Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dovolj jokanja!!!

Dovolj jokanja!!!

tolk žens na kupu za nakupovanje

Kolko? Jaz in sonči…

Moja je Hana, če bo pa fant kdajkoli bo pa Timotej

yap

Vem…to si mi že enkrat povedal…imaš še kakšno ime za punčko na zalogi?

Ja…bova obe…si dajale duška…bodo kar iskrice šibale iz najinih učk…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ti pakiraj zvečer in popoldne delaj nama družbo;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mukekelefa, Saksida. Hecam se. Moja je na vsak način hotla Iza.

Ma ne, no……….Ma ne Iza…….

Iskrice iz učk….in soldki iz denarnice….

To je bil predlog. Ida, Ele, Ela,

Ne morem. Moram še avto pripravit. se pravi spucat, prekontrolirat njegove življenske tekočine itd. Ker moja z avtom ostane dol, midva s tastom prideva pa domov. Pravkar sem zvedel, da pridem v ponedeljek

Tiskarski škrat: V NEDELJO

Okej…naj ti bo…pri nas imamo tako urejeno…da je vsak z svojim…avtom dol;))…no življenske tekočinice…pa naj bodo takšne ali drugačne…pa res preverja moj…moj…in to kar nekaj časa traja ja…in zato res ne boš imel časa…pa drugič;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ali tretjič hehehe

al pa enkrat že…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

glaven, da je vlažen, a ne?

Iskrice iz učk….in soldki iz denarnice….pol bodo pa solzice iz učk

In čakanje na novo plačo:))))))))

… naši miroljubni zvezdici je pa prekipelo … :))))))))

No … pohajat malo s prijateljicami … to ni slaba ideja … ampak … vse v mejah normale … Veš … vračat isti šmoren nazaj ni v redu … :((( … pol pride sam do brezveznega kreganja … Nima smisla … :)))) … Pogovor reši vse … pa čeprav je treba kdaj tudi 100X načet pogovor … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

To…ampak paše pa…sem ta teden že špičila to…so soldki tko leteli in moj dragi je bil tko pozoren do mene..ko sem se vrnila…, ko me ni imel ob sebi celo popoldne….me je greškal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ali regres

A si ti moja bodoča. K pri meni doma

da ne boš ti nazadnje kar doma ostal…pri meni;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

brez tega ne gre…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close