Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dost…počivanja in sedaj malo nežnosti…ali pa malo "HOT" variante;))

Dost…počivanja in sedaj malo nežnosti…ali pa malo "HOT" variante;))

“Takoj me je pritegnil…krive so njegove seksi oči. Pa lepo oblikovane dlani ima. Nisem se mu nasmehnila, da ne bi žena opazila. In kako zoprna je, če bi le vedeli. Sem se ga dotaknila z bokom, ko sem jima stregla, tako, da ona ni videla. Ko bi me vsaj poklical…”

In potem je še nekaj…na koncu pa sledi: Uporabi domišljijo….

In sedaj uganka : “Le kje hudiča sem doživela to…”
Pa ne u sanjah…bilo je resnično…se smejim…kdor ugane dobi…nekaj lepega…se splača…cmokito in dost je blo lizanja ledija in pitja kofetke…alora kletka spet sem tu…gremo migat!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

???????????????????????????????????????????????????
WFTFIT?
Sp

V tunelu… ko si bla v komi….

ma kdo bi te razumel…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

v tunelu pa še nisem bila u komi, kvečjemu u temi;))….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prevod WFTFIT

What for the fuc* is this?

Enostavno ne!?
Sp

Ja…sedaj pa vem…ti pa le mal pomisli…se splača…nagrada je tko hot…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ABLUBE!!!!!!!!!!!!!
(Štumpi)
Sp

Ti dobro veš, da če jaz nekaj rečem, to naredim…in ablube tala Štumpi in ne jaz…moje se izpolnijo;)) in pika…no slej ko prej….vcasih kaka z rahlo zamudko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja,sam da upanje ostane…..
Sp

dejanja…ne upanje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ah,pejt mal dol k Soči pesek sejat no!
Sp

Vprašanje je bilo…”le kje hudiča sem to doživela”…ja iz časopisa ne, ob prebiranju reklame za sladki greh…to je to in nagrada je moja…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

KDO TALA moje ABLUBE !!!!!!!
sprevžko ,dovolim ti da jo po riti digi dagi….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Dragi moj…tvoje ablube…talas samo ti…kar pa se po riti digi-dagi tiče, pa lahko spet delaš sam ti;))!!! Ker so to spet tvoje besede in le ti ves kako to gre, aneda???;)) Se smejim…hihihihihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close