Najdi forum

Splash Forum Koronavirus dr lejko zupanc je le priznala kakšni bolniki so na kovid oddelkih

dr lejko zupanc je le priznala kakšni bolniki so na kovid oddelkih

skratka stari pa bolni, maligne bolezni, več bolezni, kronične bolezni in tako dalje, seveda je tudi kakšen bolj mlad pod 67 let, ampak tusd slepa kura zrnje najde kanede. tako je v življenju. večina na oddelkih so bolni starci s kupom bolezni in to se prikriva ves čas mnogi pa lažejo  da so mladi tam. ja en .če sem jaz narobe razumel odmeve se opravičujem vsem navedenim in besede vzamem nazaj popravite me

Povprečna starost (veš, kaj to pomeni??) je 62 let! To pomeni, da jih več kot polovica niti ne izpolnjuje pogojev za penzijo, kaj šele da bi bili betežni in obnemogli starčki. V 2.valu so umirali starčki, v tem valu ste na vrsti antivaxerji vseh starosti!

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 24.08.2021 ob 22:40

Povprečna starost (veš, kaj to pomeni??) je 62 let! To pomeni, da jih več kot polovica niti ne izpolnjuje pogojev za penzijo, kaj šele da bi bili betežni in obnemogli starčki. V 2.valu so umirali starčki, v tem valu ste na vrsti antivaxerji vseh starosti!

Pazi, da se v jezik ne ugriznes. Zarečeni kruh pa to…

ljudje so hodil  v penzijo pri 55 ih pa mal čez, povprelna starost unih na oddelkih je pa 67 še enkrat si poglej odmeve.

 

pri 62 ih čeprav je starost višja, imajo ljudje že kup zdravstvenih težav, in ja so že betežni starčki mnogi od njih. zdej bodo pa še bolj ker so dobili doze stgrupa pa celice fetusov abortiranih otrok, seveda to farjev dosti več ne briga si ne upajo več protestirat ker jih je janez za jajca privil. brez sodelovanja ni denarja dnear je pa sveta vladar. se še spomnim kako so cvilili prve dni cepljenja, ko jih je janez privil so obrnili ploščo

 

Bolj, kot to kar pišete je men psdlo v uho, ko je povedala, da cepljenih ni v bolnicah, če pa že pa so le kratek čas. To zadnje je zdaj nova mantra. Doslej so bile, da cepljeni ne mormo ponovno zbolet, potem, da ne mormo prenašat virusa, nato, da nas obvaruje težjega poteka in potem da nas obvaruje bolnice. Zdaj bo ta, da nas obvaruje VEČDNEVNE bolnice.

Papaaaa…do naslednjič……

Odgovor na objavo uporabnika
Petelin, 24.08.2021 ob 23:02

Bolj, kot to kar pišete je men psdlo v uho, ko je povedala, da cepljenih ni v bolnicah, če pa že pa so le kratek čas. To zadnje je zdaj nova mantra. Doslej so bile, da cepljeni ne mormo ponovno zbolet, potem, da ne mormo prenašat virusa, nato, da nas obvaruje težjega poteka in potem da nas obvaruje bolnice. Zdaj bo ta, da nas obvaruje VEČDNEVNE bolnice.

Papaaaa…do naslednjič……

na enem drugem forumu sem prebrala,da je v enem od teh dni v izraelu umrlo baje 20 oseb, od tega je bilo 15 cepljenih in menda naj bi izraelski minister za zdravje izjavil,da je šlo pri teh cepljenih za lažjo smrt…

to je potem najbrž nadaljevanje prepričevanja kot ga ti navajaš- najprej cepljenje zagotavlja zaščito, ne morte zbolet, potem je bilo – ne zagotavlja popolne zaščite, ampak, če že zbolite zbolite lažje, potem nadalje, ko so nekateri tudi s težjim potekom zboleli – smo slišali razlago, če ste cepljeni boste lahko imeli nekoliko težjo potek, ampak ne boste potrebovali bolnice, no zdaj očitno so nekateri tudi že v bolnicah, ampak samo za kratek čas, potem na koncu bomo po tem vzorcu razlag stroke in opravičevanja smiselnosti cepljenja prišli do razlage, da cepljenje zagotavlja lažjo smrt, kot pa če nisi cepljen… očitno v Izraelu – med najbolj precepljenimi nacijami, so že tam… glede na  izjave ministra.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj kvasiš ti, 24.08.2021 ob 22:50

pri 62 ih čeprav je starost višja, imajo ljudje že kup zdravstvenih težav, in ja so že betežni starčki mnogi od njih. zdej bodo pa še bolj ker so dobili doze stgrupa pa celice fetusov abortiranih otrok, seveda to farjev dosti več ne briga si ne upajo več protestirat ker jih je janez za jajca privil. brez sodelovanja ni denarja dnear je pa sveta vladar. se še spomnim kako so cvilili prve dni cepljenja, ko jih je janez privil so obrnili ploščo

 

Ha,ha imam nekaj čez  70 brez kakršnih zdravil, športno aktivna, pa sem se cepila. Kdo nas je pa v stari Jugi vprašal kaj, ko so množično cepili proti črnim kozam? Takrat nismo imeli takih novinarjev in medijev, da bi delali tako propagando proti cepljenju. Danes je pa vse že zmešano.

Pri vseh goljufijah ne moremo biti sigurni, če so tisti, ki so se okužili, res bili cepljeni. Za 50 evrov se narkomani hodijo cepit namesto tistih, ki se nočejo cepiti, da dobijo lažna potrdila. Potem pa zbolijo in antivakserji začnejo vpiti, da cepivo ne ščiti.

 

mislim hej, malo cez planke pogledat.

