Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Drage forumovke in ostale!

Drage forumovke in ostale!

Ostala mi je samo še žena!Zbiram prijave za novo ljubico.Vse forumovke prisrčno vabljene na avdicijo.Pismene prijave na mail.hvala!vem,da se bom težko odločil med toliko krasnimi ženskami!
🙂
Sp

KO TI VODA ZAČNE V GRLO TEČI, SMO TI PA ME DOBRE, SAMO TAKRAT SE ŠE SPOMNIŠ NA NAS…..
Oprosti, nisem hotela kričati, samo je tako prišlo….
Nisem tako huda, le zapuščena od vseh…. bom počasi spokala kufre in šla k ta zgornjim, vsaj tam me malo pocrkljajo in pocmokajo….:-(

žalostna žverca

(P.S. no, ko si lih prijatelj, se ti pa javim, da boš imel večjo izbiro – izbrati pa me itak ne smeš, saj veš…. samo, da se boš lahko hvalil z velikim številom kandidatk, no!)

jaz sem tukaj…vsa jezna, besna, žalostna…v razcapanih čeveljcih in iz spodnjega dela kavbojk mi curlja voda…Trenutno zgledam kot kup nesreče…bom dovolj dobra???

Kaj pa če si resna kandidatka?
Enega velikega ljubčka za našo žverči,ki te imamo vsi tu takooooooooooo radi,da forum razpade brez tebe!
Sp

Opsss- mislim da najboljša

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

sploh ni res….
Me prijatelji tako zanemarjajo, da ne vem več, če so sploh še prijatelji……:-(

Žverči!Jaz te imam rad in to very much!In ker te še cenim poleg,bi morala biti vsaj malo vesela!A pokličem še koga na pomoč,da te uveselimo?
lepotička naša mala!
Sp

samo,da si mokra,pa bo;-)))
Sp
Uvrščena na seznam,brezpogojno!
Sp

kar lepo čvekajte, jaz bom pa brala…..prav?!

A si se od koga kaj nalezla?
Sp

Lahko ti pa katerega posodim, če hočeš?!
Nisem se pa mogla od koga kaj nalesti, nisem imela kontaktov – hm, takšnih in drugačnih….:-(

A maš tud antraks na zalogi mogoče?
In zakaj nisi imela kontaktov porednica?Še jaz sem ponoči nekaj,khmmm..pustimo stat!
Sp

je preblag zame….žal.

Ne,saj ga rabim jaz za nekoga!Zate pa res tudi pantakan ne bi bil dovolj,se mi zdi!
Pa daj!saj veš,da te imamo radi,lepotička!
Sp

kakor kdaj, kako kdo, ne?!
Je včasih treba jemati z rezervo.

Ma daj ko ti dam enega velikega cmoka na tvoje lepe oči!
Cmooooooooooooooook!!
A je kaj bolje,draga žverči?
Sp

hiihihihihii

a bi bila tale dovolj dobra:

sam da mi ne boš potem sramote delal

leta letijo - iščem stevardeso.....

Neeee!Preveč kosti na kupu!Imam rajši,da kaj zgrabim in,da se v tiste medenične kosti ne nabadam…me preveč spominja na mladost;-)

Sicer z gnekim priokusom, je pa.
Hvala.
Vračam.

Ne vem, nekaj dni nazaj si dejal,se celo tule napisal… da ce ljubice ni, jo avtomaticno jaz zamenjam, nadomeščam in ne vem čemu sedaj tale razpis…no kakor želiš, ti že veš kaj delaš;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj sem in zakaj je moj k….k žalosten??? Cmoka draga moja, grem prevrjat posto…da ne bom spet kaj zamudila;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kakšen priokus?saj nisem grenivke jedel.Pa še jabolko se mi je zdelo kar sočno.Aja,pistacijo sem tudi jedel prej.Najbrž bo ta kriva za malo grenkobe..
Sp

zaradi nujnih operativnih dejavnosti se zgornji konkurz razveljavi in ostajam pri svoji zdajšnji ljubici.Jo imam preveč rad!In ona mene tudi!
Oprosti Poletka,Sonči in ostale,pa kdaj drugič!
Sp

pri meni, ne?!
Uh, kako leeeeepo!
:-)))

Recimo?Pa a nimaš popikanega joška mogoče?
Sp

New Report

Close