Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dovolj jokanja!!!

Dovolj jokanja!!!

gre. zakaj pa ne. na suh

bom kar šel. čeprav……..

ja saj imaš prav…vprašanje je kaj…gre na suho in kaj ne…aneda!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Yap. Sam je boleče. Pol pa pljunemo hehehe

Zvezdica , ne smeš biti nestrpna .
Je pač tako , da ženske drugače pojmujemo pozornost in kako naj bi se izkazovala ljubezen .
Pa nas nimajo zato nič manj radi.
Bodi zadovoljna , da tvojemu možičku ni treba dokazovati svoje ljubezni tako , kot to v glavnem počnejo moški – takrat , ko si zares v težavah !
Vse ostalo za njih navadno ni pomembno , ker se jim zdi , da za take reči kot so čustva ni potrebno prevečkrat izgubljati besed. Povejo enkrat in za zmeraj (vsaj nekateri , no 🙂

Razumem pa , v kakšnem duševnem razpoloženju si – potrebuješ veliko nežnosti , ljubezni in razvajanja.
Ampak , vidiš , TOČNO to pa je tisto , kar moški ne bodo NIKOLI do konca razumeli – ker jim pač , žal , nikoli ne bo dana možnost biti “mame ” :)))

Pazi nase in imej se rada – za dva :)))

Ejjjjj….bova spet bontonkota vzela v roke…ti bom dala pljuvanje…je lepše kaj dišečega…bolj mazljivega;)), jao meni…špicek moj…ne vem…kaj naj še naredim, da se to norenje …umiri,))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okus čokolade, njamiiiiiiii

ja…ko se topi v ustih…ko je tako sladka…joj…joj…joj;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa z lešnikom se igrat. Z jezikom ga voziš gor pa dol…..

… ma kaj si veverica , al kaj ;)))))))))))))

ne najraje se zagrizem vanj…;)))…saj veš…u

lesnik …ne…ali pa se kam drugam;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala Niki, za te lepe besede……….Imaš prav. CMOKA

New Report

Close