Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Draga, zgodilo se je sinoči

Draga, zgodilo se je sinoči

ko sta otročička že spala, moja je odšla k telovadbi, jaz pa sem sedel za mizo,…. čisto počasi zaprl oči in videl:

tebe, stojiš tam v medli svetlobi vsa dišeča s spuščenimi lasmi, ogrnjena v prosojno ogrinjalo, tako da razločim silhueto tvojega čudovitega telesa, tvoje obline – čvrsta prsa, krasno zadnjico, prelepe noge…
Stopim k tebi, te poljubljam po ramenih, vratu, za ušesi; prste ti zakopljem v dišeče lase. Odzivaš se, objameš me okrog vratu, iščeva ustnice, noro se poljubljava, zmanjkuje nama zraka…… Spustim tvoje ogrinjalo in te golo odnesem na široko mehko ležišče…..

A ti res paše?

Koga ti to zdej kle rajcas…nadaljuj..da se kaj naucimo novga;)…backa ti pa ne brat..okej;)!

Moje roke drsijo po tvoji gladki koži, vmes se poljubljava do nezavesti, sesam ti ušesa, tvoje nabrekle prsi, roke pa mi zaidejo v tvojo čudovito mmmmm, dražim ti klitoris, čutim toplino in vlažnost; od strasti in ugodja se treseva in želiva le drug drugega……
Naenkrat z obema rokama primeš moj nabrekli ud in ga zasadiš v vagino, jaz nežno pritisnem do konca. Zasliši se komaj slišni stok – pri tebi od ugodja polnosti, pri meni od prečudovite topline in gladkosti – eno sva!

A lahko nadaljujeva?

Jaz bom pa mal zleht in povej koga imas v mislih…s kom si zelis to pocet;)…predno nadaljujes..komu namenjas te besede..sanje zelje…s kom si eno???hihih

Pritihotapil se je v mojo bližino, se vsedel na stol in potegnil k sebi. začela sem globje dihati, a nisem nič rekla, raje sem zamižala. Njegove roke so zlezle pod mojo bluzo, nežno in krepko ob enem me je stisnil in poljubil na popek. Počasi odpenjal gumbe najprej navzgor-mi slekel bluzo in hkrati oblačil v poljube. Počasi, kot kapljica vode mu je jezik uhajal nižje in nižje. Skoraj neopazno mi je slekel hlače, jezik je zdrsnil navzdol, mimo čipke do špranjice… Božansko…

Ja saj vidiš, da vsem vam, ki ste z mano in ki ste včasih bile! Lahko nadaljujem?

Diplomat..saj vem komu..namenjas to;)..ja nadaljuj sinicka ti ze pomaga..jaz dons le berem..pocivam-izzivam…

Ja, tudi midva sva, a si se vendar spomnila?

Potopim se v tvoje oči, roke iščejo, prsti nežno, nežno, kot lahen vetrič, drsijo po tvoji goli koži. Iščem vdolbinico, kamor se stisnem, ti me celo objameš. Nežni poljubi postajajo zahtevnejši, telesa se prepletajo, iščejo, roke postajajo nemirne, begajo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Diplomat, ja, sam jamo si kopljem, a ne?

Jaz ne zdžim več, sem že v tebi:

Zapleševa ples ljubezni, ti se vseskozi odzivaš in določaš ritem. Menjavava položaje, obrnem te nase in pazim, da ostaneva eno. Vseskozi te poljubljam kjer dosežem, tvojega delčka poželjivosti ne spustim. Gladim tvoje prsi, hrbet, ritko…..
Naenkrat na hrbtu začutim pritisk tvojih nohtov – ni bolečina, občutim le ugodje…. Koža se ti naježi, tvoje čudovito telo se usloči, slišijo se le vzdihi ljubezni. Takrat potrojiva hitrost in napolnim te s toplo tekočino do vrha. Obleživa zadovoljna, le nežne besede si šepetava na uho, se poljubljava in želiva, da se čas ustavi…, saj ne rabiva ne zraka, ne hrane, ne pijače, napajava se drug iz drugega.

Prečudovita si bila, draga, hvala ti za to!

Nadaljuj prosim, sm že čist hin!