Dohtarji govoricijo o … zdravljenju! Bemimsveca…. zakaj pa ne govorijo o zdravju? Pa sej je jasno! Bili bi … autofbiznis!

Je kdo mal ven pospejal in videl tisto nemsko dohtarco? A? Kolk nasih dohtarjev si to upa?

Bejzmo na kofe… pa cvekajmo naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
nič, 24.08.2021 ob 23:16

Ha,ha imam nekaj čez  70 brez kakršnih zdravil, športno aktivna, pa sem se cepila. Kdo nas je pa v stari Jugi vprašal kaj, ko so množično cepili proti črnim kozam? Takrat nismo imeli takih novinarjev in medijev, da bi delali tako propagando proti cepljenju. Danes je pa vse že zmešano.

In kolikokrat si od takrat ponovila cepljenje proti črnim kozam? Enkrat? Enkrat na deset let? Ali dvakrat do morda trikrat letno? Ker ,vidiš, tisto je cepivo, tole je pa kr neki.

Ne veseli se prehitro, Oxfordska študija pravi, da po 4 mesecih že precej pade učinkovitost tega, khm, cepiva. No ja, saj pri tvoji starosti ne bo potrebno prav veliko poživitvenih odmerkov, vsaj s tem se lahko tolažiš.

Odgovor na objavo uporabnika
hlebonja, 25.08.2021 ob 14:53

In kolikokrat si od takrat ponovila cepljenje proti črnim kozam? Enkrat? Enkrat na deset let? Ali dvakrat do morda trikrat letno? Ker ,vidiš, tisto je cepivo, tole je pa kr neki.

Ne veseli se prehitro, Oxfordska študija pravi, da po 4 mesecih že precej pade učinkovitost tega, khm, cepiva. No ja, saj pri tvoji starosti ne bo potrebno prav veliko poživitvenih odmerkov, vsaj s tem se lahko tolažiš.

In kaj je narobe s tem da se greš večkrat cepit, ne razumem tega kak ste eni ful proti temu haha. Za klopni meningoencefalitis se greš cepit 3x da prime. Podobno je pri tudi drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
v odmevih prejle, 24.08.2021 ob 22:33

skratka stari pa bolni, maligne bolezni, več bolezni, kronične bolezni in tako dalje, seveda je tudi kakšen bolj mlad pod 67 let, ampak tusd slepa kura zrnje najde kanede. tako je v življenju. večina na oddelkih so bolni starci s kupom bolezni in to se prikriva ves čas mnogi pa lažejo  da so mladi tam. ja en .če sem jaz narobe razumel odmeve se opravičujem vsem navedenim in besede vzamem nazaj popravite me

tudi če je kakšen mlajši, je zagotovo kronični bolnik ali debeluh.inja, ki ne pazi na svoje telo, take poberi vask prehlad!

Ne vem kaj se čudite vsemu kar vemo že večkrat iz zgodovine: dokler ni zadosten % cepljenih, virus kroži. Več ko kroži, večkrat mutira in manj pomaga cepivo ki je narejeno za prvotno različico, saj bojo priredili cepivo za naslednjo različico, ampak preden gre to v uporabo, je tu že naslednja,… Nekdo zgoraj je omenil črne koze – tudi takrat je bilo veliko nasprotovanja cepljenju, sem brala pričevanje dr. Bručana ki je šel pomagat cepit na Kosovo, ker je bilo treba v čim krajšem času pocepti vse. Spremljali so ga policisti in vojska iz tistih krajev, ker so vedeli kje vse se lahko skrivajo ljudje, tudi pod kupom gnoja, da se ne bi bilo treba cepiti. Pa (k sreči) si lahko samo predstavljamo kakšno bi bilo naše življenje če bi se takrat zanašali na ljudi da bi se cepili prostovoljno.

Če se hočete cepiti se cepite, nimam nič proti, ampak že 100x pivedano ne nas posiljevat z cepljenjem in terorjem te kampanje. Mislim, da sem lepo povedal znam pa tudi drugače, lepo prosim.

Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
DeLuc, 25.08.2021 ob 21:08

Če se hočete cepiti se cepite, nimam nič proti, ampak že 100x pivedano ne nas posiljevat z cepljenjem in terorjem te kampanje. Mislim, da sem lepo povedal znam pa tudi drugače, lepo prosim.

Hvala.

Glej tako to je. Res je da je to vaša odločitev ampak, vseeno kako pogledaš cepit je treba veliko ljudi da se vsaj ta tok nekoliko zaustavi. Ne rabiš bit ne vem kaki akademik da to razumeš. Žal pač tako je, in dokler tega ne bo, bo pač potrebna takšna ali drugačna kampanija za cepljenje. Drugače bomo naslednje leto v istem dreku in tudi bomo. Nevem kaj še bi radi, informacij o cepivu imate dovolj (seveda če jih pravilno iščete ali pa vprašajte nekoga ki se s tem ukvarja ali pa ve nekaj o tem) cepiva so ok, lahko se odločiš za katerega, so zastonj… jaz res ne vem kaj še bi radi no.

Koliko je sedaj cepljenih v SLO ? Približno 42-43%?  Sposedje imajo vsi blizu 60%. ?

Hrvati 39%, Bih  menda le 11%? Koliko imajo Srbi, ne vem. Zadnji dvoji veliko hodijo sem in tja.

Enkrat spomladi so naši napovedali, da bo do srede poletja cepljenih približno 60%.  Toliko jih še do zime ne bo.

Srbi so tam nekje kot mi, sever nas pa krepko prehiteva. Malta mislim da je prva ali druga, Izrael ki se tako omenja se mi zdi da je sploh nekje četrti po precepljenosti.

New Report

Close