Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DRAGE MOJE…BOMO PREŽIVELE VEČER MED NAJLEPŠIMI MOŠKIMI NA SVETU???? GREMO!!!

DRAGE MOJE…BOMO PREŽIVELE VEČER MED NAJLEPŠIMI MOŠKIMI NA SVETU???? GREMO!!!

no!

boš pa fluoroscentno zelene dobil…….

al pa tigraste…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

jajajajajaja

draženje in …..

grrrrrrrrrrrrrrrr

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

prideš pogledati? Upaš???
:-))))

Nič pisat saj vse vem…tako bo lepo kot zadnjič…že hitim…čutiš?!
Ampak se smejim…ker bodo tvoje oči zopet iskale…dokler ne bodo našle…cmoka!

Evo odhajam in se vrnem koliko časa rabiva…no “kasno” se vrnem kot pravi naš Razbojniček, pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

matr, kdaj bodo še za moške poskrbeli v Tivoliju.. mislim, v hali tivoli pa tkole ene par… deklet pa to :)))))))))))))

ojla sosedje :)))))

Se ti tudi javljaš za našo skupinico slačifantov, ne?!
Imenovali se boste “Petelinči s foruma….”
:-))))

hehehehehe, ma ja.. ok, nej bo, samo… trenirale nas boste pa punce, pa kostume nardile, pa pomerile pa… koreografijo zrihtale, ja?

živjo žverca :))))))) Lep dan pa… nej bo sonce za vse tolk sončno!!!!

lep dan!!!

Jani

vse samo za vas!!!
Kdaj si rekel, da bo proba???
:-))))

Pridemo vse, garantirano!

ma je treba se zmenti z ostalimi :))))))))))))))

hmmmmmmmmmmmmmm

kaj nisem jaz dovolj…………smrk……….

ti pobec ti pobec..tale muca je pa zame rezervirana…pa brez zamere…lahko ji mal pihaš na dušico ampak paziiiiiiiiiiiii……..
mam tle ene par frendov, mi bodo pomagali da ti potem ne bodo hodile traparije na pamet….

pa lepo pozdravljen v naši skupini

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Najprej ga okur**š, potem pa praviš nekaj o dobrodošlici…
Hm, upam, da še ni skliznil……
Razo, ti si pa moj mačk, ne boj se, če ti en mucek malo v zelje hodi….. prav?! Jaz sem zrela muca, mladički pa so pri meni deležni samo materinske ljubezni…… drugo je pa za zrele mačke.
:-)))

vauuuuuuuuuuuuu

no jani se oproščam…..

pridi nazaj………………………..pridi nazaj……….

če upašššššššššš…hiihihi

lp obema

leta letijo - iščem stevardeso.....

heheheh razočaran n’č bat, da bi kej muce mešal tlelele okol, ker… hehehehe mam tam pri sosed dovolj dela, tko da.. :)))

:))))))))))) upam 🙂

tud vama lep pozdrav!!!!

hihihi

si smi vedno bolj všeč…

vidim PRAVI ZA NAŠO DRUŽBICO PRAVIH DECOV……….

veš tuki so babnce bolj zahtevne in prebrisane kot pa one devičke tam gori…jih ne moreš kar tako nabrisati na kakšno fintico…in mMISLIM DA SI TI TAKEGA KOVA, KI POVSEM PAŠE NAM STARIM NA TEM FORUMU…..

samo da ne boš potem še ti ves trd domov odhajal one prefriganke pa k svojim lubčkom vse voljne in mokre………..no pa boš že ugotovil, kaj ti hočem povedati…..

PA PRIDEN IN MAČO BODI

LP

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo!Zdaj bi se pa tudi jaz podpisal pod ta tvoj post,seveda če smem?
Sp

A vesta, kriva sta pa kar lepo sama….. dražita, potem pa repka med nogice in …. adijo, pa zdrava ostani, podal si bom še Levanko……
:-))))

Kriva?Levji delež vsega narediva,a ne Razo,pol pa neki zateženi kao možje in ljubimci brez da bi s prstom prdnili,pojejo vse dobrote,katere sva z Razotom pripravila.Bljak!
Vsaj malo usmiljenja bi lahko imele do naju dveh,poč.šeš.!
Sp

pripšem samo še tole………………..

NE NAJU KRIVIT, FERDAMENE BABNCE, ČE PA JE LEVANKA ŠE VEDNO NAJINA NAJBOLJŠA FRENDICA, KI JE NIKOLI NE BOLI GLAVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ej sprvežko , pogumen ostani

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo!kar je res je res!Ne morem izdati vira informacije,samo potrjeno: Midva sva jih do mokrega stanja pripravila,pol se mi pa čez nekaj časa hvali,kako dober seks je(so) imela(e) po tem…@!#$ pa tak život!Za druge lenuhe pi*ke dražit!to znam tud jaz!V ogreto in toplo pojstlo uleč se in dobit vse servirano!midva sva kot hotelska uslužbenca.vse popedenaš.v sobi pa en drug opravi tisto,kar si ti od zjutraj s trudom ustvarjal!
fak,morava midva taktiko spremenit Razo,se ti ne zdi?
Sp

btw. si Francija že nafujtral?! :-))) Bil dober črviček?!

… Jani je že dolgo moj , a ne Janček ;)))

Nikita je fejst borbena , če je treba

kar bodi….
Za dedce se je treba borit, ker jih je vedno premalo…..:-)))))

Žverči?te medeno vprašam,če misliš resno,mačkica?
Sp

New Report

Close