Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DOPUST!!!???

DOPUST!!!???

Dajte mi kakšno idejo kje preživeti letošnji dopust. Pa ne Hrvaško! Jo bomo letos ignorirali.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Turčija

Juhej! Sem vedla, da me ne boš razočaral :))). Si bil tam? Malo napiši. Pa kako si šel tja, pa koliko te je koštalo itd. Saj veš, firbec.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nisem še bil tam. Če bi bilo po moje bi šel kar v Atomske toplice

Turčija je samo videna po katalogih in mi je lepša kot Grčija

Pa treba je upoštevat, da imamo tudi enoletnega mulčka :)). Slovenija mi je itak lepa, ampak za letos smo si nekako predstavljali, da si privoščimo tapravo tujino (in ne tujino Hrvaško kot zadnja leta). Mogoče počakamo na last minute in bomo imeli kaj sreče.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hmmmmmmmmmmmmmm, pol bo pa res kriza. Sej pravim. Atomske toplice. Super, luštna narava, pa še dat se imaš kam. Imajo najstarejšo lekarno (Olimje), pa Jelenov greben, pa pravljice v eni hosti, ma super ti povem

škrat ma tavžent idej

ampak
je treba najprej vedet
za kolk časa in kol gnarčka,
pa za kolk ljudi,
ko v mojih Butalih je to tko ne de..

je pa zmeri dobr izklopt telefončke,
pa zvonce, pa vsem napovedat
da te NI,

pa maš dopust Vornih

Lilčika, a ne bi ti šla spet tja dol k svetilniku Sv. Ivana ?
Bi nardila še enega dojenčka ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne more prnest s seboj ribe za delfinčka. !!!
Odpade v štartu !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

So pa tam tile zagoreli in “za…….ni” Grki malček
boljši in njihova solata tudi !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

za koliko časa? 10 dni
za kolk dnarčka? čimmanj, hahaha. (cca 150.000 sit)
za kolk ljudi? 3 (2 – velika 1,68 cm in 1,75 cm + 1 – mičkeni cca 78 cm)

Ko sva bila sama, sva se včasih za kak dan zaprla noter naju NI BILO! Je bilo tko fino. Ampak zdaj bi vseeno nekam šli, pa tamali itak ne zdrži noter cel dan.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:))))). Oja, jaz bi se takoj šla spet Robinzona, ampak je tamali premajhen. Drugo leto!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Bejž namest mene krompir kopat k moji tašči, pa sadje pobirat, pa kosit,pa………..
Aja ,kam? Spodnje bohinjske gore.
😉

Hej, saj si dec! Reci NE! Ne bom kopal krompirja, grem na ta pravi dopust! No, edino, če ga potem dobiš toliko za domov, da ga imaš za celo leto, kar pomeni, da ga koplješ tudi zase?

Aja, pa nisem napisala “aktivni dopust”, hehehehehe

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

LILI.. po padla spet kakšna riba :)?

Mogoče pa res! Kam greš ti na dopust?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

uau … jest bi tud na en dopust :)))

al pa dva 😉

no resno … men Turčija ni bla kej dost všeč … mam ful rada muslimane pa to … ampak tam je morje svinsko umazano … ljudje pa ultra prijazni 🙂

za potovanje je Turčija super .. sam razdalje so ogromne … za morje pa … no … edino če so se kej popravili … jaz sem bila tam 12 let nazaj 🙂

odvisno je še a si želite z avionom v hotel? … al ste bol ‘divjaki’ :)) tko kot mi 🙂 … pa ruzake in šotor .. in šibat naokol:)

Grčija še nisem bila … nas čaka .. enkrat 🙂 … bomo pa po vsej verjetnosti naslednje leto takle čas šibali na Djerbo … al pa na kak grški otok 🙂

letos pa vabi Strunjan 🙂

drugače je meni ful všeč Korzika .. Sicilija …

ojoj počitnice … kdaj bomo spet šli na prave počitnice 🙂

B.

Že drugo leto greste lahko na dopust. Tisti ta pravi dopust pa ne vem če bo še kdaj… saj veš, čim večja so deca, tem večji so problemi in skrbi :)))).

Mogoče bomo pa kar v Slo ostali in tukaj zapravili naš denar. Bomo najbrž res počakali na last minute.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

mi smo šli last minit samo 1x … je bilo ok … samo hoteli mi nekak ne grejo … ampak letos se mi pa ne da drugače kot … v hotel 🙂

drugo leto bo že drugače 🙂 … gremo nekam ven .. za dalj časa … se radi potepamo 🙂

slovenija je itak ful lepa … morje je pa bol švoh … na žalost 🙂

Korzika ma ful lepe peščene plaže 🙂 meni je tam zelo lepo 🙂

B.

Jaz še nikoli nisem bila v hotelu, ker mi je bilo vedno bolje, če sem sama kuhala oz. kdo od mojih in da nisi nujno mogel kosila jest npr. od 12h do 15h. Ampak letos, bi pa mogoče probala… čeprav mogoče ni prav pametno, ker imamo enoletnika.

Eh, bomo že. Če ne prej, sporočim konec avgusta kje smo bili.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ja lili … važno da greste nekam in da ste skupi in da vam je lepo 🙂

pa potem res javi kje ste bili in kako je bilo 🙂

mi gremo kr v strunjan 🙂

B.

pa je res še mičkano:)

zdej če bo tropska vročina, malčki
full uživajo npr.. na Veliki planini,
(bo spalo dete kot kamen, bo za vaju več cajta:)))))
se da pa tudi marsikaj drugje v Sloveniji
najt..

ker škrat ponavad ne priporoča
morja sredi sezone za takoo mičkene, je
bolje prej še bolje pa potem jeseni.

New Report

Close