem v njegov chat (ja vem, ne bi smela) in videla, da je to dopisovanje vsak dan, sicer bolj v smislu, kako se kdo ima, kako je v službi, kje je kdo bil za vikend. Čist sem bila preč in sem mu potem rekla, da je tega sedaj preveč (nisem mu povedala, da sem pogledala pogovore) in me je nekako upošteval. Še vedno je bilo dopisovanje, ampak manj, sedaj pa sploh slišati ne morem več zanjo. Čist se mi je zamerilo vse skupaj, pa prej več let nisem nič razmišljala od tega. Očitno je prešlo neko mojo mejo, pri kateri je bilo še ok. Sem mu pa ene dvakrat še potem rekla, da je bilo preveč tega in da nočem več nje skoz z nama. Videl je, da mi res ni več kul. Pa tudi mislim, da je sam prišel do tega, da je bilo preveč tega dopisovanja.

To je moja izkušnja.

Imam sodelavca. Skupaj v pisarni in na terenu sva 8 ur. Verjamte, da mi marsikaj pove, tudi kar svoji ženi nikoli ne bi. Nimava nič, niti nimava namena imet, ampak dopisujeva pa si ne.

Rada ga imej, skrbi zanj in se mu posvečaj. Osvoji ga in zapelji, če ti je uspelo prvič, ti bo vsakič. Nikar ne obupaj nad svojim zakonom.

Malo se boš morala potruditi, predvsem v spalnici. Le spomni se kako sta, ko sta bila mlada…

Pa zato še nimava intimnih odnosov. Saj Več kot do poljubov in božanje ni prišlo. Ta zmaga 🤣🤣🤣😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😆😂😂😂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Prezgodaj, 27.10.2021 ob 19:25

Pa zato še nimava intimnih odnosov. Saj Več kot do poljubov in božanje ni prišlo. Ta zmaga 🤣🤣🤣😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😆😂😂😂

 

Za nedolzno Matejčico ☺☺☺ Jebem* se ja, al nikakor neče da uđe 😆😆😆

Točno to. Išče kar doma ne dobi. Vznemirjenje, spremembo in občutek, da je lovec.

Če želiš obdržati vezo, ti predlagam, da se nehaš kregati, narediš nekaj sprememb na sebi in začneš z njim sexati kot z zajcem.

Kako dolgo pa še bo imel željo pisati, če mu boš ti doma dala to kar potrebuje?

Da je sploh prišlo do pisanja, je razlog v prvi vrsti, da doma (za njega) ni bilo več to, kar je bilo.

Najprej sprejmi odgovornost.

Potem pa odločitev če ga hočeš. Če je tvoj odgovor “da”, potem ga zapelji.

Ne poslušaj nasvetov o drugem moškem in ultimatih, ker boš samo uničila vajin odnos. Ženske mislite, da bo moški skočil, če mu postavite ultimat. Ne bo. V kaj pa naj skoči k tebi? V tvoje nenehno kreganje brez vznemirjenja in brez sexa? Tega si ne želi. Zato verjemi, da je vsak sms z njo (tudi če je o delu) njemu prijetnejši od tvojega teženja.

Zapelji ga ponovno, kot si ga takrat, ko sta se spoznala.

Ej modi,vprasanje.

A se te teme na rendom ponovo odpirajo al dejansko nekdo to bere pa rece u ja dejmo se kaksno na to temo rect?

Dej ne nabijajo. Kdo bo pa gledal take stvari.

Dej ne nabijaj. Kdo bo pa gledal take stvari. Normalen moški že ne….

Najprej sem njemu rekla naj preneha s dopisovanjem in to takoj. Nekaj dni je bil mir. Nato se je spet začlo. V tej situaciji sem pisala njej. Ker pa je bila ženska njegova sodelavka in srečno poročena sem imela aduta v rokavu, njenega moža in njuno službo. Nato ji napisala kaj ji pripada. Njemu sem pa rekla, da se naj odseli. Takrat lahko pa počne kaj želi in šče druge ženske po portalih. Takšno početje ne pomeni spoštovanje in ljubezen do svojega partnerja.  In takrat se je tudi pri meni zgodila ohladitev do njega.

Pravim pa, takrat ko je imel čas si pisati z sodelavko in ostalimi ženskami, bi si moral vzeti čas zame. Če bi imel doma z mano boljšo komunikacijo bi bila oba bolj srečna. Tudi jaz bi se rada na njegov račun včasih nasmejala in bila zraven njega srečna. Moški se mora doma bolj truditi kot pa drugje. To ne pomeni,  če živimo z njimi, da komunikacije pa ne potrebujemo.

New Report

Close