Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Draga, zgodilo se je sinoči

Draga, zgodilo se je sinoči

Pri nas to ni v praksi, sam dons sem mu že pisala, da se bom namesto kosila kar sama servirala. Komaj čakam, toplo stanovane, zunaj mraz in dež, ni švoh, sploh ne.

Ha, ha. Drgnem se po stolu in upam, da se ne opazi. Sedim tako, da me oprijete hlače božajo po moji vlažni razi. Uf, bi zdele z veseljem prislonila mojo sfriziranko na nabreklo bodalo moje ljubljenega…

Ufff pa tisto toplo-vlažno kosilce tam spod, kako to paše!

Joj, če bi ga srečala v liftu, pa da bi bila sama, bi ga ustavla, mislim lift in trenutek … Uh, kaj bi delala…

Kaj, je dragica, a zdej ti je pa srček padel v hlačke?

O dobro jutro dragi, nenene, srce bije se naprej kjer mora, le vcasih je pa treba tud kaj narest in ni cajta kle viset….saj ves.

Kar se tice vsklajevanja, saj nama gre prav lepo…mar ne;)?!

Aneda..za prjatle vse;)

O dobro jutro, dragica, sm te vendarle prebudu? Jst sm pa mislu, da ti ga moram vn vzet – veš kolk bi rad to naredu, bi še kaj druzga potipu!

Paci..že navsezgodi…kaj si želiš tipat…hlacke…cipkaste…take na pol tange, ki pokrijejo rito na pol…da je le mal zakrita…nagajiva…in spredaj, bops dobro videl obris muce…mal visje..enako majcko…cipke vec odkrivajo kot zakrivajo…prsi cvrste, napete, ko jih objames z svojimi rokami, voljne tvojega gnetenja,boki..pas..te vabijo za še in še ..oci govorijo kako te ljubijo…usta rahlo razprta, čakajo da se zarijes vanje…je to to…al ne..za carobno jutro;)

Ženska, kako me znaš ti zakurt! Tele tvoje poste berem, potem pa med spanjem objemam mojo, iščem točno tako perilo, kot si ga opisala! Bojim se zaspat, ker se čisto lahko zgodi, da ji zašepetam “Sara*, čudovita si”! Še dobr, da se zvezdica ne sliši…

Jaz imam veliko takega perila..nc iskat..ne rabis,)..haha

sexali:-))))

mmmmmm………….jaaaaaa, še!

tako ste včasih fantazirali. in spremenilo se ni čisto nič : ))))

hahahah……….. itak.

Očitno ne vidiš razlike. Kako nežni smo bili:-)))

Jok! Pa bi jo takrat nastavila!:-))))

spokaj domov..hahahah

kje si stari?

leta letijo - iščem stevardeso

Sedaj pa nič,kajne?

Delam mater, vi pa afne guncate!:-)))

Eni morajo delat;-)

ondi, ti pa ne delaš?:)

KIR…to je blo po dnevniku?

Kar nekaj po dnevniku:-))))
Sploh pa nadaljevanje

in potem je tvoja s telovadbe pršla, ti pa za mizo spal:))))

New Report

Close