Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DRAGE MOJE…BOMO PREŽIVELE VEČER MED NAJLEPŠIMI MOŠKIMI NA SVETU???? GREMO!!!

DRAGE MOJE…BOMO PREŽIVELE VEČER MED NAJLEPŠIMI MOŠKIMI NA SVETU???? GREMO!!!

16. aprila bodo v hali Tivoli nastopili najslavnejsi slačifantje na svetu THE CHIPPENDALES.
Ali gremo…mislim da bi se odlično zabavale, ste za???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

če lahko sam malo,tko,nekako užaljeno pripomnim,bi bil raje vse vas ,naše punce videl v taki vlogi,pa da bi mi pobje to lahko gledali,khmm,saj mi je malo nerodno,no!

Kaj pa če bi vi kot naši gentlemeni in tapravi dedci…naredili konkurenco the Chippendales-u???

Mislim, da bi se me prav tako odlično zabavale…zato kar izvolite…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pismo!To bi pa res naredil!Ampak ne sam!če bi bila klapa ta to,bi naredil!
Sp

No vidiš…prepričaj še ostale pa se bomo zabavali! Cmoka

Saj sem vedela , da imaš j….!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Res pa,da bi morali tudi maligani precej pripomoči h temu,ker drugače jih pa nimam(jajc)!
Sp

In seveda,samo za punce iz tega foruma in ne za maso češpljovja!
;-)))
Sp

He he he. Sorry ker sem upadu noter, ampak če jih v tole prepričaš, ha ha ha.

Dp…lepo da si spet med nami…se boš pridružil…vesela bi te bila in te pogresam…no saj tam na drugih forumih…veckrat kaj poklepetava…ampak ne ves da sem to jaz… ves to???
In ne vem…mislim da mi bo s temle striptizom…uspelo…če ne sedaj pa nekoč kasneje..časa…volje…energije…in vse ostalo… imamo dovolj..ali ne klapa!!!

Cmoka dp in ne zapuščaj nas, ostani med nami…saj veš da se imamo lepo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Maligani bodo tekli v potoku, če je to res potrebno!;)) Lumpek si, ves to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, tu se ne bom pojavljal, ampak tole me je spomnilo na film Do nazga in mi gre zelo na smeh, he he. No če ti bo ratal, kot sem rekel, ha ha ha. Zakaj pa ne.

Okej dp se pa bereva-piševa drugje kot ponavadi.
Lepo ninaj. In enkrat bo že ratalo, nič bat.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lahko pokličemo ,še kako TV hišo…ali pa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Okej imamo ža dva…gremo dalje…kar pa se medijev tiče ni problem imamo veze tudi tam…ko bo stvar najbolj napeta se dogovorimo tudi to…ampak mislim, da se bomo raje me prelevile v novinarke, fotografinje in poslikale, popisale vse potrebno.;))!
Cmoka, si nagajiv kot vedno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žabi!Log on,please.Thanks.
Sp

sem ravno včeraj brala o tem… hmm, bilo bi za pogledati, ni kaj.
Bojim se pa, da potem ne bi več hotela domov….:-))))

Lepo jutro, SončiKa naša. Cmoka!

To pa sploh ne bi bilo švoh,dober koncept…..hmmmm….a se zmenimo????
:-))))))))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če pa ti to narediš, se peljem tudi do Lune……:-)))
Pridem gledati, za ziher…… te pa že prej opominjam, da kontra usluge od mene ne pričakuj……:-)))))

Bravo!!!
:-)))

….ker enkrat pa si lahko tudi me ženščine nekaj privoščimo ali ne???
Pa užaljen le ne bodi,ker si pa ti le bolj pomemben ko kup dobro oblikovanih telesc,ki se slači za dinarčke……rade te imamo…..oni pa so le za polgledat….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ops sončeče…
ma pridem jaz k tebi pa se boš nagledala, namižala,nadihala,naužila,…pa đše vse tisto česar do danes nisi vedela……
grem spet na tisto bled…..prideš…..bova…ops…no tole ti bom pa na meil poslal, da ne bodo preveč brali moje predrznosti, kaj vse imam v mislih….na preberi in mi hitro odgovori….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Malo več provocirajte,pa se bo lahko vse uresničilo!eni se je že;-))
Sp

če imaš res jajca za kaj takega, ti take lepe, usnjene, rdeče tangice priskrbim jaz……:-)))
Cmoka, prijatelj, čakam na predstavo…:-)))

heheh

samo da jih ne bo narobe oblekel……

a so te tangice tvoje??????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

jaz jih sploh ne rabim……
:-))

Bljak!Rdeče paše samo na žensko rit!
Sp

New Report

Close