Tudi ti nadaljuj! Prosim!!!!!!

Draga, daj še ti mal, čist mal še manjka!

No, Sara*, kar povej a sem te ali ne?

ti štiridesetih,ona dvajesetih(vsa napeta)

domišljija brez meja

Hocm še….

O ja, sej vidiš, da me tamal boli. Kar ti dej!

Moj jezik ti drsi po celi, čutim prijetno toploto in vlažnost…Ja sinička, kam si odletela?

Tuki sem, KIR.
Te zanima, kaj je bilo naprej?

nezno se crkljava…dan je taprav za to;)

Ja, še vprašaš, poveeeeej! Čivkaj!

najdejo, objamejo, stisnejo, nežno, vse hitreje, se odmaknejo, naredijo prostor jeziku, jezik se sprehaja, masira – glavica je vse bolj napeta, jeziček se sprehodi – do prstov na nogah, nato nazaj, se ustavi, nežno grizlja, odpotuje naprej, proti bradavičkam, vratu, preskoči na čelo, ljubkuje, nežno, kot dih, hočem se potopiti v oči, jih poljubljati

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

A bo nama vseen pršlo, če se bova čist nežn?

Saj ves, da iz neznosti, če je una prava vedno pride tudi kaj več;)…

Ti znaš voljeti
to nije mala stvar –
ti znaš ljubiti i
dati sebe kao dar.
Ti znaš a ja želim sve naučiti
jer nikad nisam srela nekog kao što si ti!

I bit ču sunce koje sija samo za tebe
I bit ču žena koja sanja samo kraj tebe
I bit ču voda kada budeš žedan jer ti
si jedan – ti si samo jedan.

Ti znaš pravu riječ,
kad suze poteku,
ti znaš molitvu – onu pravu, iskrenu.
Ti znaš a ja želim sve naučiti
jer nikad nisam srela nekog kao što si ti.

I bit ču sunce koje sija samo za tebe
I bit ču žena koja sanja samo kraj tebe
I bit ču voda kada budeš žedan jer ti
si jedan – ti si samo jedan.

Kao što je crnoj noči dan,
Kao što je bolesniku san –
to si meni ti, to si meni ti!

I bit ču sunce koje sija samo za tebe
I bit ču žena koja sanja samo kraj tebe
I bit ču voda kada budeš žedan jer ti
si jedan – ti si samo jedan.

Z jezikom razpre špranjico in se sprehodi po vlažni stezici naslade. Vzihujem… Se zapelje čez nasladno točko, me prime in odnese na kuhinjski pult. Nežno poljubi na usta, na vrat, po prsih. Z rokami se sprehodim po njegovih poraščenih prsih, zraven vračam poljube, godem mu v uho. Odpnem mu pas z nožnimi prsti potisnem hlače navzdol, pritipam se do njegove korenine. Nabrekla in mogočna. Mhhhmmmmm. Zagode tudi on, ko ga primem in potisnem vase. Noge mu prepletem za hrbtom, odnese me, nasajeno na posteljo. Nadaljujeva v ritmu rumbe. Z vsakim sunkom me je manj. Izgubljam se v opojnosti ljubezni. Hočem še, hočem da dolgo traja, za rokami ga prepričam, da se mi nastavi. Vzamem ga v usta. Ližem. Oblizujem. Sesam. Igram se. Všeč mi je, ko stiska krepko zadnjico in zobe. Zdaj drhti on. Skoraj že vzdihne, ko se vsedem nanj. Prevzamem ritem. Počasi… Ugriznem ga v ušesno mečico, ga presentim. Spet se snamem. Obrnem se. Želim in cedim se od želje, da me poljublja, ko držim zadnjico izbočeno z razprto špranjico. Še, še, še mu šepetam. Zasadi se vame. Obmirujeva. Potem pa stopnjujeva, skoraj do konca. Spet me obrne. Pod njim, da začutim vsako mišico, prodira vame, globoko, še bolj, sope. Noro je. Prijemlje me omotica in zvije v loku mavrice do ekstaze.
Mehko me objame, stisne k sebi v žličko. Obmirujeva brez besed.

New Report

Close