Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dovolj jokanja!!!

Dovolj jokanja!!!

Dovolj jokanja!!!!!!!! Življenje je lepo in @!#$ gleda še probleme!!!!!!!!! Evo! Bom pač odrezala in šla pohajat sama……. In če bom po poti srečala še kakšnega tipa….eeee…možek…pazi se!!!! He, he, he………. Potem me boš pa gledal kot punčko iz porcelana in boš pozabil na tatkota in mamico…….Tako!!! Se mar motim??? Se bomo pa šli na grd način………!!!!!!!!!!

Ne rabiš nobenega moškega ob sebi. Imaš ga. Pač pri tašči. Bo že videl. Osnova naj ti bo to: KAJ JE DOBRO ZATE IN ZA OTROKA

To je to…dobi tisto iskro, ki ti bo dan naredila popoln…pa ne mi sedaj spet takoj pomislit, da svinjam…ne mislim iskric na dveh nogah….da smo si na jasnem…naj bo kakrsna koli iskrica…samo da ti življenje naredi tapravo……cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Midva pa imava isto misel

Saj se hecam Seba………Ne bi ga zamenjala. Saj vem, da se bo obrnilo na bolje. Se mora…Eko….Sem že boljše volje. CMOKA in hvala.

cmoka tudi tebi

Tako! Bom šla spet na shoping! Enega sem že naredila….zdaj me pa čaka še LJ. Verjetno bom res šla….In full na veliko zapravljala!!!

Ta je bil zame………kaj pa za ta mičkenga….??? He, he,he

Poln polpriklopnik cmokov za zvezdico in…….ne vem imena

daj si duška

Sporoči…malo prej, kdaj greš v LJ…..mogoce se ti pridruzim…ce mi bo cas dopuscal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ime……….vojna tajna………

Ja…saj sva špičona…ti si moj in jaz tvoja…pa da ne bi enako mislila;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mi boš pomagala zapravljat???

Bom, bom………..SHOPING!!!!!!!!!!!!! Prihajam!!!!!!!!

SAm probal sem hehehe. Pa za tamalo, tamalega tudi. Moško ali žensko

mislim ej. Kako neodgovorno. Kazen?

yupiiiiiiiiiii

Tole bo pa deževalo danes hehehe

zakaj…kazen…kaj sem pa sedaj ušpičila…oziroma kaj nisem;))???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ma si mislil moje ime?

Zakaj?

nene. od naraščaja

ne, sem mislil na mojo kazen. ker sem tako neodgovoren

Za fantka bi nekako imela nekaj na zalogi, za punčko pa še ne vem………
Kaj bi ti rekel?

New Report

Close