Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dopust v stanovanju

dopust v stanovanju

Mihac zaradi zdravstvenega stanja ne smem nikamor.

Jaz pa uživam v dopustu kjerkoli, tudi doma kakšen dan. Zakaj pa ne? Odvisno tudi kje si doma, če si v enem blokovskem stanovanju je malo težko biti cel dopust doma, doma. Če pa si v hiši z vrtom pa to ni tako strašno.
Jaz grem najraje v hribe, vmes prespim v kakšni koči in to je to. Ali pa se grem okopak v bližnje jezero.
Če grem na morje mi je to najljubše junija pred gužvo ali septembra po gužvi. Ponavadi grem sama, tako da mi to najbolj ustreza, da se cel cajt ne zaletavam v družine in pare. 🙂
Vmes grem še v kakšen gozd po gobe ali pa v naravo nabirat rožice za čaje.

Ok, ti ne mores nikamor, gre pa lahko moz z deco kam.
Sori, ampak da zdaj vsi zdite doma, ker ti ne mores nikamor, je bedarija.

Malo uporabi tudi mozgane
Mož dela zato da imamo kaj za jest.

Moz ima menda vsaj 5 dni dopusta in to placanega!
Plus vavcerji pokrijejo 5 dni dopusta!

Ce kdaj, potem je pa letos dopust res izvedljiv za vsakogar!

In ne, nimam polne riti, vem kako je biti brez denarja s kupom zaostalih poloznic in praznim loncem in vem, kako je biti dolgo na bolniski!
Vem tudi, kaj je obup!
In v vsem tem sem se naucila iskati resitve, resitve pa vedno so! Letos pa sploh! Kaj bi dala za en sam vavcer za 200€ pred desetimi leti!

Ne ga nima 🙂
Se ne rabiš sekirat kaj mi imamo in nimamo
Jaz sem samo odg na vprašanje 🙂
Nam je tudi tko fajn

Letos planiran dopust odpade zaradi koronavirusa, kot prvo ne gremo zaradi nevarnosti okužbe kot drugo pa, ker imava oba iz služb prepoved karkšnihkoli potovanj in udeležb na dogodkih (protesti, koncerti, fitnes centri, termalna središča, itnp). Tega se držimo.

Glede nato, da je dopust prestavljen za nedoločen čas, pač delamo dalje :).

Ok, ti ne mores nikamor, gre pa lahko moz z deco kam.
Sori, ampak da zdaj vsi zdite doma, ker ti ne mores nikamor, je bedarija.
[/quote]

pri nas je tako, da ali gremo vsi ali pa noben.
Doma pa res ne bomo nikogar puščali in drugi šli uživat. Pomembna mi je obzirnost do članov družine. Če ne moremo vzet družinskih članov, ki jih moramo imeti najraje in se moramo zmeniti kako se bodo oni počutili, potem ne gremo in smo skupaj. Pomemben del dopusta zame je da smo skupaj, vse ostalo je sekundarno.

New Report

Close